0 Ofert
Airfrance1
5 of 5 Gwiazdki

272 Ocen

Airfrance Screenshot

Kody rabatowe w Airfrance.pl
Promocje styczeń 2022

Strona internetowa airfrance.pl to doskonałe miejsce dla wszystkich osób, które planują wybrać się w podróż samolotem do wybranego zakątka świata. Portal ten umożliwia w pełni kompletne zaplanowanie lotu do wielu miast rozsianych po wszystkich kontynentach. W ofercie airfrance.pl odnajdziemy liczne propozycje kierunków wyjazdów, zgodne z obowiązującymi trendami turystycznymi. Przejrzysty wygląd strony sprawia, że każdy, niezależnie od tego, czy jest stałym użytkownikiem linii lotniczych, czy też dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lataniem znajdzie tutaj odpowiednie oferty dla siebie. Jeśli chcesz zostać klientem airfrance.pl i wybrać wymarzony lot w najniższych cenach, koniecznie skorzystaj z dostępnych na naszej stronie kodów rabatowych, a następnie poczuj radość podróżowania!

więcej

Aktualne kody rabatowe do Airfrance

Dodaj kod rabatowy

Bezpieczne i niedrogie loty na airfrance.pl

Air France to istniejąca od 1933 roku, należąca do jednych z największych na świecie sieć lotnicza. Przewoźnik ten od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród klientów i oferuje siatkę połączeń obejmującą wszystkie kontynenty. Swoim pasażerom Air France gwarantuje loty obsługiwane przez wykwalifikowanych pilotów oraz przyjazny i kompetentny personel. Każdy klient ma szansę na podróż bezpiecznymi oraz komfortowymi samolotami, spośród których warto wyróżnić cieszące się zaufaniem modele takie jak Airbus A320-200, Boeing 777-200, czy Airbus A319-100.

Oferta airfrance.pl została podzielona według kliku kategorii ułatwiających poszukiwanie wymarzonego lotu. Zakładki takie jak „ kup bilet “, „ informacje “ , „ odprawa “, czy „ twoje rezerwacje “ pozwalają intuicyjnie i bez problemów odnaleźć na stronie odpowiednie treści. Po kliknięciu w wybraną kategorię możemy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi kolejnych etapów zakupu biletów lotniczych. Specjalny poradnik umożliwia natomiast zaplanowanie podróży krok po kroku. Znajdziemy tam wszystkie niezbędne wiadomości na temat podróżowania z rodziną, zwierzętami, osobami chorymi i niepełnosprawnymi. Przydatne okażą się na pewno podkategorie związane z rodzajami oraz wymiarami bagażu. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na szczegółowe informacje o lotach i lotniskach, klasach oraz usługach na pokładzie, a także na ofertę baz hotelowych i atrakcji.klasa biznes

Przedstawione na stronie airfrance.pl treści pozwolą każdemu pasażerowi z łatwością odnaleźć konkretne miejsce podróży, a następnie szybko przebrnąć przez wszystkie formalności. Kupowanie biletu jest niezwykle proste - wystarczy jedynie wybrać kierunek lotu, jego datę, liczbę pasażerów, a na końcu idealną dla siebie klasę i taryfę. Dla wygody klientów każdy może później dokonać odprawy online i bez stresu przygotować się do lotu.

znana marka

Airfrance.pl - wygodne podróżowanie w atrakcyjnych cenach

Niejednokrotnie rezygnujemy z marzeń o locie samolotem obawiając się wysokich cen. Odnalezienie komfortowego przelotu, który odbędzie się w dogodnym dla nas terminie, a zarazem nie nadwyręży naszego budżetu bywa trudne. Dzięki dostępnym na naszej stronie internetowej kodom rabatowym nie musisz odkładać podróży w nieskończoność - aktywuj wybrany kod, a następnie już teraz dokonaj rezerwacji wymarzonego lotu z Air France!

Jak korzystać z kodów rabatowych na styczeń 2022?

  1. Wybierz kod rabatowy, z którego chcesz skorzystać .
  2. Zarejestruj się na naszej stronie, a następnie pobierz kod.
  3. Wybierz na stronie airfrance.pl interesujący Cię bilet lotniczy.
  4. W okienku „ Kod rabatowy“ wpisz właściwy kod.
  5. Za moment pojawi się kwota obniżona o rabat.
  6. Kontynuuj formalności związane z zakupem biletu.


realizacja zamówienia

Informacje na temat płatności, dostawy, reklamacji i zwrotów

Płatności

Dokonując zakupu biletów lotniczych na stronie airfrance.pl można wybrać następujące opcje płatności:
  • płatność online kartą płatniczą (Visa, Mastercard, AMEX, UATP, Diners Club)
  • płatność przez PayU z innego banku
  • voucher elektroniczny

Dostawa

Zakupiony bilet zostaje wysłany na podany adres mailowy po zakończeniu procesu rezerwacji i dokonaniu płatności.

Reklamacje

Wszelkie uwagi i zażalenie można składać za pomocą specjalnego formularza, a następnie wysyłać na adres: Air France - Europe Customer Care Centre, TSA 21235, 75564 Paris Cedex 12 France. Odpowiedź powinna zostać dostarczona do konsumenta w przeciągu 4 tygodni. Istnieje także możliwość skontaktowania się w sprawie zagubionego bagażu poprzez specjalną zakładkę na stronie internetowej.

Zwroty i wymiana

Każdy klient ma prawo do zwrotu zarezerwowanego biletu. W takim przypadku jest proszony o kontakt z o kontakt z działem Rezerwacji Air France (w Polsce) pod numerem telefonu +48(0)225123949 (godziny otwarcia: od poniedziałku do niedzieli od 9:00-17:30).

Kontakt

W razie wszelkich wątpliwości lub dodatkowych pytań możesz skontaktować się ze sklepem telefonicznie: +48(0)225123949. Doradcy są do dyspozycji klientów od poniedziałku do niedzieli, od godziny 9.00 do 17.30. Można także napisać do obsługi sklepu za pomocą specjalnego, dostępnego na stronie formularza.
VideoPlay

Przesyłka

Na adres mailowy.

Czytaj więcej »

Reklamacje

Za pomocą specjalnego formularza

Czytaj więcej »

Jak zwrócić produkt?

Poprzez kontakt z o kontakt z działem Rezerwacji AirFrance.

Czytaj więcej »

Kontakt

Tel.+48(0)225123949

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Airfrance

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Airfrance Logo
Buissnes
Akcja
Zarezerwuj teraz i podróżuj z klasą!
Specjalna oferta na loty klasą biznes!
Airfrance Logo
Saszetka
Akcja
Twój komfort na pokładzie!
Akcesoria podróżne w eleganckiej kosmetyczce na czas podróży dla Ciebie!
Airfrance Logo
Promocje
Akcja
Cały świat w zasięgu ręki!
Sprawdź ofertę promocyjną na wyloty z Warszawy i Wrocławia!
Airfrance Logo
Dzieci
Akcja
Specjalne Menu pokładowe dla Dzieci!
Pyszny posiłek który wniesie radość z lotu dla najmłodszych!
Airfrance Logo
Premiowana
Akcja
Lataj z nami, zbieraj mile i odbieraj bonusy!
Program Flying Blueczeka na Ciebie!
do góry