1 Oferta
Citibank1
4.9 of 5 Gwiazdki

303 Ocen

Citibank Screenshot

Kody rabatowe w Citibank.pl
Promocje sierpień 2021

Dbanie o swój własny, osobisty rozwój to priorytetowa sprawa dla każdego człowieka. Chcąc sprostać wymaganiom aktualnego rynku pracy, jako przyszli pracownicy pragniemy samodoskonalenia, rozwijania się na wielu polach oraz doszkalania się w zakresie swojego wykształcenia czy też zainteresowań. Bezustanny i solidny rozwój niestety kosztuje, a ponadto, w pełni profesjonalne, organizowane, przez rozpoznawalne w branży osoby, szkolenia zawodowe wiążą się z olbrzymimi inwestycjami. Co więc zrobić, aby nic nie stało nam na przeszkodzie? Tam gdzie samozaparcie i wiara w swoje siły nie wystarczają, pojawia się nowoczesna i w pełni uczciwa bankowość - Citi Bank Handlowy. To wyróżniające się na rynku finansowym miejsce ułatwi dążenie do celu każdej osoby, bo w końcu nic nie może Cię powstrzymywać, ani w życiu, ani na rynku pracy jako przyszłego, potencjalnego pracownika.

więcej
do Sklepu »

Aktualne kody rabatowe do Citibank

Citibank Logo
200 zł
W prezencie
Włącz wakacyjny tryb i odbierz 200 zł na dobry początek.
Pokaż ofertę »
Ważne do 22.08.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.
Dodaj kod rabatowy

Bank który myśli Tobie!

Citi Bank Handlowy to niezwykła, pełna zaskakujących pomysłów i innowacyjnych rozwiązań instytucja finansowa, która zachwyci niejednego klienta i nie pozwoli przejść obok siebie obojętnie. Ta niezwykła firma, na swojej długiej, pełnej wieloletnich doświadczeń, drodze do sukcesu w dziedzinie finansów, wykreowała jedno, czołowe hasło, które przyświeca jej do dziś - „ To ludzie świadczą o prawdziwej wartości banku“.

W swoich działaniach Citi Bank Handlowy kieruje się właśnie tą sentencją oraz takimi wartościami, jak wiara w drugiego człowieka, sprawiedliwość, uczciwość i etyka pracy. Jest to miejsce z całą pewnością nieprzeciętne, tworzone przez ludzi o olbrzymiej wiedzy i miłości do swojej pracy. Tutaj każdy pracownik ma wiele do powiedzenia, a ich starania o sukces indywidualnych klientów, nie przestają zaskakiwać i zadziwiają miliony klientów tej niezwykłej instytucji finansowej.

telefon

Citi Bank Handlowy łączy klasyczne tradycje polskiej bankowości, olbrzymią wiedzę i niezwykle nowatorskie rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że z pozoru skomplikowane finanse stają się osiągalne i przejrzyste dla każdego klienta. Ten niezwykły bank z duszą, oprócz prowadzenia klientów indywidualnych, skupia się równie mocno na klientach biznesowych, bankowości detalicznej, inwestycyjnej i korporacyjnej, a także usługach maklerskich, kompleksowym zarządzaniu majątkiem oraz bankowości transakcyjnej.

Poszukując idealnych rozwiązań dla siebie i swojej firmy, warto przyjrzeć się niezwykle bogatej ofercie tego unikalnego banku, który oferuje innowacyjne i nowoczesne produkty, propozycje dostosowane do indywidualnych potrzeb, a także wygodny dostęp do produktów poprzez internet, telefon i całą sieć oddziałów.

komputer

Najlepsze rozwiązania za tak niewiele !

Poznaj Citi Bank Handlowy - miejsce gdzie spełniają się marzenia każdej osoby i gdzie finansiści liczą się ze zdaniem swoich drogich klientów. To tutaj napotkasz najlepsze rozwiązania nowoczesnej bankowości, która zachwyci i przyciągnie niejedną osobę. Poznaj świat pełen solidnych, korzystnych ofert, najlepiej oprocentowanych kredytów i kuszących promocji, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Tobie!

Jak skorzystać z promocji stworzonej dla Citi Bank sierpień 2021?

  1. Przejrzyj ofertę promocyjną dostępną na naszej stronie.
  2. Wyszukaj propozycję oferty Citi Bank Handlowy i kliknij “Przejdź do promocji”.
  3. Zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę serwisu.
  4. Poznaj świat nowoczesnej bankowości i wybierz taką ofertę, która Cię najbardziej zainteresuje.
  5. Wprowadź kod promocyjny w przeznaczone dla niego miejsce.
  6. Ciesz się najlepszymi rozwiązaniami finansowymi od Citi Bank Handlowy!


realizacja zamówienia

Informacje o promocji kart kredytowych Citi Bank

Karty Kredytowe Citi Bank

Citi Bank Handlowy przedstawia niezwykłą ofertę dla Ciebie i Twoich znajomych. Już dziś, za każde skuteczne polecenie banku i oferty niezawodnych kart kredytowych swojemu znajomemu, otrzymasz aż 150 zł w gotówce! Zasady są proste: maksymalna liczba osób, jakim możesz polecić usługi banku wynosi pięć. Wystarczy wypełnić specjalny formularz i w okienku polecającym wpisać swojego znajomego. Jeżeli w przyszłości osoba ta zdecyduje się na posiadanie karty kredytowej oferowanej przez Citi Bank Handlowy, otrzymasz aż 150 zł bonusu! Więcej informacji na temat oferty, na stronie www.citibank.pl!

Kontakt

W celu skontaktowania się z obsługą klientów indywidualnych należy skorzystać z infolinii dostępnej pod numerem telefonu: 22 362 24 84 oraz 22 692 24 84. W przypadku nowych klientów, nieposiadających jeszcze konta w Citi Bank Handlowy, należy kontaktować się z bankiem pod numerem telefonu: 1 9009. Klienci posiadają również możliwość kontaktu z konsultantem za pośrednictwem specjalnego, elektronicznego formularza kontaktowego online.
VideoPlay

Kontakt

Infolinia: 1 9009.

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Citibank

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Citibank Logo
Xiaomi
W prezencie
Sprawdź, jak odebrać smartfon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB z Kartą Kredytową Citibank.
do Sklepu »
Citibank Logo
300 zł
W prezencie
Konto osobiste CitiKonto z voucherem 300 zł do Trybeco
do Sklepu »
Citibank Logo
150 zł
W prezencie
Sprawdź, jak zyskać do 150 zł z nowym CitiKontem, a w sumie nawet 1350 zł na start dla nowych Klientów!
do Sklepu »
Citibank Logo
Nagrody
Akcja
Dołącz do grona użytkowników Karty Kredytowej Citibank, ciesz się zwrotem nawet 720 zł w ciągu 3 lat i wygrywaj nagrody
do Sklepu »
Citibank Logo
300 zł
W prezencie
Karta kredytowa z voucherem o wartości 300 zł do Biedronki.
do Sklepu »
do góry