6 Ofert
mBank1
4.9 of 5 Gwiazdki

228 Ocen

mBank Screenshot

Kody rabatowe w mBank.pl
Promocje wrzesień 2019

mBank to czwarta pod względem wielkości instytucja finansowa w Polsce. Rozpoczął działalność w 1984 roku jako Bank Rozwoju Eksportu i od tego momentu intensywnie się rozwija. To niezwykle nowoczesny bank, który oferuje sprawną bankowość internetową oraz mobilną. Swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. W jego ofercie znajdują się między innymi specjalne konta dla młodych z brakiem opłat za prowadzenie, a także konta standardowe i konta premium z dodatkowymi możliwościami. Dodatkowo znajdziesz tu również interesujące konta oszczędnościowe oraz walutowe. Ponadto bank proponuje kredyty na atrakcyjnych warunkach, a także lokaty i instrumenty wspomagające efektywne oszczędzanie. Jeśli cenisz swoje bezpieczeństwo, z pewnością zainteresują Cię także różnorodne ubezpieczenia, które zabezpieczą Twoją przyszłość.

więcej
do Sklepu »

Aktualne kody rabatowe do mBank

mBank Logo
Konto
Akcja
Otwórz konto z bankomatami za 0 zł i odbierz aż 150 zł premii
Pokaż ofertę »
Ważne do 20.09.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji na stronie sklepu.
mBank Logo
Podwójna
Akcja
Lokata z rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym od mBanku to aż 3,5% w skali roku!
Pokaż ofertę »
Ważne do 20.09.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Regulamin akcji na stronie sklepu.
mBank Logo
małolat
Akcja
eKonto możliwości jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25. roku życia.
Pokaż ofertę »
Ważne do 30.09.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Regulamin akcji na stronie sklepu.
mBank Logo
On-line
Akcja
Wypełniając jeden krótki i prosty wniosek możesz założyć firmę i konto – przez internet.
Pokaż ofertę »
Ważne do 28.10.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Regulamin akcji na stronie sklepu.
mBank Logo
osobista
Akcja
Darmowe konto osobiste mBanku zapewnia szybki i wygodny dostęp do zgromadzonych pieniędzy a także wiele dodatkowych korzyści!
Pokaż ofertę »
Ważne do 06.10.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Regulamin akcji na stronie sklepu.
mBank Logo
Biznes
Akcja
Rachunek firmowy mBiznes Konto Standard to gwarancja 0 zł za najważniejsze usługi w koncie firmowym przez 24 miesiące!
Pokaż ofertę »
Ważne do 06.10.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Regulamin akcji na stronie sklepu.
Dodaj kod rabatowy

Doskonałe miejsce dla Twoich pieniędzy - mBank

mBank posiada w swojej ofercie różne propozycje kont, a w tym: konto dla młodych z atrakcyjnymi warunkami dla osób pomiędzy 13 a 24 rokiem życia, konto standardowe czy konto plus z bezpłatnymi wypłatami z bankomatu na terenie całej polski. Ponadto znajdziesz tutaj konta oszczędnościowe w trzech wariantach: standardowym, plus oraz walutowym oraz konta walutowe w 4 nominałach. Istnieje także oferta premium skierowana dla bardziej wymagających klientów. W jej ramach otrzymasz osobistego eksperta oraz ciekawe usługi. Nie zapomnij o dostępnych kartach kredytowych, które zapewnią Ci szybki zastrzyk gotówki, a także o kartach debetowych, które możesz przypisać do swojego konta w mBanku.

konto

W mBanku będziesz mógł wziąć atrakcyjny kredyt, który może być dowolnie konfigurowany za pomocą specjalnego kalkulatora. Dostępne są kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, samochodowe, hipoteczne oraz firmowe. Bank poprowadzi Cię poprzez swoich doradców, którzy wyjaśnią Ci każdą sporną kwestię. Przedstawią Ci napisaną zrozumiałym językiem umowę, bez jakichkolwiek kruczków prawnych. Jeśli interesuje Cię oszczędzanie pieniędzy, z łatwością będziesz mógł założyć elastyczną lokatę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Bez problemu będziesz mógł zacząć odkładać fundusze na emeryturę, za pomocą Indywidualnego Konta Emerytalnego. Bank pomoże Ci również w pomnażaniu Twojego kapitału oferując fundusze inwestycyjne, a także dostęp do giełdy, produktów strukturyzowanych i ofert publicznych. Dodatkowo mBank proponuje wiele różnych ubezpieczeń, między innymi: samochodowe, turystyczne, nieruchomości, kredytów, na życie i zdrowie, czy do kart i zakupów

karty

Dlaczego warto skorzystać z kredytu z kodem rabatowym!

Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, kredyt gotówkowy w mBanku podreperuje Twój budżet, niezależnie od tego, na co chcesz przeznaczyć pieniądze. Elastyczny kalkulator pozwoli Ci na dopasowanie kwoty oraz okresu spłaty zgodnie z Twoimi preferencjami. Możesz wnioskować o kredyt w kwocie od 500 do 150 000 złotych, a okres spłaty może wynieść od 3 do 96 miesięcy. Atrakcyjne oprocentowanie sprawia, że jest to jedna z najlepszych ofert na rynku.

W jaki sposób korzystać z kodów rabatowych na wrzesień 2019 ?

  1. Zapoznaj się z naszą różnorodną ofertą.
  2. Wybierz promocje dostępne dla mbank.pl.
  3. Zostaniesz przekierowany na stronę banku.
  4. Przejrzyj dostępną ofertę oraz wybierz taką, która spełnia Twoje oczekiwania.
  5. Skorzystaj z promocji.
  6. Ciesz się nowoczesną bankowością bez limitów.


realizacja zamówienia

Informacje na temat warunk#w kredytu, aplikacji mobilnej i kontaku z bankiem

Warunki kredytu

Aby otrzymać kredyt w mBanku musisz być osobą fizyczną posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadać stałe dochody z tytułu umowy o pracę, prowadzenia działalności gospodarczej, pobierania emerytury, renty lub pochodzące z innych udokumentowanych źródeł, a także zgodę małżonka na zaciągnięcie kredytu. Jeśli jesteś studentem lub uczniem bank może odstąpić od obowiązku posiadania stałego źródła dochodu.

Aplikacja mobilna mBank

mBank posiada nowoczesną i rozbudowaną aplikację mobilną dostępną zarówno na telefony z systemem Android jak i iOS. Dzięki niej, będziesz mógł błyskawicznie zobaczyć stan swojego konta, a także przeprowadzić na nim większość bankowych operacji, takich jak zlecanie przelewów, zmiana limitów, branie kredytów czy śledzenie tempa wydatków. Za sprawą Android Pay zapłacisz telefonem za zakupy bez konieczności noszenia portfela. Bezpłatne powiadomienia poinformują Cię o tym, kiedy wpłynęła pensja. Ponadto aplikacja zapewni Ci mobilną autoryzację - nie będziesz musiał czekać na długiego SMSa, tylko wygodnie potwierdzisz daną operację. Pamiętaj, że wszystko to będzie się odbywać przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa - szyfrowane połączenia, wykorzystywanie odcisku palców, automatyczne wylogowywanie oraz możliwość zdalnego odłączenia aplikacji sprawią, że możesz być spokojny o swoje pieniądze.

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania możesz z łatwością skontaktować się z doradcami klienta mBanku. Zadzwoń pod numer 801 300 800 - jest to specjalna linia dostępna 24 godziny na dobę, dzięki której połączysz się z odpowiednim pracownikiem. Pozatym możesz korzystać ze specjalnego czatu, znajdującego się na stronie internetowej banku, a także napisać na adres e-mail: kontakt@mbank.pl. Bank udziela odpowiedzi także za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook - napisz wiadomość na Messengerze, a błyskawicznie uzyskasz odpowiedź na trapiące Cię pytanie.
VideoPlay

Reklamacje

Poprzez kontakt z BOK banku.

Czytaj więcej »

Kontakt

tel:801 300 800
email: kontakt@mbank.pl

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe mBank

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

mBank Logo
za 0 zł
Akcja
Rachunek firmowy mBiznes Konto Standard to gwarancja 0 zł za najważniejsze usługi w koncie firmowym przez 24 miesiące!
do Sklepu »
mBank Logo
Intensive
Akcja
mKonto Intensive to brak opłat za przelewy, wpłaty i wypłaty gotówki czy kartę do konta, a dodatkowo priorytetowa obsługa oraz dostęp do unikalnej oferty.
do Sklepu »
do góry