0 Ofert
Accorhotels1
4.8 of 5 Gwiazdki

403 Ocen

Accorhotels Screenshot

Kody rabatowe w Accorhotels
Promocje lipiec 2020

AccorHotel to platforma, na której znajdziesz idealne miejsce nocleg w wymarzonym miejscu. Madryt, Paryż, a może Rzym? Te i wiele innych pięknych, europejskich miast znajdziesz na liście hoteli dostępnych na stronie AccorHotel. Rozbudowana oferta jest gwarancją najkorzystniejszej ceny, bezpieczeństwa transakcji i szybkiego wyboru hotelu na nocleg, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Nie odmawiaj sobie podróżowania ze względu na konieczność poniesienia wysokich kosztów. Aktywuj dostępne kody rabatowe i ciesz się pełnymi przygód wakacjami z AccorHotel!

więcej

Aktualne kody rabatowe do Accorhotels

Dodaj kod rabatowy

Najpiękniejsze podróżne tylko z AccorHotels

Podróże nie wiążą się jedynie z wakacjami. Zwiedzać i poznawać nowe zakątki świata możemy przez cały rok. Dzięki takim miejscom, jak AccorHotel zyskujemy możliwość odwiedzin najróżniejszych miast w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Platforma oferuje bogaty wybór hoteli, które staną się przez chwilę Twoim domem w podróży. AccorHotel proponuje cztery sposoby na wyszukanie dopasowanego do Twoich potrzeb hotelu.

Wybierz swój hotel

Jedną z możliwości jest wyszukanie hotelu poprzez wpisanie jego konkretnej nazwy lub miejscowości, do której planujesz się wybrać. Wystarczy zaznaczyć te informacje, by otrzymać ofertę dostępnych w interesującym Cię terminie noclegów. Drugą opcją jest wyszukanie hotelu za pośrednictwem mapy miejscowości, w pobliżu wskazanego przez Ciebie adresu czy też trasy Twojej podróży. Oprócz tego możesz posłużyć się assistant de, czyli narzędziem umożliwiającym przeszukiwanie mapy. Ostatnią opcją jest znalezienie hotelu dzięki numerowi jego kodu. Jest to świetny sposób na wybór miejsca, w którym już kiedyś byłeś i w którym ponownie chcesz zarezerwować nocleg. Propozycja ta jest najszybszą, jeśli chodzi o dokonanie rezerwacji na platformie.

Jak wygląda zakup noclegu na AccorHotels?

Cała transakcja jest niezwykle intuicyjna i przyjemna dla każdego użytkownika. Cena, którą zobaczysz jest ceną za pokój i za nocleg dla liczby osób oraz w terminie wybranym przez Ciebie wcześniej. Co ważne, do ceny konieczne jest doliczenie lokalnych podatków. Kwoty podane są w walucie kraju, który planujesz odwiedzić.
Każda zarejestrowana osoba posiadająca kartę, podczas dokonywania rezerwacji przez Internet, może skorzystać z gwarantowanej dostępności pokojów. Warunkiem jest dokonanie rezerwacji maksymalnie 2-3 dni przed planowanym przyjazdem na miejsce. Dodatkowo może czerpać z rabatów, punktów uznaniowych, a także czeków Weekend Night w hotelach Ibis.
Na AccorHotels możesz zarezerwować maksymalnie trzy pokoje w jednym hotelu w tym samym lub różnych terminach. Każdy, kto chce zarezerwować więcej pokoi musi dokonać osobnej rezerwacji. Na stronie www.accorhotels.com znajdziesz również zakładki „ oferty weekendowe“, „ oferty rodzinne“ oraz „ hotele i atrakcje“, które ułatwią dopasowanie oferty do charakteru Twojego wyjazdu.
AccorHotels wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje im kompleksowe usługi zwiększające komfort podczas podróży. Za pośrednictwem platformy możesz kupić bilety do muzeum, skorzystać z atrakcji turystycznych, zamówić transport z lotniska do hotelu, a także wynająć samochód. Oprócz tego AccorHotels prowadzi zakładkę z blogiem, na którym znajdziesz wiele inspirujących materiałów zachęcających do odwiedzania poszczególnych miast. Treści dotyczą miast w Polsce i poświęcone są nieznanym dotąd ciekawostkom. Sprawdź aktualną ofertę

Podróżuj z AccorHotels! Jak wybrać najlepszy nocleg na lipiec 2020?

Rezerwacja usług odbywa się poprzez formularz dostępny na stronie. Konieczna jest zapłata za rezerwację z góry za pośrednictwem Internetu, za pomocą karty bankowej. W celu dokonania rezerwacji będziesz proszony o podanie informacji wymaganych w formularzu lub wniosku rezerwacyjnym. Na początku wybierasz hotel, w którym chcesz nocować, pokój oraz termin podróży. Po akceptacji warunków rezerwacji dokonujesz płatności poprzez wprowadzenie danych karty kredytowej.
Następnie na skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji z wszystkimi ważnymi informacjami dotyczącymi warunków Twojego pobytu w hotelu.

Anulacja

W jaki sposób można wyświetlić lub anulować rezerwację? Niezbędny będzie numer potwierdzenia, który otrzymałeś zaraz po dokonaniu rezerwacji. Wszystkie niezbędne czynności możesz dokonać klikając w ten link:
https://secure.accorhotels.com/store/index.html#/pl/bookings/home
Możesz także anulować rezerwację kontaktując się bezpośrednio z hotelem. Jeżeli coś Ci wypadnie i nie będziesz mógł skorzystać z noclegu, a nie dokonasz anulacji, wówczas zostaniesz obciążony kwotą stanowiącą koszt całego lub części pobytu. Wszystko zależy od tego, czy skorzystałeś z warunków sprzedaży dla cen specjalnych czy też nie.
Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo dokonywania transakcji. AccorHotels wykorzystuje protokół szyfrowania SSL gwarantujący pełną poufność.

Kontakt

W celu rozwiania wszelkich wątpliwości i zadania dodatkowych pytań do Twojej dyspozycji oddelegowano konsultantów pracujących w Centrum Obsługi Klienta. Możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem tej strony: https://www.accorhotels.com/en/support/index.shtml

VideoPlay

Jak zwrócić produkt?

Kontakt bezpośredni z hotelem lub przez funkcji anulacji na stronie internetowej.

Czytaj więcej »

Kontakt

Dział Obsługi Klienta
Tel.: +(48) 22 306 02 30

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Accorhotels

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Accorhotels Logo
20 %
Rabat
Niemcy, Austria i Szwajcaria z rabatem 20% !
Accorhotels Logo
Budapeszt
Akcja
Budapeszt - najgorętsze miasto sezonu! Do 30% taniej!
Accorhotels Logo
10 %
Akcja
Dołącz do programu Le Club AccorHotels
Korzystaj ze specjalnych przywilejów!
Dodatkowy rabat 10% na rezerwacje!
Accorhotels Logo
Śniadanie
Akcja
Rozpocznij dzień, jak trzeba!
mamy śniadania wliczone w cenę noclegu!
Accorhotels Logo
40 %
Rabat
Zaloguj się lub zarejestruj bezpłatnie i korzystaj z oferty z rabatem 40%!
do góry