1 Oferta
Bank Millennium1
4.9 of 5 Gwiazdki

277 Ocen

Bank Millennium Screenshot

Kody rabatowe do bankmilennium.pl
Promocje sierpień 2021

Millenium to bank, który od ponad 25 lat świadczy usługi finansowe dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Misją banku jest stawianie na tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu . Millenium to jeden z najpopularniejszych banków, chętnie wybieranych przez świadomych konsumentów. Jest to pierwszy prywatny bank w Polsce oraz pierwszym notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jako pierwszy wydał na polskim rynku kartę płatniczą. Od początku swojej działalności bank Millenium buduje zaufanie oraz stabilną pozycję na rynku, którą zawdzięcza lojalnym i zadowolonym klientom. Poznaj możliwości banku i wybierz najlepszą opcję finansową dla siebie.

więcej
do Sklepu »

Najlepsze oferty Bank Millennium

Bank Millennium Logo
150 zł
W prezencie
Załóż Konto 360° lub Konto 360° Student, aktywuj aplikację mobilną Banku i zyskaj 150 zł
Pokaż ofertę »
Ważne do 02.08.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.
Dodaj kod rabatowy

Najlepsza oferta tylko na bankmillenium.pl

Bank Millenium to ogólnopolski bank, który oferuje swoje usługi poprzez sieć oddziałów, sieć indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Co ciekawe, Millenium to pierwszy wydawca na polskim rynku karty płatniczej. Celem i ideą banku jest stworzenie nowoczesnej instytucji, która wykorzystuje najlepsze tradycje bankowości. Millenium doskonale zna polski rynek finansowy, a wszystko to dzięki wieloletnim bagażu doświadczeń i obsłudze przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Specjaliści pracujący w Millenium posiadają gruntowną wiedzę i międzynarodową praktykę w dziedzinie finansów. Bank od wielu lat działa na wszystkich rynkach finansowych, dzięki czemu zapewnia swoim Klientom kompleksowe usługi finansowe.

Wybierz Konto 360˚

Na stronie internetowej Banki znajdziesz usługi posegregowane według zakładek ułatwiających znaleziono tego, na czym najbardziej Ci zależy. Na stronie głównej znajdziesz takie kategorie, jak: Twoje potrzeby, Produkty, Bankowość elektroniczna, Wsparcie, Kontakt i Logowanie. Klikając w zakładkę Twoje potrzeby pojawią się dalsze możliwości wyboru. Będziesz mógł wybrać poszczególną podstronę i założyć swoje pierwsze konto, wybrać rodzaj oszczędzania, zapoznać się z ofertą kredytową czy też zaplanować sposób oszczędzania pieniędzy. W kolejnych podzakładkach znajdziesz informacje i wskazówki związane z kontem osobistym, kartą płatniczą, kredytami i pożyczkami, inwestycjach, produktach oszczędnościowych i ubezpieczeniach.
Dla każdej osoby, która potrzebuje wsparcia i garści niezbędnych informacji, Bank Millennium przygotował przewodnik po produktach, słowniczek pojęć bankowych, biuletyn, kursy walut i inne.
Millenium oferuje wygodną bankowość dla klientów indywidualną i biznesową. Millet jest usługą, która umożliwia pełen dostęp do konta i wszystkich produktów bankowych. Warunkiem korzystania z tej usługi jest dostęp do Internetu. Żeby uzyskać dostęp do systemu trzeba odwiedzić dowolny Oddział Banku i złożyć wniosek o dostęp. Wówczas otrzymasz MilleKod wraz z kopertą zawierającą hasło do systemu.

Więcej możliwości

Dlaczego warto skorzystać z kredytu?

Bank Millennium oferuje kredyt hipoteczny, z którego można skorzystać na bardzo atrakcyjnych zasadach. Dzięki niemu spełnisz swoje marzenie o kawalerce w centrum miasta lub dużym domu za miastem. Oferta banku odpowiada na wszystkie potrzeby Klientów, niezależnie od ich potrzeb finansowych. Formalności związane z kredytem hipotecznym zostały ograniczone do minimum. Dużą zaletą jest możliwość skorzystania z porad doświadczonych doradców, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i wyjaśnią proces kredytowy krok po kroku. Informacje, które przekażesz doradcom w banku pozwolą ocenić zdolność kredytową i zasymulować spłatę kredytu. Zyskasz informacje na temat najlepszych warunków dopasowanych do Twoich możliwości finansowych.

Pożyczka gotówkowa

Bank oferuje złożenie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem Internetu. Konieczne będzie zaznaczenie wysokości pożyczki, jaką chcesz otrzymać oraz ilości rat. Zaznaczając te informacje automatycznie pojawi się kwota raty, którą będziesz musiał spłacić. Dodatkowo możesz zaznaczyć dzień spłaty raty i dopasować go do własnych potrzeb. Cały proces związany z pożyczką gotówkową jest bardzo intuicyjny. W przypadku jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z obsługą banku i poprosić o pomoc.

Dane kontaktowe

Możesz skontaktować się z bankiem poprzez połączenie telefoniczne. Obsługa klienta czynna jest 24h/dobę. Jedną z możliwości jest wybór ogólnych numerów telefonu: 801 331 331 z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych, (+48) 22 598 40 40 z telefonów komórkowych oraz z zagranicy.
Jeśli zależy Ci na sprecyzowaniu swoich oczekiwań już na początku, możesz wybrać numer telefonu przyporządkowany konkretnej sprawie, np. wybierając pomoc związaną z hipoteką. Wszystkie numery telefonów zostały podane na stronie, wystarczy przejść do zakładki Kontakt zlokalizowanej w prawym górnym rogu strony.

VideoPlay

Kontakt

Tel. 801 331 331
Tel. (+48) 22 598 40 40

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Bank Millennium

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Bank Millennium Logo
0 zł
Akcja
Wybierz Konto 360° i nie płać ani za prowadzenie rachunku, ani za kartę!
do Sklepu »
Bank Millennium Logo
Kredyt
Akcja
Zamieszkaj na swoim (RRSO 3,83%).
Kredyt hipoteczny Millennium Bank.
do Sklepu »
Bank Millennium Logo
0 zł
Akcja
Gwarancja konta za 0 zł przez dwa lata. Dodatkowo nawet do 600 zł premii dla Twojej firmy.
do Sklepu »
Bank Millennium Logo
Huawei
W prezencie
Zyskaj do 500 zł z Bankiem Millennium i Huawei
do Sklepu »
Bank Millennium Logo
400 zł
W prezencie
Załóż Konto 360° z kartą debetową Mastercard, spełnij warunki promocji, a zyskasz 350 zł premii i 50 zł na zakupy w Biedronce.
do Sklepu »
do góry