0 Ofert
Kobiece Tajemnice1
4.8 of 5 Gwiazdki

241 Ocen

Kobiece Tajemnice Screenshot

Kody rabatowe w Kobiece Tajemnice.pl
Promocje sierpień 2022

Romantyczna kolacja przy świecach czy koronkowa bielizna nie zawsze stanowią recepty na udane życie erotyczne. Dopiero wzajemne słuchanie i rozumienie swoich potrzeb oraz odpowiednie zaangażowanie obojga partnerów może sprawić, że ich intymna strefa okaże się polem wielu satysfakcji i przyjemnych doznań - zarówno dla mężczyzn, jak i samych kobiet. Radość z każdorazowego zbliżenia jest możliwa, dzięki dostrzeganiu wzajemnych fantazji, a także odpowiedniej odwagi w ich realizowaniu. Aby jednak takie działanie przyniosło zamierzony efekt, należy się do niego odpowiednio przygotować oraz wyposażyć w odpowiednie akcesoria. Jeśli szukasz sprawdzonych gadżetów erotycznych, praktycznych preparatów pielęgnacyjnych czy elementów, które uwydatnią walory Twojego ciała, koniecznie zajrzyj na stronę KobieceTajemnice.pl! Możesz na niej skorzystać z darmowych kodów rabatowych, a tym samym ci

więcej

Aktualne kody rabatowe do Kobiece Tajemnice

Dodaj kod rabatowy

KobieceTajemnice.pl - zadbaj o swoje życie erotyczne!

Sklep KobieceTajemnice.pl to bogata oferta produktów erotycznych, które dedykowane są zarówno dla par, jak i indywidualnie dla kobiet oraz mężczyzn. Ich zakup stanowi przepustkę do udanego życia seksualnego, zwłaszcza w związkach, do których wdarła się rutyna. Wystarczy wzajemnie z partnerem wysłuchać swoich potrzeb, a następnie przystąpić do ich realizacji - w tym celu konieczna okaże się obecność odpowiednich akcesoriów i gadżetów. Strona KobieceTajemnice.pl powstała z myślą o osobach, które chcą odczuwać ogromną radość z każdego intymnego zbliżenia. Dlatego asortyment sklepu obejmuje wiele rozmaitych propozycji, które swoim charakterem dopasowują się w różne gusta. Bez względu na to, czy chcesz przygotować niespodziankę dla męża, kupić zmysłowy prezent dla żony czy obdarować siebie samego chwilami przyjemności, koniecznie zajrzyj na stronę i sprawdź, które rozwiązania pokrywają się z Twoimi potrzebami i fantazjami.

kosmetyki intymne

Kupując na stronie KobieceTajemnice.pl posiadasz bogaty wybór gażetów erotycznych, które przydadzą Ci się zarówno w kwestii ożywienia Twojej relacji z partnerem, bądź staną się receptą, gdy nie będzie kogoś takiego w pobliżu. Poza rozbudowaną ofertą wibratorów np. klasycznych, wielofunkcyjnych czy nietypowych, w asortymencie znajdziesz również masażery, stymulatory oraz urządzenia sterowane przy użyciu telefonu. Te ostatnie przydadzą się zwłaszcza w przypadku tymczasowej rozłąki partnerów, gdy z powodu różnicy kilometrów nie mogą oni cieszyć się sobą, a tym samym dbać o swoje życie intymne.

W kategorii sklepu nazywanej „ Apteka pod Amorem “ znajdziesz z kolei rozmaite olejki i żele do masażu, które pozwolą Ci wprowadzić bliską osobę do świata rozkoszy. Z kolei bogaty wybór afrodyzjaków i feromonów pozwoli Ci oczarować i przyciągać uwagę drugiej osoby np. w trakcie wspólnie zjedzonej kolacji przy świecach. Inwestując w wysokiej jakości i funkcjonalne gadżety erotyczne nie należy również zapominać o ich odpowiedniej pielęgnacji, dlatego w kategorii tej nie mogło również zabraknąć rozmaitych, antybakteryjnych preparatów do czyszczenia urządzeń, a także do właściwej higieny intymnej.

zabawki erotyczne

Udane zakupy z kodem rabatowym na stronie KobieceTajemnice.pl!

Jeśli szukasz sprawdzonych akcesoriów erotycznych, które pozwolą Ci realizować wzajemne fantazje w związku, bądź też jesteś singlem, który dba o zaspokajanie swoich potrzeb seksualnych, koniecznie zajrzyj na stronę sklepu KobieceTajemnice.pl! Asortyment obejmuje innowacyjne i praktyczne gadżety, preparaty, a także pozostałe akcesoria erotyczne, dzięki którym będziesz cieszyć się udanym życiem intymnym. Już teraz aktywuj jeden z darmowych kodów rabatowych i ciesz się największymi promocjami na tę niezwykłą ofertę!

Jak korzystać z kodów rabatowych sierpień 2022?

  1. Kliknij w wybrany przez Ciebie kod rabatowy - zostaniesz przekierowany na stronę sklepu.
  2. Umieść wybrane przez Ciebie produkty w koszyku.
  3. Złóż zamówienie i czekaj na swoją przesyłkę.


jak dokonać zakupu

Informacja na temat przesyłki, reklamacji i zwrotu

Dostawa

Dokonane przez Ciebie na stronie sklepu KobieceTajemnice.pl zakupy zostaną dostarczone za pośrednictwem: firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub Paczkomatów InPost. Cena przesyłki jest uzależniona od wyboru przewoźnika, a jej wysokość jest widoczna przed realizacją zamówienia. Sklep przewiduje dwa możliwe sposoby płatności za zakupy: przelew tradycyjny na konto sprzedawcy oraz przelew za pomocą jednego z internetowych systemów

Reklamacje

W sytuacji, gdy zakupiony przez Ciebie towar jest wadliwy, bądź niezgodny z opisem, masz prawo do jego reklamacji. Możesz tego dokonać drogą elektroniczną (sklep@kobiecetajemnice.pl lub hubert.woloszyn@merigold.com.pl) , a także osobiście lub pisemnie pod adresem: PHU Merigold Hubert Wołoszyn
Wola Batorska 957
32-007 Zabierzów Bocheński
Reklamacja powinno obejmować: imię i nazwisko kupującego, nazwę produktu oraz datę jego zakupu, jak również opis i charakter zaobserwowanej wady. W postępowaniu klient może żądać wymiany towaru na nowy, naprawy towaru, zwrotu części kosztów lub odstąpienia od umowy. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania w terminie 14 dni od daty otrzymania żądania.

Zwrot

Jeśli chcesz dokonać zwrotu zakupionego na stronie produktu, masz prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni, bez podania przyczyny. W tym celu musisz poinformować sprzedawcę o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia. Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który jest dostępny w regulaminie, na stronie KobieceTajemnice.pl. Następnie w ciągu 14 dni należy odesłać zwracany i starannie zapakowany towar na adres: Merigold Hubert Wołoszyn
Wola Batorska 957
32-007 Zabierzów Bocheński
Sprzedawca w ciągu 14 dni ma obowiązek zwrócić na konto kupującego poniesione w trakcie zakupu koszty. Zwrot następuje tym samym sposobem płatności, jaki został użyty w trakcie wcześniejszej transakcji, chyba, że kupujący zażyczył sobie zmiany w formularzu.

Kontakt

Jeśli chcesz się skontaktować z obsługą sklepu KobieceTajemnice.pl w celu pozyskania informacji o ofercie czy przebiegu np. postępowania reklamacji, możesz dokonać tego: drogą telefoniczną: 609 674 731 lub drogą mailową: sklep@kobiecetajemnice.pl. Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 18:00.

Przesyłka

Pocztą Polską do 2-3 dni roboczych.

Czytaj więcej »

Reklamacje

sklep@kobiecetajemnice.pl

Jak zwrócić produkt?

W terminie 14 dni na adres sklepu.

Czytaj więcej »

Kontakt

tel.0048 609 674 731

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Kobiece Tajemnice

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Kobiece Tajemnice Logo
Nowości!
Akcja
Nuda w związku? Zobacz jakie nowości ze świata erotyki znajdziesz na KobieceTajemnice.pl!
Kobiece Tajemnice Logo
Bielizna
Akcja
Kusząca i powabna bielizna erotyczna
w kuszących cenach!
Kobiece Tajemnice Logo
Punkt G
Akcja
Wibratory do punktu G.
Z nimi znajdziesz go na pewno.
Kobiece Tajemnice Logo
Prezent
Akcja
Zaskocz w łóżku prezentem w postaci ekskluzywnej świecy do masażu nie tylko dla dwojga!
Kobiece Tajemnice Logo
Masażer
Akcja
Doceń zalety dyskretnego masażera łechtaczki w kształcie szminki!
do góry