0 Ofert
GetinBank1
4.7 of 5 Gwiazdki

250 Ocen

GetinBank Screenshot

Kody rabatowe w GetinBank.pl
Promocje kwiecień 2024

Wkroczenie w dorosły świat skomplikowanych finansów, kont bankowych oraz rachunków to bardzo często niezwykle silnie i bolesne zderzenie z nieuchronnie nadciągającą rzeczywistością. Chcąc zapewnić sobie jak najlepszy start w przyszłość oraz najlepsze rozwiązania finansowe, warto przyjrzeć się bogatej ofercie najlepszych banków i instytucji finansowych. Chcąc jak najlepiej zainwestować w siebie i uniknąć dodatkowych, kompletnie niepotrzebnych kosztów posiadania konta, lokaty lub wzięcia kredytu, warto zauważyć ofertę Get In Banku. Ta niezwykła instytucja bankowa pozwoli na swobodne korzystanie ze środków finansowych bez zbędnych ograniczeń nie tylko klientów indywidualnych, ale i małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Zadbaj o swoją stabilną sytuację finansową już dziś i odkryj korzyści najlepszych pakietów finansowych od Getin Banku.

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

Najlepsza oferta finansowa na rynku.

Getin Bank to bezprecedensowy przykład nowoczesnej bankowości, której przyświecają takie wartości, jak rzetelność, uczciwość i troska o klienta, zarówno indywidualnego, jak i biznesowego. Ta niezwykła instytucja finansowa to najlepsze na rynku rozwiązanie w świecie bankowości. Getin Bank to doceniany przez ekspertów branżowych i doświadczonych finansistów brand, który swoją ofertą rocznie przyciąga miliony klientów.

Istotą tego unikalnego banku jest jego niezwykła chęć samodoskonalenia się i ciągła chęć inwestowania w swoich klientów. Swoją ofertę Getin Bank kieruje do klientów prywatnych, a także małych, średnich i dużych firm, samorządów, wspólnot mieszkaniowych oraz olbrzymich korporacji. Oferta tego niezwykłego banku charakteryzuje się niespotykaną jak dotąd kompleksowością świadczonych usług oraz przejrzystymi, niezwykle jasnymi produktami finansowymi.

pani

Olbrzymim atutem Getin Banku jest niezwykle doświadczony zespół ekspertów i doradców finansowych, którzy na każdym kroku wesprą każdego klienta. Dzięki zastosowaniu uproszczonych procesów finansowych, nawet najmniej doświadczone osoby bardzo łatwo i szybko odnajdą się w świecie bankowości.

Getin Bank to niezwykła instytucja, której priorytetem jest pozostanie w stałym kontakcie ze swoim klientem, a także dopilnowanie, by wszystkie działania ze strony banku były zrozumiałe i przejrzyste. Do dyspozycji usługobiorców prywatnych oraz biznesowych jest ponad czterysta profesjonalnych i w pełni bezpiecznych placówek w całej Polsce, oraz niezwykle szeroka, autoryzowana sieć pośredników bankowych. Aby klientom Getin Banku żyło się jeszcze lepiej i łatwiej, stworzono niezwykle sprawną i nowoczesną bankowość internetową oraz mobilną. Bankowość jeszcze nigdy nie była tak prosta.

karta

Nowy wymiar bankowości za tak niewiele!

Nie pozwól, aby cokolwiek Cię ograniczało w drodze do pełnej niezależności finansowej. Odpowiednio dobrany bank zatroszczy się nie tylko o Twoją stabilność, ale i o niezwykły spokój ducha i samoświadomość finansową. Szukając najlepszych rozwiązań w bankowości warto wybrać Getin Bank - firmę stworzoną, by inwestować i zarabiać.

Jak skorzystać z promocji dostępnych na GetinBank.pl na kwiecień 2024?

  1. Zapoznaj się z naszą różnorodną ofertą.
  2. Wybierz promocje dostępne dla GetinBank.pl.
  3. Zostaniesz przekierowany na stronę banku.
  4. Przejrzyj dostępną ofertę oraz wybierz taką, która spełnia Twoje oczekiwania.
  5. Skorzystaj z promocji.
  6. Ciesz się nowoczesną bankowością bez limitów.
realizacja zamówienia

Dodatkowe usługi, reklamacje i kontakt z bankiem

Dodatkowe usługi

Oprócz podstawowych usług Getin Banku, w ofercie tej niezwykłej instytucji bankowej znajdziemy szeroki wachlarz najbardziej korzystnych ubezpieczeń oraz możliwości inwestycyjnych, a także dostępnych pakietów kart kredytowych i płatniczych. W swojej ofercie Getin Bank przedstawia również niezwykle nowoczesną aplikację mobilną, dzięki której bankowość stanie się dziecinnie prosta, a Ty będziesz w stanie kontrolować swoje finanse, gdziekolwiek się znajdziesz.

Reklamacje

Jeżeli chcesz złożyć reklamację, możesz to uczynić poprzez dostępny na stronie internetowej Getin Banku formularz online: https://www.getinbank.pl/kontakt/zloz-reklamacje. O procesie obsługi reklamacji możesz poczytać szczegółowo tutaj: https://www.getinbank.pl/o-banku/proces-obslugi-reklamacji.

Kontakt

W celu skontaktowania się z bankiem GetinBank.pl należy skorzystać z gotowego formularza kontaktowego dostępnego na stronie https://www.getinbank.pl/kontakt/, lub zadzwonić na infolinię dostępną pod numerem 197 97.

Jeżeli chcesz zastrzec swoją kartę, zadzwoń pod numer telefonu: +48 32 604 31 61. Zastrzeżenie karty możliwe jest 24 h na dobę, siedem dni w tygodniu.

Jeżeli dzwonisz z zagranicy, skontaktuj się z bankiem pod numerem telefonu: +48 32 604 30 01.

VideoPlay

Reklamacje

Poprzez formularz online.

Czytaj więcej »

Kontakt

Getin Noble Bank S.A.
Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C
00-843 Warszawa
Tel.:+48 32 604 31 59

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe GetinBank

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

GetinBank Logo
Oszczędzaj
Akcja
Elastyczne konto oszczędnościowe GET IN Bank z 2 %.
Sprawdź szczegóły!
do Sklepu »
GetinBank Logo
Kredyt
Akcja
Kredyt w GetinBank.
Oprocentowanie 0 %, RRSO 7,4%. Sprawdź!
do Sklepu »
GetinBank Logo
Lokata
Akcja
Lokata na Nowe Środki w GetinBank.
Do 0,5 % zysku w skali roku.
do Sklepu »
GetinBank Logo
Do 800 zł
W prezencie
Polecaj Konto Get In Bank Proste Zasady!
Odbierz nawet 800 zł!
W bonach podarunkowych do Allegro lub Decathlon.
do Sklepu »
GetinBank Logo
Prosta
Akcja
Konto proste zasady dla młodych. 2% w skali roku na koncie oszczędnościowym
do Sklepu »
do góry