Logo Kod rabatowy
 
Sklep: Agito, Zalando, Answear,... Szukaj!

LINK4 KOD PROMOCYJNY

Link4

Lider w branży ubezpieczeń, który oferuje najlepsze i najtańsze ubezpieczenia na rynku. Dzięki usłudze direct, możesz wykupić ubezpieczenie na dom, samochód lub podróż nie wychodząc z domu. Dostępne pakiety ubezpieczeń aut to OC, AC, OC i AC, Assistance, Smart Casco, NNW, ubezpieczenie od kradzieży, ubezpieczenie na motocykl i inne. W podróży ubezpieczysz się z Pakietem 24, a dom możesz ubezpieczyć nawet kiedy jest on jeszcze w budowie, meble i dzieła sztuki, które się w nim znajdują i elementy stałe. Sprawdź ofert dopasowana do każdego klienta, a jeśli masz jakieś pytania poproś o radę specjalistów.

http://www.link4.pl

RÓWNIEŻ DOSTĘPNE:

Bezpieczna jazda z Link4!

Powierz swoje bezpieczeństwo profesjonalistom!


Mądry Polak po szkodzie. To przy słowie jak nic pasuje do liczby ofert ubezpieczeniowych. Wybrać najlepsza ofertę nie jest łatwo. Pośród gąszczu ofert i ubezpieczeń "za grosze" trudno jest wybrać tę najlepszą, często zgadzamy się więc na tę najtańszą... ale czy naprawdę pokryją koszty wypadku tego dowiadujemy się dopiero po szkodzie.


Link 4 to solidna firma ubezpieczeniowa, która ubezpiecza przede wszystkim samochody i mieszkania. Kupując ubezpieczenie przez internet czekają Cię zniżki nawet do 25% i pewność, że jeśli (odpukać) doszłoby do jakiegoś wypadku lub kolizji koszty na pewno zostaną pokryte. 


Bezpieczna jazda czy bezpieczny dom to przede wszystkim solidne ubezpieczenie! 


Link4
Facebook Link4Google+ Link4Youtube Link4
Podobne strony Usługi i kursy

Korzystając z naszych usług akceptujesz politykę cookies. +info X
6 Użytkownicy Online
Toolbar Kod-Rabatowy