0 Ofert
Aviva1
4.9 of 5 Gwiazdki

587 Ocen

Aviva Screenshot

Kody rabatowe w Aviva
Promocje lipiec 2022

Aviva to działająca od ponad 300 lat na rynku brytyjskim grupa, która od 1992 roku rozpoczęła swoją działalność w Polsce. Od tego czasu firmie zaufało ponad 3,5 mln Polaków powierzając jej swoje oszczędności. Aviva to doskonały sposób na ubezpieczenie życia i zdrowia , a także samochodu, mieszkania , czy majątku firmy . Chcesz zadbać o bezpieczeństwo siebie i swojej rodziny? Zapoznaj się z ofertą Avivy i już dziś skorzystaj z darmowych kodów rabatowych, które stanowią gwarancję lepszej przyszłości w atrakcyjnej cenie!

więcej

Aktualne kody rabatowe do Aviva

Dodaj kod rabatowy

Aviva - bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny

Aviva jest doskonałym sposobem umożliwiającym oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy . Najlepszym dowodem na skuteczne działanie firmy są przyznawane co roku nagrody i wyróżnienia. Aviva to gwarancja wysokiej jakości obsługi klienta oraz sprawnej wypłaty świadczeń. Jeśli chcesz zaplanować dobrą przyszłość dla siebie i swoich najbliższych koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy!
Aviva oferta

Firma Aviva jest przyjazna rodzinie , czego najlepszym przykładem jest program Aviva dla Młodych Rodziców oraz wprowadzenie dodatkowych korzyści wypływających z posiadania Karty Dużej Rodziny. Jeśli chcesz być spokojnym o bezpieczeństwo swoje i członków swojej rodziny, a także zadbać o dom, czy samochód to najlepszym rozwiązaniem jest AVIVA. Nikt nie lubi myśleć o nieszczęśliwych wypadkach, czy niefortunnych zdarzeniach losowych. Dołączając do grona 3,5 miliona zadowolonych klientów firmy masz pewność, że zabezpieczysz swoją przyszłość nawet przed najmniej oczekiwanym przypadkom. Klienci indywidualni Avivy mogą skorzystać z ciekawej oferty, jaką jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych , sprzedawanych w systemie direct, czyli za pośrednictwem telefonu , czy internetu . Wybierasz się na wakacje, czy podróż za granicę? Skorzystaj z krótkoterminowego turystycznego ubezpieczenia “W podróży” , który bez problemów wykupisz online . Nie zwlekaj i zadbaj o swoją przyszłość! Ubezpiecz dom lub mieszkanie, a w razie włamania, czy pożaru miej gwarancję odszkodowania. Oferta Avivy może mieć realny wpływ na Twoje bezpieczeństwo. Bogata oferta firmy obejmuje między innymi emerytury , ubezpieczenia oraz programy wspierające całe rodziny. Koniecznie skorzystaj z oferty Avivy i bądź pewny bezpiecznego jutra!


Aviva ubezpieczenia

Atrakcyjne ceny z kodem rabatowym w Aviva

B Aktywuj darmowe kody rabatowe i skorzystaj z atrakcyjnej oferty na stronie Aviva! Sprawdź najkorzystniejsze rabaty i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Kody rabatowe to gwarancja niższych cen nawet do 80%! Skorzystaj z bogatej oferty ubezpieczeń i bądź spokojny o swoją przyszłość!

W jaki sposób korzystać z kodów rabatowych na lipiec 2022?

  1. Kliknij w wybrany przez Ciebie kod rabatowy - zostaniesz przekierowany na stronę sklepu.
  2. Umieść wybrane przez Ciebie produkty w koszyku.
  3. Wpisz lub skopiuj kod i wklej go w okienko „ Kod rabatowy“ .
  4. Kliknij „ Przelicz“ - wówczas ukaże się kwota z naliczonym rabatem.
  5. Złóż zamówienie i czekaj na realizację usługi.

Oferty ubezpieczeniowe

Informacje dotyczące reklamacji i opłacania składek

Reklamacja

Jeżeli oferta ubezpieczeniowa, bądź inny aspekt współpracy nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz skorzystać z prawa do reklamacji . Będzie ona rozpatrywana nie później niż w terminie 30 dni od dnia jej otrzymania. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz , który znajduje się na stronie firmy, bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta, telefonicznie, bądź za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej ( reklamacje:bok@aviva.pl).

Jak opłacać składki?

Dostosowując się do potrzeb swoich klientów Aviva umożliwia wiele metod regulowania płatności. Jedną z nich jest polecenie zapłaty , dzięki której nie musisz pamiętać o opłacaniu składek, gdyż będą one automatycznie przekazywane z Twojego konta na konto ubezpieczyciela dokładnie w terminie ich płatności. Kolejną formą jest zlecenie stałe , dzięki któremu Twój bank dokona przelewu za Ciebie. Musisz tylko pamiętać o poinformowaniu banku o zmianie wysokości składki, gdy dochodzi do zmian rocznicowych. Przelewu możesz dokonać także online na wskazany przez Avivę numer konta lub opłacić składki w placówkach Avivy, na poczcie lub banku wypełniając blankiet.

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta mieszczące się przy ulicy Inflanckiej 4a w Warszawie jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: od 8:00 do 18:00 . Wszelkie pytania i wątpliwości możesz kierować także na infolinii , czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 pod numerem: 22 557 44 44.

VideoPlay

Reklamacje

W ciągu 30 dni od otrzymania oferty.

Czytaj więcej »

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta
ul. Inflancka 4a
| 00-189 Warszawa
tel.+48 22 557 44 44

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Aviva

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Aviva Logo
5 %
Rabat
5 % zniżki dla klientów Aviva
korzystających z innych ubezpieczeń.
Aviva Logo
OC/AC
Akcja
Poznaj ofertę Aviva!
OC i AC ze zwrotem do 60 % za bezszkodową jazdę!
Aviva Logo
4 %
Rabat
Zaloguj się w serwisie MojaAviva i płać online 4 % taniej.
Aviva Logo
od 430 zł
Akcja
Oferta Aviva.
OC już od 430 zł w formule SMART
Aviva Logo
do 60 %
Rabat
Promocje Aviva.
Do 60 % zniżki na OC i AZ za bezszkodową jazdę
do góry