0 Ofert
Ekspreskasa1
4.9 of 5 Gwiazdki

254 Ocen

Ekspreskasa Screenshot

Ekspreskasa.pl - pożyczka w 15 minut
Promocje styczeń 2022

Ekspreskasa.pl to serwis internetowy, który pozwoli Ci na szybki zastrzyk gotówki w postaci pożyczki. Jest to strona prowadzona przez grupę Ferratum - jedną z największych w Europie i na świecie firm, oferujących szybkie pożyczki za pośrednictwem telefonu oraz Internetu. Będziesz mógł wziąć tutaj zarówno pożyczkę tradycyjną, jak i ratalną. Jednocześnie wszelkie formalności zostaną ograniczone do minimum, a Ty będziesz mógł cieszyć się pieniędzy nawet 15 minut po przyjęciu wniosku.

więcej

Aktualne kody rabatowe do Ekspreskasa

Dodaj kod rabatowy

Szybka pożyczka bez zbędnych formalności na Ekspreskasa.pl!

Ekspreskasa.pl oferuje dwa rodzaje atrakcyjnych pożyczek: Ekspres Kasę oraz pożyczkę ratalną.

Pożyczka Ekspres Kasa:
Pierwszą pożyczkę otrzymasz za darmo. Kwota o jaką możesz się ubiegać to 1500 zł na 15 lub 30 dni. Jeśli jesteś stałym klientem, będziesz mógł otrzymać nawet do 3000 zł.


Jak wygląda proces składania wniosku o pożyczkę Ekspres Kasa?
Do wypełnienia wniosku przygotuj następujące informacje:

 • numer dowodu osobistego
 • numer własnego telefonu komórkowego
 • numer własnego rachunku bankowego, z którego dokonasz przelewu 0,01 zł w celu akceptacji warunków pożyczki
Wypełnij go online i wyślij - cały proces zajmie Ci trzy minuty.
Pożyczka od 0 zł Po przyznaniu pożyczki Ekspres Kasa, będziesz musiał potwierdzić swoje dane oraz zaakceptować umowę pożyczki. Otrzymasz SMS z numerem konta bankowego, na który należy dokonać przelewu 0,01 zł. W tytule przelewu wpisz: „ PESEL Akceptuje warunki przyznania pożyczki Ferratum“ .
Jak tylko Twój przelew zostanie dostarczony, pożyczka zostanie uruchomiona i w ten sposób pieniądze pojawią się u Ciebie w bardzo krótkim czasie. W szczególnych przypadkach możesz zostać poproszony o skan lub zdjęcie dowodu osobistego - pamiętaj, że to konieczne działania, aby cały proces przebiegł w bezpiecznej atmosferze. Już kilka dni po akceptacji za pomocą Poczty Polskiej otrzymasz list wraz z formularzem spłaty pożyczki Ekspres Kasa.
Pamiętaj, że tylko spłata pożyczki w terminie umożliwia uzyskanie kolejnej w wyższej kwocie. Pożyczka na raty Pożyczka ratalna:

To pożyczka, która daje Ci możliwość uzyskania do 5000 złotych na okres do 24 miesięcy. Spłacana w postaci wygodnych miesięcznych rat, które mogą być dopasowane do Twoich oczekiwań i możliwości za pomocą dostępnego na stronie serwisu kalkulatora pożyczki. Pozwala on szybko wybrać preferowaną kwotę oraz okres spłaty i jednocześnie od razu wskazuje dostępne kombinacje i kalkulacje.

Jak wygląda składanie wniosku o pożyczkę ratalną na styczeń 2022?
Uzupełnij swoje dane osobowe i wyślij wniosek o pożyczkę ratalną przez internet. Pamiętaj o przygotowaniu:

 • dowodu osobistego
 • numeru rachunku bankowego
 • numeru telefonu komórkowego
Wniosek złożony online sprawia, że natychmiast trafia on do Biura Obsługi Klienta, które w ciągu 15 minut prześle decyzję o Twojej pożyczce. Pamiętaj, że w trakcie składania wniosku o szybką pożyczkę, ekspreskasa.pl sprawdza Twoją tożsamość za pomocą serwisu bankowego. Nie potrzebne są jednak do tego żadne zaświadczenia o zarobkach i dodatkowe formalności, dzięki czemu pieniądze w bardzo krótkim czasie trafiają na Twoje konto. Nie będziesz musiał także dokonywać przelewu weryfikacyjnego. Po prawidłowej weryfikacji dochodów i pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku o pożyczkę, pieniądze zostaną niezwłocznie wysłane na Twoje konto bankowe. W wyjątkowych przypadkach możesz zostać poproszony o uzupełnienie informacji i przesłanie serwisowi skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. W kilka dni po otrzymaniu szybkiej pożyczki, za pośrednictwem Poczty Polskiej, otrzymasz harmonogram spłat Twojej pożyczki. Kalkulator pożyczki

Dlaczego warto skorzystać z pożyczki?

Szybka pożyczka na ekspreskasa.pl pozwoli Ci na zastrzyk gotówki bez zbędnych formalności. Jeśli chcesz wyjechać na wakacje, albo zdarzyła się nagła sytuacja i brakuje Ci oszczędności, możesz błyskawicznie otrzymać dodatkowe pieniądze na Twoje konto bez wychodzenia z domu. Pamiętaj, że jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka w Ferratum Banku, otrzymasz ją zupełnie za darmo bez żadnych prowizji!

Warunki pożyczki

Szybka pożyczka Ekspres Kasa dostępna jest w serwisie ekspreskasa.pl dla zarejestrowanych osób fizycznych, które:
 • mieszkają na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i są polskimi obywatelami,
 • nie są wpisane do rejestrów dłużników BIG i nie mają zadłużeń w spłatach pożyczek w innych instytucjach kredytowych,
 • posiadają własny telefon komórkowy oraz konto bankowe,
 • mają ukończone 21 lat,
 • po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki, prześlą 0,01 zł na konto bankowe Ekspres Kasa, aby zidentyfikować swój rachunek oraz dane osobowe,
 • poprzez portal ekspreskasa.pl złożą wniosek online lub telefonicznie skontaktują się z konsultantem Biura Obsługi Klienta,
 • w tym samym czasie nie mają innej aktywnej pożyczki w Ferratum Bank.

Dane kontaktowe:

Możesz z łatwością skontaktować się z serwisem. Wystarczy, że zadzwonisz do Biura Obsługi Klienta (71) 716 22 22, a rozwieje on wszelkie Twoje wątpliwości. Ponadto możesz skorzystać z adresu e-mail: ekspreskasa@ekspreskasa.pl. Dodatkowo na stronie internetowej znajdziesz specjalny czat, który skontaktuje Cię z odpowiednim pracownikiem.

Kontakt

INFOLINIA
(71) 716 22 22
(22) 123 45 67
ekspreskasa@ekspreskasa.pl

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Ekspreskasa

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Ekspreskasa Logo
Kasa
Akcja
Otrzymanie pożyczki na raty jest szybkie, całkowicie online i bez zbędnych formalności!
Ekspreskasa Logo
Pożyczka
Akcja
Skorzystaj!
Pożyczka na raty do 5 tys!
Ekspreskasa Logo
Pieniądze
Akcja
Dla nowych klientów do 2 000 zł całkowicie za darmo! Zwracasz dokładnie tyle samo, ile pożyczasz​
Ekspreskasa Logo
0 zł
Akcja
Potrzebujesz gotówki na szkolne wydatki?A może spontaniczny urlop?
Zajrzyj do nas i pożycz za 0zł!
do góry