0 Ofert
Agoda1
4.9 of 5 Gwiazdki

765 Ocen

Agoda Screenshot

Kody rabatowe w Agoda.com
Promocje styczeń 2022

Agoda to jedna z największych na świecie platform, służąca do obsługi podróży online. Powstała w 2005 roku jako start-up, obecnie jest częścią Booking Holdings, która zrzesza takie marki jak Booking.com czy Priceline.com. Agoda oferuje każdemu podróżnikowi najszybszą i zarazem najprostszą rezerwację hoteli lub domów w niemalże wszystkich krajach na świecie. To właśnie oni, jako pierwsi wprowadzili do swojej oferty obiekty prywatne. Korzystaj z kodów rabatowych na Agoda.com i podróżuj za mniej!

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

Agoda.com - ekskluzywny hotel czy wakacyjny dom?

Agoda to strona internetowa, która zajmuje się obsługą podróży. Stworzono ją specjalnie z myślą o wszystkich miłośnikach podróżowania, wycieczek i wypraw. Za cel firma stawia sobie oferowanie najniższych cen za noclegi. Początkowo start-up bardzo szybko osiągnął sukces w Azji i już po 2 latach działalności został wcielony do grupy Booking Holdings Inc. Agoda swoją siedzibę ma w Singapurze, a ponadto zatrudnia 3700 pracowników w 53 biurach w 30 krajach. Agoda posiada bogatą ofertę ponad 2 milionów przeróżnych obiektów noclegowych w niemalże wszystkich krajach świata. Na Agoda.com zarezerwować można ekskluzywne apartamenty, luksusowe rezydencje, wille, domy oraz hotele. Dzięki opcji dodawania opinii, rezerwując dane miejsce masz pewność, że wybierasz najlepszą, sprawdzoną przez innych opcję.

Bankog nocą

Agoda.com oferuje swoim klientom szybką i prostą rezerwację hoteli oraz obiektów prywatnych. Wystarczy jedynie wybrać cel swojej podróży, jej datę oraz ilość osób, które zamierzasz ze sobą zabrać. Za jednym kliknięciem zostajesz przekierowany na stronę z tysiącem ofert, gdzie możesz znaleźć i wybrać najlepszą dla siebie opcję. Dodatkowo Agoda daje także możliwość rezerwacji lotów czy taksówek lotniskowych. Od zawsze marzyłeś o dalekiej podróży? Teraz możesz znaleźć pokój hotelowy w najlepszym standardzie lub wille z basenem w przeróżnych zakątkach świata. Sprawdź ofertę na Agoda.com i wyjedź w podróż życia!

wakacje marzeń

Rezerwuj najlepsze hotele i wille w doskonałych cenach na Agoda.com dzięki kuponom rabatowym! styczeń 2022

Skorzystaj z udostępnianych przez nas kuponów rabatowych na Agoda.com i płać za rezerwcje znacznie mniej!

W jaki sposób korzystać z kodów rabatowych ?

  1. Znajdź interesujący Cię kod rabatowy i skopiuj go.
  2. Przejdź na stronę Agoda.com.
  3. Wybierz miejsce, datę podróży i liczbę osób Ci towarzyszących.
  4. Wpisz kod rabatowy w odpowiednim okienku.
  5. Rabat zostanie automatycznie naliczony, a Ty zobaczysz cenę po obniżce.
  6. Dokończ składanie zamówienia i czekaj na e-mail z potwierdzeniem rezerwacji.


realizacja zamówienia

Informacje na temat dostawy, zwrotu i reklamacji

Dostawa

Klient otrzymuje w ciągu 30 minut od momentu dokonania rezerwacji e-mail lub voucher hotelowy w pliku PDF z potwierdzeniem rezerwacji. Jeśli taka informacja nie dotrze, należy sprawdzić spam na swojej skrzynce mailowej. Można także sprawdzić status swojej rezerwacji po zalogowaniu się na stronie internetowej i wejść w zakładkę „ Zarządzanie rezerwacjami “.

Zwrot i wymiana

Zwrot należności, o ile jest zasadny, zostanie natychmiast zgłoszony do banku Agoda.com. Cała procedura zwrotu należności/złożenia wniosku do momentu jej rozpatrzenia, wypłaty i przelewu środków na rachunek Klienta może potrwać do 10 dni roboczych. Natomiast niektóre banki potrzebują na to aż od 15 do nawet 30 dni lub następnego cyklu rozliczeniowego. Zwrot następuje w walucie lokalnej Klienta przez firmę obsługującą kartę kredytową. Warunki rezerwacji oraz jej anulowania znaleźć można po środku każdej strony formularza rezerwacji. Ponadto taka informacja dostępna będzie także w potwierdzeniu rezerwacji, które Klient otrzyma drogą mailową. Samodzielne anulowanie rezerwacji także będzie poprzedzone pojawieniem się warunków anulowania. Warunki oraz szczegóły anulowania rezerwacji różnią się w zależności od hotelu, czasu pobytu czy też rodzaju pokoju. Dlatego przed dokonaniem rezerwacji należy dokładnie się z nimi zapoznać.

Reklamacje

W przypadku problemów z rezerwacją i pojawiającymi się wątpliwościami należy skontaktować się z Agoda.com.

Kontakt

W celu kontaktu z Agoda.com należy skorzystać z zakładki , „ Skontaktuj się z nami “ . Następnie wybierz opcję, która jest powodem potrzeby Twojego kontaktu z platformą
VideoPlay

Przesyłka

W ciągu 30 min!

Reklamacje

Na stronie www.agoda.com

Czytaj więcej »

Jak zwrócić produkt?

Do 10 dni roboczych.

Czytaj więcej »

Kontakt

www.agoda.com

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Agoda

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Agoda Logo
10 %
Kod rabatowy
Tylko z Agoda!
Odbierz kod rabatowy -10 % na rezerwację w Londynie
do Sklepu »
Agoda Logo
Tajlandia
Kod rabatowy
Marzysz o plaży w Tajlandii?
Odwiedź miasto Pattaya z rabatem 5 %.
do Sklepu »
Agoda Logo
8 %
Kod rabatowy
Zarezerwuj nocleg w Reykjaviku ze zniżką 8 %!
Tylko z kodem rabatowym!
do Sklepu »
Agoda Logo
5 %
Kod rabatowy
Odbierz kod rabatowy -5 % na rezerwację w mieście Xiamen!
do Sklepu »
Agoda Logo
5 %
Kod rabatowy
Odkrywaj Kambodżę ze zniżką 5 %.
Odbierz kod rabatowy na wyjazd do Phnom Penh.
do Sklepu »
do góry