0 Ofert
Axa Direct1
4.1 of 5 Gwiazdki

12 Ocen

Axa Direct Screenshot

Kody rabatowe w Axa Direct
Promocje kwiecień 2019

Jeśli jesteś posiadaczem samochodu wiesz, że sama ostrożność na drodzę często nie uchroni nas przed niechcianymi wypadkami jak stłuczki, czy efekty wandalizmu. Dla każdego kierowcy ważnym aspektem powinno być ubezpieczenie swojego auta. Oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC warto również pomyśleć o innych, dodatkowych zabezpieczeniach. Jeśli szukasz profesjonalnych, a zarazem atrakcyjnych cenowo rozwiązań, koniecznie zapoznaj się z ofertą AxaDirect.pl ! Ponadto możesz skorzystać z darmowych kodów rabatowych i cieszyć się jeszcze korzystniejszymi warunkami finansowymi za szeroką ochronę w wielu sytuacjach na drodze!

więcej

Aktualne kody rabatowe do Axa Direct

Inne kody rabatowe

You can drive Logo
Poniżej 30
Akcja
Ubezpieczenia komunikacyjne
dedykowane osobom poniżej 30 roku życia
Pokaż ofertę »
Ważne do 30.04.2019
Aviva Logo
80%
Rabat
Zaoszczędź aż do 80% na pakiet OC/AC
Pokaż ofertę »
Ważne do 30.05.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Promocja trwa do odwołania
Dodaj kod rabatowy

Axa Direct - profesjonalna opieka na drodze

Axa Direct należy do jednej z największych firm finansowych na świecie, której zaufało ponad 100 milionów klientów w 64 krajach. W Polsce z ubezpieczeń Axa Direct skorzystały tysiące zadowolonych właścicieli samochodów, którzy cieszą się kompleksową opieką oraz szybką i bezproblemową likwidacją szkód. Co więcej: aby stać się szczęśliwym partnerem tego ubezpieczyciela nie musisz nawet wychodzić z domu! Wystarczy, że złożysz zamówienie przez Internet i tym samym zabezpieczysz swój samochód przed niepożądanymi wypadkami.
Ubezpieczenia samochodowe

Posiadanie ubezpieczenia OC stanowi obowiązek każdego kierowcy. Dlaczego warto wykupić je w AxaDirect.pl? Przede wszystkim argumentem przemawiającym na korzyść jest atrakcyjna cena . Skorzystaj z dostępnego na stronie kalkulatora , oblicz składkę i przekonaj się sam, jak wiele możesz zaoszczędzić. Ponadto korzystając z oferty AxaDirect, zachowujesz swoje zniżki z innych Towarzystw Ubezpieczeniowych i zmniejszasz tym samym koszt ubezpieczenia.

Płatności możesz dokonać w dogodny dla Ciebie sposób, a dodatkowo Axa Direct przygotowała dla Ciebie specjalną ofertę: Ubezpieczenie Assistance MINI oraz Zieloną Kartę otrzymujesz w cenie Pakietu OC! Assistance Mini gwarantuje pomoc całą dobę w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze, natomiast Zielona Karta umożliwia podróż samochodem do wielu krajów, bez konieczności posiadania dodatkowego ubezpieczenia.

Szukasz właściwego ubezpieczenia na wypadek trudnych sytuacji, które mogą spotkać każdego na drodze? Awaria, wypadek, a nawet kradzież samochodu - posiadając ubezpieczenie Assistance, nieważne czy znajdujesz się na terenie Polski, czy innego kraju europejskiego, wystarczy, że zadzwonisz. To gwarancja bezpiecznej i komfortowej podróży samochodem, bez względu na to, czy jest to daleki wypad na wakacje, czy codzienny przejazd do miejsca pracy.

Zmiana koła, holowanie na wypadek awarii, transport kierowców z pasażerami, zorganizowanie i opłacenie noclegów, wynajem samochodu zastępczego - to i wiele innych kroków poczyni Axa Direct, gdy powstaną nieprzewidziane sytuacje na drodze. Jeśli chcesz poczuć się pewnie w podróży oraz zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych, to czas skorzystać z bogatej oferty ubezpieczeń na AxaDirect.pl !


Axa Direct pomaga

Ubezpieczenia z kodem rabatowym w AxaDirect.pl

Już dzisiaj skorzystaj z darmowych kodów rabatowych i ciesz się niższymi cenami na ubezpieczenia Twojego samochodu. To gwarancja bezpiecznej i komfortowej podróży, którą możesz uzyskać w atrakcyjnej cenie, dzięki aktywacji kodów rabatowych. To doskonały sposób, aby nie wychodząc z domu zapewnić sobie najlepszą opiekę OC, AC i Assistance i ze spokojem wsiadać w samochód!

W jaki sposób korzystać z kodów rabatowych na kwiecień 2019?

  1. Kliknij w wybrany przez Ciebie kod rabatowy - zostaniesz przekierowany na stronę sklepu.
  2. Umieść wybrane przez Ciebie produkty w koszyku
  3. Wpisz lub skopiuj kod i wklej go w okienko: „ Kod promocyjny“ .
  4. Kliknij „Pokaż cenę“ - wówczas ukaże się kwota z naliczonym rabatem.
  5. Złóż zamówienie i czekaj na swoją przesyłkę.

Screenshot

Informacja na temat płatności i odstąpienia od umowy

Płatności

Axa Direct oferuje dogodne dla swoich klientów formy płatności za ubezpieczenie: kartą kredytową, przelewem bankowym, ePrzelewem oraz za pobraniem. Istnieje również możliwość rozłożenia kosztów ubezpieczenia na raty.

Odstąpienie od umowy

Axa Direct przewiduje odstąpienie od umowy na wypadek różnych sytuacji. Jeśli nie chcesz, aby posiadana polisa ubezpieczeniowa przedłużyła się na kolejny rok, musisz pamiętać, aby wypowiedzieć ją najpóźniej na 1 dzień przed końcem trwania umowy (za datę wypowiedzenia uznaje się datę stempla pocztowego), w przeciwnym wypadku zostanie ona wydłużona o kolejne 12 miesięcy. W tym celu użyj gotowego formularza , dostępnego na stronie, wypełnij, wydrukuj i wyślij go do ubezpieczyciela.

Co jeżeli polisa ubezpieczeniowa OC odnowiła się na nowy rok, a Ty nie chcesz kontynuować ubezpieczenia w danej formie? Kupując nową polisę i jednocześnie wypowiadając ubezpieczenie OC, otrzymujesz zwrot składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia. Aby tego dokonać skorzystaj z dostępnego na stronie formularza, wypełnij, wydrukuj i wyślij.

Kontakt

Na pytania dotyczące oferty Axa Direct odpowiedzi może udzielić Ci Wirtualny Doradca , po wpisaniu jego treści w zakładce Kontakt na stronie ubezpieczyciela. Ponadto możesz skontaktować się z Działem Sprzedaży i Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach: od 9:00 do 18:00 pod numerem: 22 599 9522 lub za pomocą komunikatora Skype: axa_pl

VideoPlay

Kontakt

Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta
Tel.22 599 9522

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Axa Direct

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Axa Direct Logo
Od 631 zł
Akcja
Ubezpieczenie OC i AC już od 631 zł na rok!!
Axa Direct Logo
Taniej!
Akcja
Ubezpieczenie majątkowe mieszkania i domu już od 63zł na rok!
do góry