4 Oferty
Bnp Paribas1
4.8 of 5 Gwiazdki

262 Ocen

Bnp Paribas Screenshot

Kody rabatowe w BNP PARIBAS.pl
Promocje wrzesień 2021

Poczucie bezpieczeństwa i stabilna sytuacja finansowa stanowią klucz do spokojnego i szczęśliwego życia. To niezwykle ważne, zwłaszcza wtedy, gdy decydujemy się na założenie rodziny, czy prowadzenie własnego biznesu. W takich sytuacjach zarobione przez nas pieniądze powinniśmy powierzyć odpowiedniemu bankowi, który zadba o wszelkie formalności oraz będzie stwarzać dla nas atrakcyjne usługi finansowe. Właściwy wybór instytucji bankowej ma również wpływ na nasze późniejsze działania, np. w sytuacjach, jeśli zdecydujemy się na zakup mieszkania, stworzenie lokaty dla dziecka lub w chwilach kryzysowych będziemy potrzebować pożyczki krótkoterminowej. Bankiem, który cieszy się ogromnym uznaniem w Polsce, jest oczywiście BNP PARIBAS. Zapoznaj się z aktualnymi promocjami i ciesz się najlepszą, dostępną na rynku ofertą!

więcej
do Sklepu »

Najlepsze oferty Bnp Paribas

Bnp Paribas Logo
Do 500 zł
W prezencie
Płać kartą kredytową i zyskaj do 500 zł na zakupy na Allegro!
Pokaż ofertę »
Ważne do 30.09.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły na stronie sklepu.

Aktualne kody rabatowe do Bnp Paribas

Bnp Paribas Logo
300 zł
W prezencie
Załóż konto, aktywnie z niego korzystaj, otrzymaj 300 zł i wygraj zegarek Swatch, którym możesz płacić
Pokaż ofertę »
Ważne do 30.09.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.
Bnp Paribas Logo
Kredyt
Akcja
Kredyt gotówkowy do 200 000 zł! Nowe, niższe RRSO! Stała rata przez cały okres kredytowania!
Pokaż ofertę »
Ważne do 15.10.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.
Bnp Paribas Logo
Konto
Akcja
Konto z kartą otwartą na dzisiaj za 0 zł! Sprawdź!
Pokaż ofertę »
Ważne do 05.10.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły na stronie sklepu.
Dodaj kod rabatowy

BNP PARIBAS - z myślą o Twoich finansach

BNP PARIBAS za kluczowy wymiar odpowiedzialności obiera wspieranie rozwoju gospodarki, a może tego dokonać, dzięki tworzeniu projektów finansowych dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Bank należy do Grupy BNP Paribas, która jest jednym z globalnych liderów prawidłowego finansowania. Decyzję o jego udzielaniu bank poprzedza zawsze analiza społecznego, ekonomicznego i środowiskowego wpływu firmy oraz przedsięwzięcia.

Podstawową misją banku BNP PARIBAS jest wspieranie klientów pochodzących z małych miejscowości. Misją instytucji jest wyrównanie szans edukacyjnych w społecznościach lokalnych, dlatego w roku 2014 oddziały Banku wspomagały blisko 100 ważnych inicjatyw społecznych. BNP PARIBAS, dzięki inwestowaniu w program stypendialny „ Klasa “, wspiera najzdolniejszych uczniów z obszarów wiejskich, natomiast poprzez program Agrotalenty daje możliwości rozwoju dla innowacyjnego rolnictwa.

telefon

Najlepszym dowodem, że instytucja jest zaangażowana w działania społeczne, wspomagające lokalne społeczności, jest założenie Fundacji BNP PARIBAS, która stawia na zdolnych, młodych ludzi, wykazujących chęć do poszerzenia swoich kompetencji i pasję intelektualną. Nie trudno się wobec tego domyślić jak bank BNP PARIBAS traktuje klientów, którzy powierzyli mu swoje oszczędności. Dlaczego warto przenieść konto do tego banku?

Jako Klient indywidualny masz opcję założenie Konta Optymalnego z aplikacją GOmobile oraz Konta Maksymalnego. Koszt pierwszego z nich wynosi: 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za obsługę karty debetowej dla posiadacza oraz 0 zł za korzystanie z bankomatów banku i sieci Planet Cash w Polsce! Płacisz tylko 1 zł za płatność mobilną, a możesz zyskać zwrot do 300 zł w ciągu 12 miesięcy za transakcję w Promocji Mobilna Premia! Z kolei Konto Maksymalne to doskonała propozycja dla młodych i aktywnych ludzi, którzy w banku BNP PARIBAS nie ponoszą żadnych opłat za usługę! Dopiero w chwili ukończenia 26 roku życia opłata za kartę jest darmowa tylko, jeśli klient banku dokona transakcji na kwotę min. 300 zł! Aktywnie korzystasz, a tym samym nic nie płacisz!

komputer

Niesamowite oferty dla Klientów Banku BNP PARIBAS!

Szukasz sprawdzonego banku, któremu z łatwością powierzysz swoje zarobione pieniądze? Postaw na instytucję, stwarzającą najlepsze warunki finansowe oraz która pomoże Ci na wypadek nagłych i nieprzewidzianych wydatków. Jedną z nich jest Bank BNP PARIBAS, któremu zaufała duża grupa zadowolonych Polaków. Sprawdź, jakie okazje obecnie skrywa dla Ciebie jego oferta i skorzystaj z jego promocyjnych usług!

W jaki sposób korzystać z kodów rabatowych na wrzesień 2021 ?

  1. Kliknij w wybraną przez Ciebie promocje - zostaniesz przekierowany na stronę banku.
  2. Wejdź w wybraną przez Ciebie ofertę.
  3. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.
  4. Aktywuj promocję.
  5. Złóż wniosek i czekaj na potwierdzenie.


realizacja zamówienia

Informacja dotycząca reklamacji usług Banku BNP PARIBAS

Jeśli jesteś niezadowolony, bądź masz pewne zastrzeżenia co do prowadzonych przez Bank BNP PARIBAS usług, masz prawo złożyć reklamację. Możesz dokonać tego elektronicznie, za pośrednictwem systemu bankowości internetowej (Pl@net lub BiznesPl@net), za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza internetowego, telefonicznie (801 321 123 – dla połączeń krajowych lub +48 22 134 00 00 – dla połączeń krajowych i z zagranicy), osobiście (w wybranym oddziale banku) lub pisemnie na adres: Bank BNP Paribas S.A.; Zespół Obsługi Reklamacji i Opinii Bankowych ; ul. Armii Krajowej 28; 30-150 Kraków.

Kontakt

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących oferty banku BNP PARIBAS, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, którego Infolinia czynna jest 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, pod numerem telefonu: 801 321 123 .Możesz również skorzystać z opcji czatu z doradcą dostępnej na stronie banku.
VideoPlay

Reklamacje

Poprzez fromularz online

Kontakt

tel.801 321 123

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Bnp Paribas

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Bnp Paribas Logo
400 zł
W prezencie
Bądź radosny, otwórz konto i zganij nawet 400 zł premii
do Sklepu »
Bnp Paribas Logo
350 zł
W prezencie
Gorące nagrody w upalne dni.
Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł w prezencie.
do Sklepu »
Bnp Paribas Logo
Rowerowa
Akcja
Załóż konto, zyskaj premię i wygraj rower lub sakwę
do Sklepu »
Bnp Paribas Logo
Za bramkę
W prezencie
Otwórz konto, aktywnie z niego korzystaj i odbierz 250 zł + 10 zł za bramkę w ćwierćfinale, półfinale i finale UEFA Euro 2020
do Sklepu »
do góry