Aviva Logo
1 Ofert
Aviva1
4.3 of 5 Gwiazdki

20 Ocen

Aviva Screenshot

Kody rabatowe w Aviva

Aviva to działająca od ponad 300 lat na rynku brytyjskim grupa, która od 1992 roku rozpoczęła swoją działalność w Polsce. Od tego czasu firmie zaufało ponad 3,5 mln Polaków powierzając jej swoje oszczędności. Aviva to doskonały sposób na ubezpieczenie życia i zdrowia , a także samochodu, mieszkania , czy majątku firmy . Chcesz zadbać o bezpieczeństwo siebie i swojej rodziny? Zapoznaj się z ofertą Avivy i już dziś skorzystaj z darmowych kodów rabatowych, które stanowią gwarancję lepszej przyszłości w atrakcyjnej cenie!

więcejdo Sklepu »

Aktualne kody rabatowe do Aviva

Aviva Logo
do 80 %
Rabat
Sprawdź rewelacyjną ofertę Aviva i oszczędzaj nawet 80% na OC/AC!!!
Pokaż ofertę »
Ważne do 31.01.2018
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Zapoznaj sie z regulaminem zamieszczonym na stronie internetowej sklepu!
Dodaj kod rabatowy

Aviva - bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny

Aviva jest doskonałym sposobem umożliwiającym oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy . Najlepszym dowodem na skuteczne działanie firmy są przyznawane co roku nagrody i wyróżnienia. Aviva to gwarancja wysokiej jakości obsługi klienta oraz sprawnej wypłaty świadczeń. Jeśli chcesz zaplanować dobrą przyszłość dla siebie i swoich najbliższych koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy!
Aviva oferta

Firma Aviva jest przyjazna rodzinie , czego najlepszym przykładem jest program Aviva dla Młodych Rodziców oraz wprowadzenie dodatkowych korzyści wypływających z posiadania Karty Dużej Rodziny. Jeśli chcesz być spokojnym o bezpieczeństwo swoje i członków swojej rodziny, a także zadbać o dom, czy samochód to najlepszym rozwiązaniem jest AVIVA. Nikt nie lubi myśleć o nieszczęśliwych wypadkach, czy niefortunnych zdarzeniach losowych. Dołączając do grona 3,5 miliona zadowolonych klientów firmy masz pewność, że zabezpieczysz swoją przyszłość nawet przed najmniej oczekiwanym przypadkom. Klienci indywidualni Avivy mogą skorzystać z ciekawej oferty, jaką jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych , sprzedawanych w systemie direct, czyli za pośrednictwem telefonu , czy internetu . Wybierasz się na wakacje, czy podróż za granicę? Skorzystaj z krótkoterminowego turystycznego ubezpieczenia “W podróży” , który bez problemów wykupisz online . Nie zwlekaj i zadbaj o swoją przyszłość! Ubezpiecz dom lub mieszkanie, a w razie włamania, czy pożaru miej gwarancję odszkodowania. Oferta Avivy może mieć realny wpływ na Twoje bezpieczeństwo. Bogata oferta firmy obejmuje między innymi emerytury , ubezpieczenia oraz programy wspierające całe rodziny. Koniecznie skorzystaj z oferty Avivy i bądź pewny bezpiecznego jutra!


Aviva ubezpieczenia

Atrakcyjne ceny z kodem rabatowym w Aviva

B Aktywuj darmowe kody rabatowe i skorzystaj z atrakcyjnej oferty na stronie Aviva! Sprawdź najkorzystniejsze rabaty i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Kody rabatowe to gwarancja niższych cen nawet do 80%! Skorzystaj z bogatej oferty ubezpieczeń i bądź spokojny o swoją przyszłość! W jaki sposób korzystać z kodów rabatowych?

   1. Kliknij w wybrany przez Ciebie kod rabatowy - zostaniesz przekierowany na stronę sklepu.
   2. Umieść wybrane przez Ciebie produkty w koszyku.
   3. Wpisz lub skopiuj kod i wklej go w okienko „ Kod rabatowy“ .
   4 Kliknij „ Przelicz“ - wówczas ukaże się kwota z naliczonym rabatem.
   5. Złóż zamówienie i czekaj na realizację usługi.


  Oferty ubezpieczeniowe

  Informacje dotyczące reklamacji i opłacania składek

  Reklamacja

  Jeżeli oferta ubezpieczeniowa, bądź inny aspekt współpracy nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz skorzystać z prawa do reklamacji . Będzie ona rozpatrywana nie później niż w terminie 30 dni od dnia jej otrzymania. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz , który znajduje się na stronie firmy, bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta, telefonicznie, bądź za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej ( reklamacje:[email protected]).

  Jak opłacać składki?

  Dostosowując się do potrzeb swoich klientów Aviva umożliwia wiele metod regulowania płatności. Jedną z nich jest polecenie zapłaty , dzięki której nie musisz pamiętać o opłacaniu składek, gdyż będą one automatycznie przekazywane z Twojego konta na konto ubezpieczyciela dokładnie w terminie ich płatności. Kolejną formą jest zlecenie stałe , dzięki któremu Twój bank dokona przelewu za Ciebie. Musisz tylko pamiętać o poinformowaniu banku o zmianie wysokości składki, gdy dochodzi do zmian rocznicowych. Przelewu możesz dokonać także online na wskazany przez Avivę numer konta lub opłacić składki w placówkach Avivy, na poczcie lub banku wypełniając blankiet.

  Kontakt

  Biuro Obsługi Klienta mieszczące się przy ulicy Inflanckiej 4a w Warszawie jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: od 8:00 do 18:00 . Wszelkie pytania i wątpliwości możesz kierować także na infolinii , czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 pod numerem: 22 557 44 44.

  VideoPlay

Reklamacje

W ciągu 30 dni od otrzymania oferty.

Czytaj więcej »

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta
ul. Inflancka 4a
| 00-189 Warszawa
tel.+48 22 557 44 44

Czytaj więcej »

Polecane sklepy

Axa DirectAxa DirectEkspreskasaEkspreskasaChwilowkomatChwilowkomatHapi PożyczkiHapi PożyczkiVivusVivus

Zakończone akcje rabatowe Aviva

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Aviva Logo
20 %
Rabat
-20 % na ubezpieczenie OC/AC
Tylko w Avivie 4 dni z rabatem
Aviva Logo
Ubezpiecz
Akcja
Sprawdź to!
Ubezpiecz dom lub mieszkanie już od 100 zł rocznie
Aviva Logo
Ubezpiecz
Akcja
Ubezpiecz się!
Nawet do 800 tys. zł na leczenie lub spłatę kredytu
Aviva Logo
80 %
Rabat
Stwórz swój własny Pakiet OC/AC!
W prezencie Szkoła Bezpiecznej Jazdy gratis!
do góry