0 Ofert
eDarling1
4.9 of 5 Gwiazdki

316 Ocen

eDarling Screenshot

Kody rabatowe w eDarling.pl
Promocje grudzień 2023

Każdy marzy o wielkiej miłości rodem z ekranu kinowego lub ze stron powieści romansowych. Nic dziwnego, bowiem nie ma nic piękniejszego niż prawdziwe uczucie między dwojgiem zakochanych w sobie ludzi. Po drugie, w wielu aspektach, życie singla potrafi być naprawdę uciążliwe. Dzielenie się emocjami, wzajemne wsparcie, oddawanie się wspólnym pasjom, wielogodzinne rozmowy, ale przede wszystkim obecność tej ważnej osoby w ciężkich momentach. To wszystko, plus możliwość zestarzenia się wraz z bliską sercu połówką, stanowi niezaprzeczalną receptę na codzienne szczęście. Jeśli więc chcesz poznać kogoś, kto dzięki swojej osobowości i aparycji zajmie szczególne miejsce, w Twoim życiu, koniecznie skorzystaj z usług portalu randkowego eDarling. Zacznij swoje poszukiwania właśnie teraz, dzięki specjalnym darmowym ofertom i promocjom!

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

eDarling.pl - najskuteczniejszy portal randkowy!

eDarling rozpoczął swoją działalność w 2009 roku w Berlinie, a w dniu dzisiejszym jest jednym z czterech czołowych portali randkowych w Polsce. W 2014 roku platforma zrzeszała około 13 milionów użytkowników na całym świecie, natomiast w tym samym czasie w naszym kraju, w ciągu jednego tygodnia logowało się średnio około 4000 nowych osób. eDarling nie zwalnia bynajmniej tempa i dzięki swojej niezwykłej ofercie przyciąga do siebie coraz większą liczbę singli.

Jak sami twórcy portalu mówią, eDarling dedykowany jest samotnym osobom, które posiadają pewne aspiracje, a tym samym chcą wejść w poważny związek. Dzięki swoim działaniom eDarling stworzył zupełnie inny obraz internetowych portali randkowych, łamiąc stereotypy i przekraczając pewne bariery, którymi dla wielu osób był strach i niepewność związana z poznawaniem ludzi w sieci.

para

Aby rozpocząć poszukiwanie swojej wielkiej miłości, a zarazem partnera i przyjaciela w jednym, wystarczy założyć konto na stronie eDarling.pl. To jednak nie wszystko, bowiem czeka tam na Ciebie specjalnie ułożony test osobowości, który stanowi tym samym klucz do stworzenia ustawień Twojego profilu. Został on ułożony przez grupę ekspertów: psychologów i socjologów, dzięki czemu optymalne dobranie dopasowanych pod względem Twojej osobowości partnera, nie będzie stanowić żadnego problemu.

Na podstawie Twoich odpowiedzi, a także określenia pozostałych kryteriów, portal dobierze partnera lub partnerkę, spełniających Twoje najcichsze oczekiwania. Następnie na eDarling masz możliwość skontaktowania się z użytkownikami, których profil Cię zainteresował. Dzięki wspomnianemu już wcześniej testowi osobowość masz pewność, że zaproponowane przez eDarling osoby są w stanie stworzyć z Tobą zgodny i szczęśliwy związek, a występujące między Wami różnice charakteru, raczej będą wprowadzały pewne ciekawe urozmaicenie w życiu, a nie częste i nieprzyjemne kłótnie.

Szukanie drugiej połówki przy pomocy Internetu i specjalnie stworzonych w tym celu portali randkowych nie powinno już dziwić nikogo, jeśli spojrzymy na charakter czasów w których obecnie żyjemy. eDarling to przede wszystkim portal poparty wieloletnim doświadczeniem, ogromną wiedzą oraz posiadający innowacyjne narzędzia, które pozwalają odnaleźć każdemu tę wyjątkową i dopasowaną do charakteru ukochaną osobę.

mobilinie

Udane korzystanie z usług eDarling.pl, dzięki niezwykłym promocjom

Jeśli masz dosyć bycia singlem i doskonale wiesz kogo dla siebie szukasz, to portal eDarling.pl powstał właśnie z myślą o Tobie. Stworzony przez grupę ekspertów, każdego dnia łączy ze sobą ludzi we wzajemnej miłości, na całym świecie. Jeśli chcesz dołączyć do grona szczęśliwie zakochanych, koniecznie zaloguj się na eDarling.pl! Już teraz możesz skorzystać również z niezwykłych promocji, a tym samym używać zaawansowanych funkcji i narzędzi w przystępnej cenie!

Jak skorzystać z promocji na grudzień 2023 ?

  1. Zapoznaj się z nasza ofertą najbardziej urzekających promocji.
  2. Kliknij w wybraną przez Ciebie promocję - zostaniesz przekierowany na stronę portalu
  3. Zarejestruj się bezpłatnie i czatuj bez końca


realizacja zamówienia

Koszty i opcje członkostwa na eDarling

Procedury

Rejestrując się na eDarling możesz wybrać jedno z dwóch rodzajów członkostwa: podstawowego oraz Premium. W przypadku pierwszego z nich korzystanie z usług portalu jest całkowicie darmowe, z kolei w przypadku drugiego, płatnego członkostwa masz do czynienia z bardziej zaawansowanymi funkcjami.

Konto podstawowe to doskonała okazja, aby bez wydawania pieniędzy zapoznać się z głównymi funkcjami na stronie. W jego zakres wchodzą: możliwość wypełnienia testu osobowości, utworzenie profilu, otrzymywanie propozycji dopasowanych partnerów, a także szansa, aby postawić pierwszy krok i wystosować do nich wiadomość.

Członkostwo Premium oznacza z kolei bardziej rozbudowany dostęp do funkcji serwisu. To gwarancja nieograniczonej możliwości komunikowania się z innymi użytkownikami, otrzymywania informacji na temat osób, które odwiedziły Twój profil, a także dostęp do zdjęć dopasowanych do Ciebie użytkowników. Taki rodzaj konta został także wzbogacony o funkcję „ Zdecyduj sam “, która daje szansę otrzymania 20 dodatkowych, nowych propozycji partnerów. Ponadto członek Premium ma dostęp do rozbudowanego profilu osobowości, dostępnego do ściągnięcia w PDF oraz opcji potwierdzania odczytania wiadomości przez odbiorcę.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź problemy związane z korzystaniem z serwisu eDarling, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta, którego biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 d0 17:00. Najlepiej dokonać tego za pośrednictwem formularza kontaktowego, dostępnego na stronie lub listownie, pod adresem: Affinitas GmbH, Kohlfurter Straße 41/43, 10999 Berlin, Niemcy.
VideoPlay

Kontakt

Poprzez formularz kontaktowy.

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe eDarling

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

eDarling Logo
0 zł
Akcja
Zarejestruj się bezpłatnie do edarling.pl i znajdź swoją miłość!
do Sklepu »
eDarling Logo
mobilnie
Akcja
edarling.pl jest mobilne!
Korzystaj z darmowej aplikacji na telefonie, laptopie czy tablecie i randkuj bez końca!
do Sklepu »
eDarling Logo
Ten Jedyny
Akcja
Nie czekaj!
Wykonaj darmowy test osobowości i odnajdż swoją miłość!
do Sklepu »
eDarling Logo
Ta jedyna
Akcja
Nie czekaj...Ona już tam jest!
Rejestruj się i poznaj swoją wielką miłość!
do Sklepu »
eDarling Logo
Randka
Akcja
Umów się na pierwszą randkę online!
Ruszaj na miłosne podboje!
do Sklepu »
do góry