0 Ofert
Heyah1
4.2 of 5 Gwiazdki

67 Ocen

Heyah Screenshot

Kody rabatowe w Heyah!
Promocje październik 2019

Heyah to marka usług telefonii komórkowej. Jej operatorem jest T-Mobile , gwarantując najlepszy zasięg. Heyah działa na zasadzie kart prepaidowych. Sam decydujesz, ile płacisz i ile rozmawiasz. W ofercie znajdziesz także wygodny abonament, który możesz zerwać już po 30 dniach. Dodatkowo możesz dobrać idealny telefon do swoich potrzeb. Znajdziesz tu najnowsze modele smartfonów. Poza minutami i sms możesz także korzystać ze świetnego internetu. Atrakcyjne ceny zachęcają użytkowników, a genialne promocje pozwalają zaoszczędzić.

więcej

Aktualne kody rabatowe do Heyah

Alternatywne kody rabatowe

NjuMobile Logo
Dla par
Akcja
19 zł na głowę w parze
za wszystko bez limitu i nawet 30 GB!! Sprawdź!
Pokaż ofertę »
Ważne do 28.10.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Zapoznaj się z regulaminem zamieszczonym na stronie internetowej sklepu!
Dodaj kod rabatowy

Rozmawiaj do woli z Heyah!

Heyah oferuje wszystko co jest nam potrzebne by pozostać w kontakcie ze światem. Możesz rozmawiać ze znajomymi, przeglądać strony internetowe i cieszyć się najlepszym dźwiękiem i obrazem najnowszych smartfonów.

Dołącz do Heyah

Heyah ma w swojej ofercie abonament. Rozmowy i sms bez limitów, a także szybki internet? Nie ma problemu! Wszystko to znajdziesz Heyah. Możesz wybierać między czterema pakietami. Dzięki temu, każdy znajdzie pakiet, który będzie odpowiadał jego wymaganiom i jednocześnie oczekiwaniom finansowym. Pakiety różnią się wielkością pakietów internetowych. Niezależnie od wybranej opcji mamy gwarancję braku długoterminowej umowy. Oznacza to, że już po 30 dniach od jej zawarcia, możemy zrezygnować z dostarczanych usług. Zapewnia to ogromną dowolność i łatwość w dostosowaniu abonamentu do swoich potrzeb. Dodatkowo w dwóch najwyższych pakietach mamy darmowy transfer danych do aplikacji Facebook oraz WhatsApp Czat.
Bardzo wygodną formą są również oferty na kartę. Wystarczy kupić starter i doładować konto na określoną kwotę i gotowe. Dzięki licznym kodom i pakietom można w pełni spersonalizować ofertę z jakiej korzystamy. Dodatkowo do doładowań za określone sumy możesz dostać dodatkowe usługi, za darmo, bez dodatkowych kosztów! Jest to genialna opcja dla osób, które nie lubią być zobligowane umową, a także dla dzieci żeby kontrolować ich wydatki. Telefony na kartę cieszą się ogromną popularnością wśród młodych ludzi, dlatego Heyah wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, dając im niesamowitą dowolność w działaniu.
Sieć poszerzyła swoją ofertę o telefony. Teraz w atrakcyjnych cenach możesz kupić aparaty, tak aby idealnie pasowały do wybranego przez Ciebie pakietu i zaspokajały Twoje oczekiwania.
Bardzo ciekawą pozycją w ofercie jest możliwość wykupienia pakietów, które będą działały poza granicami Polski. W ten sposób, dokonując jednorazowej opłaty, możemy korzystać z internetu na terenie całej Unii Europejskiej i nie tylko.

Wybierz swój pakiet!

Najlepsze promocje i oferty w Heyah!

Heyah oferuje świetne pakiety w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki oferowanym promocjom możesz zaoszczędzić i korzystać ze świetnej oferty z jeszcze większą przyjemnością.
Jak skorzystać z promocji?

  1. Znajdź interesującą Cię promocję.
  2. Kliknij na nią. Zostaniesz przeniesiony na stronę sklepu.
  3. Od razu zobaczysz cenę promocyjną.
  4. Podążaj za wskazówkami, by dokonać zakupu.
W Heyah taniej!

Informacje na temat przeniesienia numeru, rejestracji numeru i Moja Heyah

Przenieś numer

Ze względu na to, że bezpośrednim operatorem Heyah jest T-Mobile, przeniesienie numeru odbywa się za pośrednictwem właśnie tej sieci. Istnieją trzy sposoby by tego dokonać. Pierwszą opcją jest skorzystanie z internetu. Należy wybrać odpowiednią ofertę, spełniającą nasze wymagania. Następnie czekaj na kontakt. Jeden z konsultantów odezwie się do Ciebie, by ustalić warunki i załatwić formalności. Po kilku dniach otrzymasz umowę kurierem. Podpiszesz ją w jego obecności i gotowe. Kolejną opcją jest rozmowa telefoniczna z konsultantem. Należy zadzwonić pod odpowiedni numer, a pracownicy pomogą w doborze odpowiedniej opcji. Następnie razem z konsultantem dokonasz formalności, tak jak w przypadku dokonywania przeniesienia przez internet. Tak samo jak w poprzedniej opcji, zostanie do Ciebie wysłany kurier wraz z umową. Ostatnim sposobem jest dokonanie przeniesienia w salonie. Wystarczy wybrać się do najbliższego sklepu i tam wraz z pracownikiem wybrać interesującą ofertę, a następnie dokonać wszelkich formalności.

Rejestracja numeru

Zgodnie z nową ustawą należy dokonywać rejestracji wszystkich numerów na kartę. Jeżeli nie zostanie to wykonane, będą one zawieszane. Jak zarejestrować numer? Możesz to zrobić w salonie T-Mobile, na Poczcie Polskiej lub w Kiosku RUCH-u. Wystarczy udać się do najbliższego punktu. Będziesz musiał okazać dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. Następnie potrzebny będzie numer telefonu oraz numer karty SIM. Możesz je bardzo łatwo sprawdzić, wpisując na klawiaturze kod *100# i zatwierdzając zieloną słuchawką. Po zakończeniu procesu rejestracji sukcesem dostaniesz potwierdzającego SMS.

Moja Heyah

Klienci Heyah mają do dyspozycji dedykowaną dla nich aplikację. Moja Heyah pozwala bezpłatnie sprawdzić stan konta. Poza tym bez problemu pozwoli Ci ona sprawdzić wszystkie połączenia wykonywane na przez ostatnie 30 dni. Za jej pomocą można również aktywować pakiety i usługi, które obniżają koszty oraz sprawdzisz ich stopień wykorzystania.

Kontakt

Klienci mogą się kontaktować z Biurem Obsługi za pomocą kodu *2222 lub numeru telefonu 888 002 222.

Kontakt

T-Mobile Polska S.A.
ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa
*2222 lub 888 002 222
e-mail: : kontakt@heyah.pl

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Heyah

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Heyah Logo
Stick
W prezencie
Abonament Smart M za 34,98 zl/m-c!
Z selfie stickiem w prezencie!
Heyah Logo
Huawei P8
Akcja
Skorzystaj z promocji
Heyah Logo
Konto
Akcja
2 proste kroki do odbioru 120 zł doładowania
Sprawdź i wybierz swoje konto T-Mobile!
do góry