0 Ofert
Extraportfel1
4.9 of 5 Gwiazdki

374 Ocen

Extraportfel Screenshot

Kody rabatowe w Extraportfel.pl
Promocje luty 2024

Extraportfel to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy na koniec miesiąca pojawił się przeraźliwy komunikat o braku dostępnych środków. Nieprzewidziane wydatki spotykają nas w życiu bardzo często, zwłaszcza, gdy nasze dzieci rozpoczynają rok szkolny, gdy koszty remontu domu przekroczą nasze najśmielsze oczekiwania, aż wreszcie wtedy, gdy nasz samochód nie chce ruszyć z obrębu garażu. Pieniądze są nam potrzebne nie tylko do zaspokojenia naszych podstawowych potrzeb, takich jakich choćby zakup jedzenia. Ich brak bardzo często stoi nam na przeszkodzie zrealizowania swoich marzeń oraz wykonania wyznaczonych celów jak np. cudowne wakacje z oferty last minute lub potrzebny do podniesienia kwalifikacji zawodowych kurs programowania w atrakcyjnej cenie! Możemy jednak skorzystać z promocji Extraportfel.

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

Extraportfel.pl - Twoja sprawdzona pożyczka w Internecie!

Choć marka Extraportfel na rynku polskim funkcjonuje stosunkowo od niedawna, zdążyła zdobyć uznanie i popularność wśród klientów w Internecie. Wszystko za sprawą niesamowitej oferty, przygotowanej dla osób, które znajdą się w nagłej potrzebie finansowej. Nieważne, jaki jest powód: koszty związane ze świętami Cię przerosły, zepsuła Ci się lodówka, a może po prostu wyhaczyłeś pożądany od dawna produkt w atrakcyjnej cenie! Cokolwiek zmusiło Cię do pomyślenia o pożyczce w Extraportfel.pl jest dobrym uzasadnieniem! Ponieważ jest to najbezpieczniejsza i najtańsza marka na rynku szybkich pożyczek online.

Inne marki oferują atrakcyjne promocje swoim stałym Klientom, natomiast Extraportfel.pl nie zapomina również o osobach, który pierwszy raz korzystają z usług platformy. Jeśli jesteś nowym klientem marki możesz cieszyć się pierwszą pożyczką do 2000zł, której koszt wynosi 0 zł! Dokładnie tak! Przykładowo: pożyczasz 1500 zł i w ustalonym terminie oddajesz także 1500 zł! Nie ma w tym żadnych podstępów, ponadto na oddanie pieniędzy otrzymujesz 62 dni!

kasa

ExtraPortfel.pl to przejrzysta oferta, która dostarcza swoim klientom czytelną umowę nie zawierającą ukrytych opłat. Niewątpliwie zaletą korzystania z usług marki jest szybka realizacja otrzymania pożyczki. Przede wszystkim nie tracisz mnóstwa czasu na szereg formalności i dostarczania rozmaitych zaświadczeń. Wniosek o pożyczkę składasz bezpośrednio na stronie extraportfel.pl, a gdy przejdzie on już stosowaną weryfikację, pracownicy natychmiast się z Tobą skontaktują! Cały proces odbywa się w szybkim tempie, a w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, na Twoje konto niezwłocznie przelewane są pieniądze!

pani z kwiatami

Okazja na szybką i tanią pożyczkę na Extraportfel.pl!

Potrzebujesz pilnie zastrzyku pieniędzy? Nagłe i nieprzewidziane wydatki pokrzyżowały Ci plany? Jeśli szukasz sprawdzonego i wiarygodnego pożyczkodawcy, a przy tym zależy Ci na szybkiej realizacji otrzymania gotówki, koniecznie sprawdź ofertę, dostępną na stronie Extraportfel.pl! To niesamowita okazja na uzyskanie pożyczki w promocyjnej cenie! Przekonaj się sam, jak tanie i wygodne jest pożyczanie online!

Jak działają kody rabatowe Extraportfel na luty 2024?

  1. Kliknij w wybraną przez Ciebie promocję - zostaniesz przekierowany na stronę firmy.
  2. Wejdź w wybraną przez Ciebie ofertę.
  3. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.
  4. Aktywuj promocję.
  5. Złóż wniosek i czekaj na potwierdzenie.
składanie wniosku

Informację dotyczące warunków otrzymania pożyczki na stronie Extraportfel.pl

Uzyskanie pożyczki

Jeśli starasz się o uzyskanie pożyczki online za pośrednictwem strony Extraportfel.pl, w pierwszym kroku musisz zarejestrować na niej konto. Podane przez Ciebie informacje muszą być prawdziwe, gdyż to one w ostateczności zaważą o wyniku decyzji. Jeśli więc chcesz skorzystać z usług Extraportfel.pl należy mieć: numer pesel, numer telefonu, adres e-mail, aktualny adres zameldowania oraz musisz podać informację o swoich dochodach.

Po prawidłowej rejestracji, zaloguj się na swoje konto. Na stronie głównej za pomocą suwaków ustal, jak wysoką pożyczkę potrzebujesz. Następnie złóż wniosek i czekaj na decyzję. W pełni zautomatyzowany system poinformuje się o niej w ciągu zaledwie kilku minut. Jeśli odpowiedź jest pozytywna, to na Twoim koncie po upływie 15 minut pojawią się wnioskowane pieniądze.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące świadczonych przez stronę Extraportfel.pl usług, to koniecznie skontaktuj się z pracownikami firmy telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00 oraz sobotę i niedzielę od 9:00 do 18:00, pod numerem telefonu: 22 388-66-66 . Możesz również wysłać wiadomość pod adres: [email protected] .

VideoPlay

Przesyłka

Drogą mailową.

Kontakt

tel.22 388-66-66
email: [email protected].

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Extraportfel

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Extraportfel Logo
7500
Akcja
Sprawdź Extraportfel i pożycz nawet 7500 zł.
do Sklepu »
Extraportfel Logo
30 dni
Akcja
Nie stresuj się spłatą pożyczki!
Extraportfel daje Ci aż 30 dni!
do Sklepu »
Extraportfel Logo
Pożyczka
Akcja
Pierwsza pożyczka do 3000 zł.
Sprawdź na extraportfel.pl.
do Sklepu »
Extraportfel Logo
500 zł
Akcja
WOW. już teraz możesz brać pożyczkę od 500 zł na małe wydatki
do Sklepu »
Extraportfel Logo
0%
Akcja
Weź pożyczkę z RRSO 0 %!
do Sklepu »
do góry