5 Ofert
Bank Millennium1
4.8 of 5 Gwiazdki

172 Ocen

Bank Millennium Screenshot

Kody rabatowe do bankmilennium.pl
Promocje listopad 2018

Millenium to bank, który od ponad 25 lat świadczy usługi finansowe dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Misją banku jest stawianie na tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu . Millenium to jeden z najpopularniejszych banków, chętnie wybieranych przez świadomych konsumentów. Jest to pierwszy prywatny bank w Polsce oraz pierwszym notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jako pierwszy wydał na polskim rynku kartę płatniczą. Od początku swojej działalności bank Millenium buduje zaufanie oraz stabilną pozycję na rynku, którą zawdzięcza lojalnym i zadowolonym klientom. Poznaj możliwości banku i wybierz najlepszą opcję finansową dla siebie.

więcej
do Sklepu »

Aktualne kody rabatowe do Bank Millennium

Bank Millennium Logo
Za darmo
Akcja
Wybierz konto dające swobodę! Załóż Konto 360° lub Konto 360° Student !
Pokaż ofertę »
Ważne do 31.12.2018
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Regulamin akcji na stronie sklepu.
Bank Millennium Logo
Polecenie
Akcja
Zapraszaj znajomych i wspólnie zdobywajcie nowe nagrody!
Pokaż ofertę »
Ważne do 31.12.2018
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Regulamin akcji na stronie sklepu.
Bank Millennium Logo
Bezpieczna
Akcja
Ubezpieczenie turystyczne1 Szybko , Tanio i online!!!
Pokaż ofertę »
Ważne do 31.12.2018
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Regulamin akcji na stronie sklepu.
Bank Millennium Logo
Taniej!
Akcja
Skorzystaj z wyjątkowej oferty oprocentowania lokaty w ramach Happy Hours!
Pokaż ofertę »
Ważne do 12.12.2018
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Regulamin akcji na stronie sklepu.
Bank Millennium Logo
Konto 0 zł
Akcja
Korzystaj z konta za 0 zł
Wybierz Konto 360˚ z najlepszą aplikacją mobilną
Pokaż ofertę »
Ważne do 31.12.2018
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Regulamin akcji na stronie sklepu.
Dodaj kod rabatowy

Najlepsza oferta tylko na bankmillenium.pl

Bank Millenium to ogólnopolski bank, który oferuje swoje usługi poprzez sieć oddziałów, sieć indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Co ciekawe, Millenium to pierwszy wydawca na polskim rynku karty płatniczej. Celem i ideą banku jest stworzenie nowoczesnej instytucji, która wykorzystuje najlepsze tradycje bankowości. Millenium doskonale zna polski rynek finansowy, a wszystko to dzięki wieloletnim bagażu doświadczeń i obsłudze przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Specjaliści pracujący w Millenium posiadają gruntowną wiedzę i międzynarodową praktykę w dziedzinie finansów. Bank od wielu lat działa na wszystkich rynkach finansowych, dzięki czemu zapewnia swoim Klientom kompleksowe usługi finansowe.

Wybierz Konto 360˚

Na stronie internetowej Banki znajdziesz usługi posegregowane według zakładek ułatwiających znaleziono tego, na czym najbardziej Ci zależy. Na stronie głównej znajdziesz takie kategorie, jak: Twoje potrzeby, Produkty, Bankowość elektroniczna, Wsparcie, Kontakt i Logowanie. Klikając w zakładkę Twoje potrzeby pojawią się dalsze możliwości wyboru. Będziesz mógł wybrać poszczególną podstronę i założyć swoje pierwsze konto, wybrać rodzaj oszczędzania, zapoznać się z ofertą kredytową czy też zaplanować sposób oszczędzania pieniędzy. W kolejnych podzakładkach znajdziesz informacje i wskazówki związane z kontem osobistym, kartą płatniczą, kredytami i pożyczkami, inwestycjach, produktach oszczędnościowych i ubezpieczeniach.
Dla każdej osoby, która potrzebuje wsparcia i garści niezbędnych informacji, Bank Millennium przygotował przewodnik po produktach, słowniczek pojęć bankowych, biuletyn, kursy walut i inne.
Millenium oferuje wygodną bankowość dla klientów indywidualną i biznesową. Millet jest usługą, która umożliwia pełen dostęp do konta i wszystkich produktów bankowych. Warunkiem korzystania z tej usługi jest dostęp do Internetu. Żeby uzyskać dostęp do systemu trzeba odwiedzić dowolny Oddział Banku i złożyć wniosek o dostęp. Wówczas otrzymasz MilleKod wraz z kopertą zawierającą hasło do systemu.

Więcej możliwości

Dlaczego warto skorzystać z kredytu?

Bank Millennium oferuje kredyt hipoteczny, z którego można skorzystać na bardzo atrakcyjnych zasadach. Dzięki niemu spełnisz swoje marzenie o kawalerce w centrum miasta lub dużym domu za miastem. Oferta banku odpowiada na wszystkie potrzeby Klientów, niezależnie od ich potrzeb finansowych. Formalności związane z kredytem hipotecznym zostały ograniczone do minimum. Dużą zaletą jest możliwość skorzystania z porad doświadczonych doradców, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i wyjaśnią proces kredytowy krok po kroku. Informacje, które przekażesz doradcom w banku pozwolą ocenić zdolność kredytową i zasymulować spłatę kredytu. Zyskasz informacje na temat najlepszych warunków dopasowanych do Twoich możliwości finansowych.

Pożyczka gotówkowa

Bank oferuje złożenie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem Internetu. Konieczne będzie zaznaczenie wysokości pożyczki, jaką chcesz otrzymać oraz ilości rat. Zaznaczając te informacje automatycznie pojawi się kwota raty, którą będziesz musiał spłacić. Dodatkowo możesz zaznaczyć dzień spłaty raty i dopasować go do własnych potrzeb. Cały proces związany z pożyczką gotówkową jest bardzo intuicyjny. W przypadku jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z obsługą banku i poprosić o pomoc.

Dane kontaktowe

Możesz skontaktować się z bankiem poprzez połączenie telefoniczne. Obsługa klienta czynna jest 24h/dobę. Jedną z możliwości jest wybór ogólnych numerów telefonu: 801 331 331 z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych, (+48) 22 598 40 40 z telefonów komórkowych oraz z zagranicy.
Jeśli zależy Ci na sprecyzowaniu swoich oczekiwań już na początku, możesz wybrać numer telefonu przyporządkowany konkretnej sprawie, np. wybierając pomoc związaną z hipoteką. Wszystkie numery telefonów zostały podane na stronie, wystarczy przejść do zakładki Kontakt zlokalizowanej w prawym górnym rogu strony.

VideoPlay

Kontakt

Tel. 801 331 331
Tel. (+48) 22 598 40 40

Czytaj więcej »

Polecane sklepy

AvivaAvivamtu24mtu24Banknot.plBanknot.plVivusVivusWongaWonga
do góry