0 Ofert
Dpdpickup1
4.4 of 5 Gwiazdki

51 Ocen

Dpdpickup Screenshot

Kody rabatowe w Dpdpickup.pl
Promocje styczeń 2022

Nie istnieje chyba osoba, która nigdy nie wysyłała listu czy też paczki. Taka forma kontaktu z innymi osobami stała się podstawą nie tylko naszego życia prywatnego, ale i przede wszystkim zawodowego. Dziś rynek zasypywany jest bogatymi ofertami przeróżnych firm kurierskich - dzięki nim nasz biznes kwitnie, baza klientów się powiększa, komunikacja staje się płynniejsza. Korzystając z usług firm kurierskich liczymy na rzetelność i szybkie tempo wykonania usługi, bo w końcu w dzisiejszych czasach nikt nie chce czekać. Z pomocą przychodzi firma kurierska DPD Pickupktóra, będąc liderem w swojej dziedzinie, proponuje innowacyjne rozwiązania. Dpdpickup.pl to serwis który oferuje ekspresowe przesyłki w jak najlepszych cenach, a dzięki naszym kodom rabatowym, zaoszczędzisz jeszcze więcej!

więcej

Aktualne kody rabatowe do Dpdpickup

Dodaj kod rabatowy

Jak najszybciej i jak najtaniej

Dpdpickup.pl to miejsce w którym zadba się o Ciebie i Twoje potrzeby. Olbrzymim atutem jest możliwość nadawania przesyłek online. Zakładka ta przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces nadawania paczki, który dotychczas wydawał się niezwykle trudny. Po przejściu całego procesu nadawania online, DPD Pickup poinformuje Cię w którym punkcie PICKUP możesz osobiście nadać swoją paczkę, tak żeby jak najbardziej ułatwić Ci cały proces i zaoszczędzić Twój cenny czas. Dzięki takiemu systemowi DPD Pickup przybliża usługi kurierskie swoim klientom, przekonując, że może być to łatwe, lekkie i przyjemne!

Wybór przesyłki krajowej i międzynarodowej

Wielokrotnie zdarzało się, że wysłałeś paczkę i po prostu nie wiedziałeś co się z nią dzieje? Kurier miał być w środę, mamy piątek, a paczki dalej jak nie było tak nie ma? Taki brak systemu informacji dla klienta dość długo był istotnym problemem w świecie przesyłek kurierskich. DPD Pickup Polska jednak rozumie potrzeby i problemy swoich zleceniodawców i proponuje niezawodny system lokalizowania przesyłek. Na dpdpickup.pl każdy ma możliwość bezpłatnego skontrolowania gdzie przebywa jego przesyłka i o której godzinie powinna być dostarczona. Jedyne czego potrzebujesz to numer przesyłki, numer nadania lub numer referencyjny.

Przygotowywanie przesyłek kurierskich zawsze kojarzyło się z czymś ekstremalnie skomplikowanym, a proces nadawania był dość niejasny w szczególności dla osób, które robiły to po raz pierwszy. Chcąc uczynić życie klientów łatwiejszym, DPD Pickup przygotowało w swoim serwisie, przejrzysty podręcznik przedstawiający jak sprawnie i łatwo przygotować paczkę do wysyłki oraz jak ją szybko nadać. Ponadto, klient ma możliwość zapoznania się z dokładnym cennikiem oferowanych usług - nie tylko przesyłek krajowych, ale i międzynarodowych. Jeśli dalej Ci mało - twoja przesyłka zostanie ubezpieczona w standardzie. Zdecydowanie, nadawanie paczek nigdy nie było tak banalnie proste!

Firma DPD Pickup ponad wszystko stawia zadowolenie swojego klienta i nie faworyzuje żadnego z nich. Pamiętając o każdym usługobiorcy, DPD Pickup przedstawia najwyższej jakości oferty zarówno dla klientów indywidualnych i biznesowych. Firma proponuje idealne rozwiązania dla biznesu, oferując konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość usługi i dbałość o klienta. Co ważne, każdy rodzaj przedsiębiorstwa znajdzie tu coś dla siebie - DPD Pickup nie narzuca ścisłej ilości nadawanych przesyłek kurierskich, pozwala twojej firmie na swobodę, zapewnia stały kontakt z kurierem i umożliwia indywidualne zaplanowanie czasu dostawy dzięki usłudze Predict, tak aby nie przeszkadzać Ci w pracy.

Punkt odbioru Pickup

Nadawaj i odbieraj przesyłki z kodami rabatowymi!

Dbałość o zadowolenie klienta to nasz priorytet, dlatego przygotowaliśmy zniżki specjalnie dla Ciebie dzięki którym przesyłki kurierskie DPD Pickup staną się jeszcze szybsze i tańsze.

Jak aktywować kod rabatowy?

  1. Wybierzkod rabatowy który Cię interesuje
  2. Wybierz opcję nadania paczki.
  3. Wprowadź dane nadania, odbiorcy oraz nadawcy
  4. Rabat zostanie uwzględniony.
  5. Opłać swoją usługę.
  6. Nadaj paczkę w punkcie PICKUP i ciesz się najniższymi cenami na rynku!


Korzystanie z kodu rabatowego

Informacje na temat reklamacji

Reklamacje

Jeżeli nie jesteś zadowolony z usług firmy kurierskiej DPD Pickup, możesz sprawnie złożyć reklamację za pomocą strony internetowej https://www.dpdpickup.pl/reklamacje. Wniosek zostanie automatycznie przekazany do Działu Reklamacji. Drogą mailową otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia wraz z nadanym numerem.

Kontakt

Kontakt z Działem Obsługi Klienta możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00, pod numerami: 801 400 373 oraz 22 577 55 55, W przypadku chęci kontaktu drogą mailową, istnieje taka możliwość pod adresem: cc@dpd.com.pl Firma kurierska DPD Pickup proponuje również bezpośredni kontakt z konsultantem poprzez czat dostępny na stronie www.dpdpickup.pl.

Reklamacje

Należy składać za pomocą strony internetowej

Czytaj więcej »

Kontakt

Nr.tel: 801 400 373 oraz 22 577 55 55
E-Mail:cc@dpd.com.pl

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Dpdpickup

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Dpdpickup Logo
Przesyłki
Akcja
Atrakcyjne ceny przesyłek. Ceny już od 13,99 zł
Dpdpickup Logo
20%
Rabat
Nadaj paczkę online w sieci Pickup i zgarnij 20% zniżki
do góry