2 Oferty
Link41
4.9 of 5 Gwiazdki

360 Ocen

Link4 Screenshot

Kody rabatowe w Link4.pl
Promocje kwiecień 2021

Link4 zawsze pomocny. Nikt nie wie, co go czeka, nawet w najbliższej przyszłości. Przeznaczenie nigdy nie jest oczywiste, a jedyne co możemy zrobić, żeby uchronić się od ewentualnych, przykrych konsekwencji tego co nas czeka, to ubezpieczenie się na wypadek nieplanowanych, negatywnych zdarzeń. Każdy z nas pragnie bezpieczeństwa, bezustannie dąży do osiągnięcia takiego momentu w życiu, kiedy odczuwa prawdziwe katharsis i pewnego rodzaju stabilizację. Aby zapewnić sobie taki spokój ducha, warto zainwestować w bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Nigdy do końca nie wiadomo, co nas czeka za rogiem i kiedy zdarzy się coś, co w znacznym stopniu wpłynie na nasze życie. Warto więc przyjrzeć się bliżej niezwykle bogatej ofercie Link4 - niezwykłego lidera w dziedzinie ubezpieczeń, który zadba o bezpieczeństwo i stabilizację całej rodziny. Pamiętaj, nie daj się zaskoczyć - licho nie śpi. Zapoznaj się z ofertą Link4, śledź udostępniane przez nas na bieżąco

więcej
do Sklepu »

Aktualne kody rabatowe do Link4

Link4 Logo
OC
Akcja
Chcesz oszczędzić czas i pieniądze?
Kup OC w LINK 4 w supercenie od 367 zł.
Pokaż ofertę »
Ważne do 27.04.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły na stronie sklepu.
Link4 Logo
za 49 zł
Akcja
Super oferta LINK4.
Polisa Smart Casco już od 49 zł.
Pokaż ofertę »
Ważne do 24.04.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły oferty na stronie link4.pl
Dodaj kod rabatowy

Bezgraniczne bezpieczeństwo

Link4 to profesjonalne przedsiębiorstwo, które od 2003 roku prężnie rozwija się na polskim rynku ubezpieczeniowym, dzień po dniu coraz bardziej przekonując do siebie setki tysięcy klientów. Firma ta bardzo mocno wyróżnia się na rynku, stanowiąc pierwszą firmę ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom usługi typu direct, będące ubezpieczeniami przez telefon lub internet. Pierwotnie, ta niezwykła firma oferowała usługi ubezpieczeń pojazdów - aktualnie prezentuje kompleksowe propozycje ubezpieczeń turystycznych i nieruchomości.

Link4 ubezpieczenia

Link4 to firma wciąż rozwijająca się, wyznająca zasady ducha nowoczesności i wartości, takie jak samodoskonalenie, szacunek wobec swoich klientów i rzetelność. Pragnąc zachwycić wciąż powiększające się szersze grono klientów, firma wprowadza innowacyjne usługi mobilne, które pozwolą na przeprowadzenie szybkiej interwencji ubezpieczyciela, niezależnie od tego, jak daleko od domu znajduje się klient.

Ten profesjonalny ubezpieczyciel zatroszczy się nie tylko o Twój samochód, ale i dom lub mieszkanie. Dzięki tak niezwykłej i korzystnej ofercie Link4, będziesz w stanie uchronić się przed przypadkowymi zalaniami przez sąsiada, pożarami wywołanymi wadliwą instalacją elektryczną, czy też włamaniem. Co ważne, w pakiecie ubezpieczenia mieszkania znajduje się opcja Assistance, dzięki której możesz liczyć na natychmiastową pomoc hydraulika, ślusarza, elektryka i innych fachowców, którzy pomogą Ci w naprawie nieplanowanych uszkodzeń.

Link4 z wielką chęcią pomoże Ci w podróży, nieważne jak daleko znajdziesz się od domu. Dzięki kompleksowemu ubezpieczeniu turystycznemu, firma będzie mogła objąć ochroną Twój bagaż i podróż nie tylko na terenie kraju, ale i za granicą.

Link4 ubezpieczenia pojazdu

Czuj się bezpiecznie gdziekolwiek jesteś

Warto pamiętać, że życie niesie ze sobą różne, zarówno pozytywne, jak i negatywne niespodzianki. Po co jednak kusić los, skoro można ubezpieczyć siebie i swoich bliskich w Link4? Dzięki naszej ofercie odnajdziesz najlepsze rozwiązanie dla siebie za tak niewiele! Bądź na bieżąco z udostępnianymi przez nas promocjami, obowiązującymi w Link4!

Jak skorzystać z kodu rabatowego w Link4 na kwiecień 2021?

  1. Zapoznaj się z promocjamidostępnymi na naszej stronie.
  2. Wybierz najlepszą ofertę do Link4 i kliknij „ Przejdź do sklepu“.
  3. Zostaniesz przekierowany na stronę ubezpieczyciela.
  4. Przejrzyj bogatą ofertęLink4 i wybierz pakiet, który najbardziej spełnia Twoje oczekiwania.
  5. Wprowadź kod rabatowy w przeznaczone dla niego miejsce.
  6. Ciesz się spokojem, gdziekolwiek się nie znajdziesz, dzięki Link4.


kod rabatowy Link4

Informacje o usługach dla firm oraz kontakt z ubezpieczycielem

Usługi dla firm

Firma Link4 z miłą chęcią wspomoże klientów biznesowych, poszerzając dotychczasowe ubezpieczenie o dodatkowe klauzule z kompletnie bezpłatnym pakietem specjalistów Assistance oraz Pomocą Prawną. Dzięki bogatej ofercie ubezpieczeniowej dla firm, zabezpieczysz swoje przedsiębiorstwo i pracowników, dając sobie szansę na pewny i stabilny rozwój biznesu.

Kontakt

Nowi klienci firmy ubezpieczeniowej Link4 będą mieli szansę skontaktować się z doświadczonymi doradcami, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 21:30, a także w sobotę, od 9:00 do 17:00, pod numerem (22) 444 44 23.

W przypadku stałych klientów, kontakt z firmą można nawiązać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w niedzielę od 9:00 do 16:00, pod numerem (22) 444 44 44.

Co więcej, istnieje również możliwość kontaktu poprzez elektroniczny formularz kontaktowy on-line oraz drogą mailową, pod adresem bok@link4.pl.

Pomoc Assistance dostępna jest 24 godziny na dobę. Szkodę można zarejestrować od poniedziałku do soboty w godzinach: 9:00-17:00.

VideoPlay

Kontakt

LINK4
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa
Nowi klienci: (22) 444 44 23

Stali klienci: (22) 444 44 44
e-mail:bok@link4.pl

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Link4

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Link4 Logo
Ochrona
Akcja
Samochód,dom czy podróż..
bądź mądry i ubezpiecz się przed szkodą!
do Sklepu »
Link4 Logo
Oszczędzaj
Akcja
Bezpieczna jazda się opłaca! Zyskaj na polisie OC + AC nawet 500 zł
do Sklepu »
Link4 Logo
Podróż
Akcja
Wykup ubezpieczenie turystyczne na Europę i Świat
Już od 20 zł od osoby na 7 dni
do Sklepu »
Link4 Logo
dla 1 os.!
Gratis
Przy odnowieniu OC lub AC dostaniesz Ubezpieczenie Podróżne na 7 dni dla jednej osoby gratis.
do Sklepu »
do góry