0 Ofert
ExpressVPN1
4.7 of 5 Gwiazdki

76 Ocen

Kody rabatowe w ExpressVPN
Promocje kwiecień 2024

Aby chronić swoją prywatność i dane osobowe, nigdy nie powinieneś korzystać z publicznego hotspotu Wi-Fi, chyba że za pośrednictwem wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Jeśli szukasz usługi VPN dla swoich potrzeb w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego, oto jak działa ExpressVPN i jak wykorzystać kod promocyjny ExpressVPN, aby uzyskać zniżkę.

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

Gdzie znaleźć kupony ExpressVPN

Podobnie jak w przypadku innych ofert VPN, możesz znaleźć każdy ważny kod promocyjny ExpressVPN online. Możesz na przykład wyszukać "ExpressVPN enter promo code" lub "ExpressVPN renewal promo code" i sprawdzić wyniki wyszukiwania. Możesz również uzyskać dostęp do kuponów ExpressVPN za pośrednictwem naszej strony.

ExpressVPN ma tendencję do prowadzenia sprzedaży w okresie świątecznym, np. w Czarny Piątek, Cyber Poniedziałek i Boże Narodzenie. Aby znaleźć kupony poza tymi okresami, musisz szukać regularnie. Zniżki nie zawsze są ogłaszane.

ExpressVPN: Wprowadź kod promocyjny

Po znalezieniu kodu, łatwo jest zastosować zniżkę do swojego planu VPN. W przypadku ExpressVPN nie musisz wpisywać kodu promocyjnego, jako takiego. Wystarczy, że klikniesz na link z kodem promocyjnym, a zniżka zostanie naliczona automatycznie przy kasie.

  • Oto przykład. Od 2022 roku jest kod promocyjny dla Express VPN, aby uzyskać 49% zniżki na roczną subskrypcję. Otrzymasz również 3 miesiące za darmo.
  • Kliknij "Get ExpressVPN", a zobaczysz ekran, aby ubiegać się o swoją ekskluzywną ofertę.
  • Następnie wybierz swój plan. Zobaczysz, że otrzymujesz 3 miesiące za darmo i swój 49% rabat, jeśli wybierzesz plan 12-miesięczny.

Rabat jest stosowany automatycznie, więc wystarczy wprowadzić swój adres e-mail i szczegóły płatności, aby zakończyć transakcję.

Bez względu na to, który kupon wybierzesz, proces jest za każdym razem bardzo podobny. Wystarczy, że klikniesz link do kuponu, a zniżka pojawi się przy kasie.

Podsumowanie

Kiedy szukasz VPN, najlepiej wybrać zaufanego, uznanego dostawcę, takiego jak ExpressVPN. Nie oznacza to jednak, że musisz płacić pełną cenę za nieograniczony dostęp - możesz rozejrzeć się i znaleźć kody promocyjne odpowiadające Twoim potrzebom.

ExpressVPN nie oferuje kodów rabatowych tak często jak niektórzy dostawcy, więc warto skorzystać z ofert, póki można.

Czy mogę otrzymać bezpłatną wersję próbną ExpressVPN?

Zamiast oferować bezpłatną próbę, ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na każdym planie. Jeśli po kilku tygodniach nie będziesz zadowolony z usług ExpressVPN, możesz zażądać zwrotu pieniędzy.

Gdzie znajdę kody promocyjne ExpressVPN?

Wykonaj wyszukiwanie w Google i przeglądaj wyniki. Upewnij się tylko, że sprawdzasz datę ważności kodów przed ich użyciem - niektóre mogą być nieaktualne.

Jak mogę zastosować kod promocyjny ExpressVPN?

Po prostu wybierz kod promocyjny i kliknij na link na stronie. Wybierz odpowiedni plan i kontynuuj zakupy jak zwykle.

do góry