0 Ofert
Axa assistance1
4.9 of 5 Gwiazdki

360 Ocen

Axa assistance Screenshot

Kody rabatowe w Axa-assistance.pl
Promocje luty 2024

Jeśli jesteś przed wyjazdem wakacyjnym wiesz, że sama ostrożność na drodzę często nie uchroni nas przed niechcianymi wypadkami i nieprzyjemnymi sytuacjami w podróży. Dla każdego podróżnego ważnym aspektem powinno być ubezpieczenie swoje i swoich najbliższych. Oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC warto również pomyśleć o innych, dodatkowych zabezpieczeniach. Jeśli szukasz profesjonalnych, a zarazem atrakcyjnych cenowo rozwiązań, koniecznie zapoznaj się z ofertą Axa-assistance ! Ponadto możesz skorzystać z darmowych kodów rabatowych i cieszyć się jeszcze korzystniejszymi warunkami finansowymi za szeroką ochronę w wielu sytuacjach na drodze!

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

Axa-assistance - profesjonalna opieka w podróży

Axa-assistance należy do jednej z największych firm finansowych na świecie, której zaufało ponad 100 milionów klientów w 64 krajach. W Polsce z ubezpieczeń Axa-assistance skorzystały tysiące zadowolonych klientów, którzy cieszą się kompleksową opieką oraz szybką i bezproblemową obsługą powypadkową. Co więcej: aby stać się szczęśliwym partnerem tego ubezpieczyciela nie musisz nawet wychodzić z domu! Wystarczy, że złożysz zamówienie przez Internet i tym samym zabezpieczysz swoją rodzinę przed niepożądanymi wypadkami na wakacjach.
Ubezpieczenie AXA na podróż

Posiadanie ubezpieczenia turystycznego stanowi obowiązek każdego podróżnego. Dlaczego warto wykupić je w Axa-assistance.pl? Przede wszystkim argumentem przemawiającym na korzyść jest atrakcyjna cena . Skorzystaj z dostępnego na stronie kalkulatora , oblicz składkę i przekonaj się sam, jak wiele możesz zaoszczędzić. Ponadto korzystając z oferty Axa-assistance, zachowujesz swoje zniżki z innych Towarzystw Ubezpieczeniowych i zmniejszasz tym samym koszt ubezpieczenia. Płatności możesz dokonać w dogodny dla Ciebie sposób,

Szukasz właściwego ubezpieczenia na wypadek trudnych sytuacji wczasie podróży, które mogą spotkać każdego z nas?Złamania, wypadek, a nawet kradzież rzeczy osobistych - posiadając ubezpieczenie Axa-assistance, nieważne czy znajdujesz się na terenie Polski, czy innego kraju europejskiego, wystarczy, że zadzwonisz. To gwarancja bezpiecznej i komfortowej podróży i wypoczynku, bez względu na to, czy jest to daleki wypad na wakacje, czy codzienny przejazd do miejsca pracy.

Axa ubezpieczenia dla biznesu

Ubezpieczenia z kodem rabatowym w Axa-assistance

Już dzisiaj skorzystaj z darmowych kodów rabatowych i ciesz się niższymi cenami na ubezpieczenia Twoj podróży. To gwarancja bezpiecznej i komfortowej podróży, którą możesz uzyskać w atrakcyjnej cenie, dzięki aktywacji kodów rabatowych. To doskonały sposób, aby nie wychodząc z domu zapewnić sobie najlepszą opiekę OC, AC i Assistance i ze spokojem odpoczywać!

W jaki sposób korzystać z kodów rabatowych na luty 2024?

  1. Kliknij w wybrany przez Ciebie kod rabatowy - zostaniesz przekierowany na stronę sklepu.
  2. Umieść wybrane przez Ciebie produkty w koszyku
  3. Wpisz lub skopiuj kod i wklej go w okienko: „ Kod promocyjny“ .
  4. Kliknij „Pokaż cenę“ - wówczas ukaże się kwota z naliczonym rabatem.
  5. Złóż zamówienie i czekaj na swoją przesyłkę.

realizacja zamówienia z kodem rabatowym AXA

Informacja na temat płatności i odstąpienia od umowy

Płatności

Axa-assistance oferuje dogodne dla swoich klientów formy płatności za ubezpieczenie: kartą kredytową, przelewem bankowym, ePrzelewem oraz za pobranie.

Odstąpienie od umowy

Axa-assistance przewiduje odstąpienie od umowy na wypadek różnych sytuacji. Jeśli nie chcesz, aby posiadana polisa ubezpieczeniowa przedłużyła się na kolejny rok, musisz pamiętać, aby wypowiedzieć ją najpóźniej na 1 dzień przed końcem trwania umowy (za datę wypowiedzenia uznaje się datę stempla pocztowego), w przeciwnym wypadku zostanie ona wydłużona o kolejne 12 miesięcy. W tym celu użyj gotowego formularza , dostępnego na stronie, wypełnij, wydrukuj i wyślij go do ubezpieczyciela.

Kontakt

Na pytania dotyczące oferty Axa-assistance odpowiedzi może udzielić Ci Doradca pod adresem e-mail [email protected] . Ponadto możesz skontaktować się z Działem Sprzedaży i Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach: od 8:00 do 20:00 pod numerem: + 48 22 529 84 44 lub za pomocą poczty tradycyjnej AXA Assistance ,ul. Prosta 68,00-838 Warszawa

Kontakt

Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta
Tel.+ 48 22 529 84 44

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Axa assistance

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Axa assistance Logo
30%
Kod rabatowy
30% zniżki na ubezpieczenie turystyczne w trzech wariantach (Zdobywca, Podróżnik, Urlopowicz).
do Sklepu »
Axa assistance Logo
20%
Rabat
Odbierz kod rabatowy na zniżkę 20% na ubezpieczenia turystyczne
do Sklepu »
Axa assistance Logo
Zdrowie
Akcja
Axa oferuje najlepsze ubezpieczenie zdrowotne cudzoziemców!
do Sklepu »
Axa assistance Logo
turysty
Akcja
Kup już dzisiaj ubezpieczenie turystyczne w AXA
i planuj spokojnie swój urlop!!
do Sklepu »
Axa assistance Logo
Casco
Akcja
Ubezpiecz w AXA siebie jako kierowcę oraz pasażerów
w przypadku wypadku drogowego.
do Sklepu »
do góry