2 Oferty
HBO GO 1
4.9 of 5 Gwiazdki

131 Ocen

HBO GO  Screenshot

Kody rabatowe w HBO GO
Promocje listopad 2021

HBO GO to nowy rozmiar telewizji. Ponad 800 filmów i 200 seriali w języku polskim, hity kinowe, nowe i kultowe seriale dostępne w każdej chwili na ulubionym urządzeniu multimedialnym. Oglądaj kiedy chcesz i co chcesz nawet na 5 urządzeniach, w tym na 2 jednocześnie. Zamawiając płatną telewizję HBO GO za jedyne 24,90 zł miesięcznie, możesz zrezygnować kiedy chcesz. Odkryj z kod-rabatowy.pl dodatkowo nowe promocje w HBO GO oraz zaoszczędź na telewizji dzięki unikalnym zniżkom.

więcej
do Sklepu »

Aktualne kody rabatowe do HBO GO

HBO GO  Logo
Bond
Akcja
Kolekcja filmów James Bond. Oglądaj na HBO GO.
Pokaż ofertę »
Ważne do 05.12.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.
HBO GO  Logo
Serial
Akcja
Najlepsze premiery filmów i seriali oglądaj w HBO GO.
Pokaż ofertę »
Ważne do 15.12.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Dodaj kod rabatowy

HBO GO – nowa przestrzeń filmów i seriali

HBO GO to najlepsze hity filmowe, współczesne seriale i bajki dla dzieci w języku polskim, z lektorem i z napisami. Codziennie możesz odkryć nowy tytuł i zrelaksować wieczorami przed telewizorem. Teraz nie masz potrzeby oglądanie tego co nadaje telewizja. Sam zdecyduj, co chcesz i kiedy chcesz oglądać.

Na wodach północy, Miasto kłamstw, Zuzia

Płatna telewizja HBO GO udostępnia duży wybór seriali obyczajowych, Sci-fi, dokumentalnych oraz filmów akcji, przygodowych, obyczajowych, komedii, horrorów czy familijnych. Również najmłodsi mają ogromny wybór najnowszych bajek i seriali. Dzięki nowościom kinowym nie musicie się już wybierać do kina. Teraz możesz zrobić swoje prywatne kino domowe, oglądając nowości kinowe na domowej kanapie.

Dodatkowo masz dostęp do HBO2, HBO3 gdzie na okrągło wyświetlane są filmy według programu telewizyjnego HBO. Płacąc jeden abonament miesięcznym, masz dostęp oglądania filmów na 5 urządzeniach, w tym na dwóch jednocześnie. Z HBO GO możesz oglądać seriale na smart TV, na tablecie, na smartfonie, na komputerze, na Apple TV czy na konsoli.

Kopciuszek, Aladyn, Auta , Kraina Lodu

Nie czekaj i sprawdź najnowsze oferty promocyjne i wybierz telewizję na światowym poziomie już dziś.

Kody rabatowe HBO GO na listopad 2021

Skorzystaj z najnowszych voucherów HBO GO, aby Twoja telewizja była nie tylko przyjemna, ale i tańsza.

Informacje o przesyłkach, reklamacjach i zwrotach

Przesyłka

HBO GO nie pobiera kosztów przesyłki. Dostęp do HBO GO odbywa się drogą elektroniczną.

Reklamacje

Reklamacje należy składać przy użyciu danych kontaktowych podanych w dokumencie dostępnym na stronie HBO GO. Reklamacje powinny zawierać imię i nazwisko użytkownika, opis wady i okres jej trwania oraz materiał potwierdzający taką wadę.

Zwroty

Użytkownik może domagać się zwrotu kosztów w razie powstania zakłóceń, przerw i innych usterek. Dalsze informacje dostępne są w reulaminie HBO GO.

Kontakt

Kontakt z HBO GO możliwy jest telefonicznie pod numerem infolinii 800 012 024 w godzinach poniedziałek – piątek 10.00-23.00 sobota, niedziela i święta 12.00-18.00 oraz drogą mailową pod adresem kontakt@hbogo.pl. Istnieje również możliwość kontaktu za pomocą okienka czat, dostępnego na stronie hbogo.pl/kontakt.

VideoPlay

Przesyłka

Brak

Czytaj więcej »

Reklamacje

Należy składać korzystając z dokumentu dostępnego na stronie hbogo.pl

Czytaj więcej »

Jak zwrócić produkt?

Można domagać się zwrotu kosztów w przypadku usterek

Czytaj więcej »

Kontakt

Infolinia: 800 012 024
E-Mailł: kontakt@hbogo.pl

Czytaj więcej »
do góry