0 Ofert
Hej Albert1
4.9 of 5 Gwiazdki

221 Ocen

Hej Albert Screenshot

Kody rabatowe w hejalbert.pl
Promocje luty 2024

Platforma internetowa hejalbert jest to cyfrowa nauka dla dzieci i młodzieży. W prosty sposób poprzez zabawę Twoje dziecko nauczy się w łatwy sposób przedmiotów ścisłych w zakresie matematyki i programowania. Twoje dziecko w ten sposób nie marnuje czasu, grając w bezcelowe gry internetowe, a uczy się na zabawach zgodnych z programem nauczania. Poznaj platformę hejalbert.pl i skorzystaj przy okazji z poniższych zniżek na członkostwo oraz poznaj najnowsze kody rabatowe hejalbert.

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

Efektywna nauka poprzez zabawę z Albertem

Wielokrotnie już zostało udowodnione, że dziecko poprzez zabawę szybciej przyswoi wiedzę. Dlatego w przedszkolu czy podstawówce nauka pierwszych literek oraz liczb oparta jest na zadaniach, w których integruje się dziecko fizycznie. Rozwój technologii sprawia, że dzieci od najmłodszych lat konfrontowane są z multimediami w najmłodszych latach życia. Niestety, wiele gier czy aplikacji dla dzieci nie wpływa pozytywnie na ich rozwój i spędzony czas przed komputerem, komórką czy tabletem jest nieefektywnie spędzony. Dlatego z myślą o najmłodszych i ich rozwoju wraz z multimediami powstała platforma cyfrowej nauki hejalbert.pl .

Dzieci przy tablecie

Platforma hej albert skierowana jest dla dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 9 lat oraz dla dzieci starszych od 10 do 16 lat. Dzięki interaktywnym ćwiczeniom i grom w aplikacji młodsze dzieci nauczą się nowych rzeczy w prosty i przyjemny sposób. Dzięki platformie hejalbert dajesz swojemu dziecku stabilne podstawy do dalszej nauki i szybkie przyswojenie wiedzy. Co więcej, na tej platformie nie ma reklam, dzięki czemu Twoje dziecko nie jest co chwilę rozpraszane przez niepotrzebne bodźce. Oprócz matematyki Twoje dziecko pozna również podstawy kodowania poprzez rozwiązywanie łamigłówek i zadań logicznych. Wszystkie zadania dopasowane są do wieku dziecka, przez co dziecko odnosi łatwo sukcesy co podbudowuje jego samoświadomość. Z hejalbert.pl nie musisz kontrolować swojego dziecka, gdyż nauka ta oparta jest wytycznych na zgodnie z programem nauczania.

Dziewczynka z tabletem na kolanach

Kody rabatowe i promocje na hejalbert.pl na pl luty 2024

Dołącz do użytkowników hejalbert.pl bez zobowiązań i anuluj członkostwo kiedy chcesz. Wybierz jedną opcję dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny. Do wyboru masz trzy możliwości: Albert BAS, Albert Premium oraz Albert. Zostań subskrybentem, a my pokażemy jak skorzystać z kodu rabatowego hejalbert.pl

  1. Wejdź na stronę internetową hejalbert.
  2. Kliknij „wybierz rodzaj członkostwa”. Zostaniesz przekierowany na podstronę członkostwa
  3. Pole na kod rabatowy znajduje się powyżej ofert członkostwa. W polu „wpisz kod rabatowy” wprowadź kod rabatowy i kliknij ok.

Jak skorzystać z kodu rabatowego hejalbert.pl?

Przesyłka, zwrot, kontakt

Przesyłka

Platforma hejalbert.pl jest platformą cyfrową i nie wymaga przesyłki tradycyjną drogą pocztową.

Zwrot

Masz prawo do rozwiązania umowy i korzystania z usługi w dowolnym czasie i bez konkretnego powodu.

Kontakt

Strona internetowa hejalbert.pl prowadzona jest przez firmę eEducation Albert AB, z którą możesz skontaktować się drogą mailową na adres [email protected]

Jak zwrócić produkt?

Prawo do rozwiązania umowy w każdej chiwli

Czytaj więcej »

Kontakt

eEducation Albert AB
E-mail: [email protected]

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Hej Albert

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Hej Albert Logo
Lekcje
Gratis
Zacznij naukę z Albertem za darmo!
Wypróbuj teraz bez opłat do końca roku!
do Sklepu »
Hej Albert Logo
50 %
Rabat
Promocja hej Albert.
50 % zniżki przez 3 miesiące.
do Sklepu »
Hej Albert Logo
Albert
W prezencie
Testuj bez zobowiązań i za darmo do Wielkanocy
do Sklepu »
Hej Albert Logo
za 1,99 zł
Akcja
Cyfrowa nauka z Albertem.
Jedyne 1,99 zł za pierwszy miesiąc!
do Sklepu »
do góry