4 Oferty
Bgż Bnp Paribas1
4.8 of 5 Gwiazdki

262 Ocen

Bgż Bnp Paribas Screenshot

Kody rabatowe w BGŻ BNP PARIBAS.pl
Promocje wrzesień 2019

Poczucie bezpieczeństwa i stabilna sytuacja finansowa stanowią klucz do spokojnego i szczęśliwego życia. To niezwykle ważne, zwłaszcza wtedy, gdy decydujemy się na założenie rodziny, czy prowadzenie własnego biznesu. W takich sytuacjach zarobione przez nas pieniądze powinniśmy powierzyć odpowiedniemu bankowi, który zadba o wszelkie formalności oraz będzie stwarzać dla nas atrakcyjne usługi finansowe. Właściwy wybór instytucji bankowej ma również wpływ na nasze późniejsze działania, np. w sytuacjach, jeśli zdecydujemy się na zakup mieszkania, stworzenie lokaty dla dziecka lub w chwilach kryzysowych będziemy potrzebować pożyczki krótkoterminowej. Bankiem, który cieszy się ogromnym uznaniem w Polsce, jest oczywiście BGŻ BNP PARIBAS. Zapoznaj się z aktualnymi promocjami i ciesz się najlepszą, dostępną na rynku ofertą!

więcej
do Sklepu »

Aktualne kody rabatowe do Bgż Bnp Paribas

Bgż Bnp Paribas Logo
e-świat
Akcja
Z kartą kredytową Mastercard można zyskać do 400 złotych na zakupy w sklepach Allegro, RTV EURO AGD, Empik i Douglas!
Pokaż ofertę »
Ważne do 24.09.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Regulamin akcji na stronie sklepu.
Bgż Bnp Paribas Logo
Kredyt
Akcja
Jeszcze tańszy kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas nawet na 200 tys. zł z atrakcyjnym oprocentowaniem i wstępną decyzją kredytową przez telefon.
Pokaż ofertę »
Ważne do 31.10.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.
Bgż Bnp Paribas Logo
Rewelacja!
Akcja
Zamień kredyt w jeden lżejszy kredyt konsolidacyjny Banku BGŻ BNP Paribas! 1 rata, możliwość wzięcia dodatkowych środków.
Pokaż ofertę »
Ważne do 06.10.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Regulamin akcji na stronie sklepu.
Bgż Bnp Paribas Logo
Optymalna
Akcja
Bezwarunkowe 0 zł za Konto Optymalne w banku zmieniającego się świata,
Pokaż ofertę »
Ważne do 06.11.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Regulamin akcji na stronie sklepu.
Dodaj kod rabatowy

BGŻ BNP PARIBAS - z myślą o Twoich finansach

BGŻ BNP PARIBAS za kluczowy wymiar odpowiedzialności obiera wspieranie rozwoju gospodarki, a może tego dokonać, dzięki tworzeniu projektów finansowych dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Bank należy do Grupy BNP Paribas, która jest jednym z globalnych liderów prawidłowego finansowania. Decyzję o jego udzielaniu bank poprzedza zawsze analiza społecznego, ekonomicznego i środowiskowego wpływu firmy oraz przedsięwzięcia.

Podstawową misją banku BGŻ BNP PARIBAS jest wspieranie klientów pochodzących z małych miejscowości. Misją instytucji jest wyrównanie szans edukacyjnych w społecznościach lokalnych, dlatego w roku 2014 oddziały Banku wspomagały blisko 100 ważnych inicjatyw społecznych. BGŻ BNP PARIBAS, dzięki inwestowaniu w program stypendialny „ Klasa “, wspiera najzdolniejszych uczniów z obszarów wiejskich, natomiast poprzez program Agrotalenty daje możliwości rozwoju dla innowacyjnego rolnictwa.

telefon

Najlepszym dowodem, że instytucja jest zaangażowana w działania społeczne, wspomagające lokalne społeczności, jest założenie Fundacji BGŻ BNP PARIBAS, która stawia na zdolnych, młodych ludzi, wykazujących chęć do poszerzenia swoich kompetencji i pasję intelektualną. Nie trudno się wobec tego domyślić jak bank BGŻ BNP PARIBAS traktuje klientów, którzy powierzyli mu swoje oszczędności. Dlaczego warto przenieść konto do tego banku?

Jako Klient indywidualny masz opcję założenie Konta Optymalnego z aplikacją GOmobile oraz Konta Maksymalnego. Koszt pierwszego z nich wynosi: 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za obsługę karty debetowej dla posiadacza oraz 0 zł za korzystanie z bankomatów banku i sieci Planet Cash w Polsce! Płacisz tylko 1 zł za płatność mobilną, a możesz zyskać zwrot do 300 zł w ciągu 12 miesięcy za transakcję w Promocji Mobilna Premia! Z kolei Konto Maksymalne to doskonała propozycja dla młodych i aktywnych ludzi, którzy w banku BGŻ BNP PARIBAS nie ponoszą żadnych opłat za usługę! Dopiero w chwili ukończenia 26 roku życia opłata za kartę jest darmowa tylko, jeśli klient banku dokona transakcji na kwotę min. 300 zł! Aktywnie korzystasz, a tym samym nic nie płacisz!

komputer

Niesamowite oferty dla Klientów Banku BGŻ BNP PARIBAS!

Szukasz sprawdzonego banku, któremu z łatwością powierzysz swoje zarobione pieniądze? Postaw na instytucję, stwarzającą najlepsze warunki finansowe oraz która pomoże Ci na wypadek nagłych i nieprzewidzianych wydatków. Jedną z nich jest Bank BGŻ BNP PARIBAS, któremu zaufała duża grupa zadowolonych Polaków. Sprawdź, jakie okazje obecnie skrywa dla Ciebie jego oferta i skorzystaj z jego promocyjnych usług!

W jaki sposób korzystać z kodów rabatowych na wrzesień 2019 ?

  1. Kliknij w wybraną przez Ciebie promocje - zostaniesz przekierowany na stronę banku.
  2. Wejdź w wybraną przez Ciebie ofertę.
  3. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.
  4. Aktywuj promocję.
  5. Złóż wniosek i czekaj na potwierdzenie.


realizacja zamówienia

Informacja dotycząca reklamacji usług Banku BGŻ BNP PARIBAS

Jeśli jesteś niezadowolony, bądź masz pewne zastrzeżenia co do prowadzonych przez Bank BGŻ BNP PARIBAS usług, masz prawo złożyć reklamację. Możesz dokonać tego elektronicznie, za pośrednictwem systemu bankowości internetowej (Pl@net lub BiznesPl@net), za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza internetowego, telefonicznie (801 321 123 – dla połączeń krajowych lub +48 22 134 00 00 – dla połączeń krajowych i z zagranicy), osobiście (w wybranym oddziale banku) lub pisemnie na adres: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.; Zespół Obsługi Reklamacji i Opinii Bankowych ; ul. Armii Krajowej 28; 30-150 Kraków.

Kontakt

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących oferty banku BGŻ BNP PARIBAS, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, którego Infolinia czynna jest 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, pod numerem telefonu: 801 321 123 .Możesz również skorzystać z opcji czatu z doradcą dostępnej na stronie banku.
VideoPlay

Reklamacje

Poprzez fromularz online

Kontakt

tel.801 321 123

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Bgż Bnp Paribas

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Bgż Bnp Paribas Logo
Podwójna
Akcja
Z kartą kredytową Mastercard można zyskać do 400 złotych na zakupy w serwisie Allegro!
do Sklepu »
Bgż Bnp Paribas Logo
Paliwo
Akcja
Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji
do Sklepu »
Bgż Bnp Paribas Logo
Dodatek
Gratis
Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas w promocji
do Sklepu »
do góry