0 Ofert
mBank1
4.9 of 5 Gwiazdki

459 Ocen

mBank Screenshot

Kody rabatowe w mBank.pl
Promocje kwiecień 2024

mBank to czwarta pod względem wielkości instytucja finansowa w Polsce. Rozpoczął działalność w 1984 roku jako Bank Rozwoju Eksportu i od tego momentu intensywnie się rozwija. To niezwykle nowoczesny bank, który oferuje sprawną bankowość internetową oraz mobilną. Swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. W jego ofercie znajdują się między innymi specjalne konta dla młodych z brakiem opłat za prowadzenie, a także konta standardowe i konta premium z dodatkowymi możliwościami. Dodatkowo znajdziesz tu również interesujące konta oszczędnościowe oraz walutowe. Ponadto bank proponuje kredyty na atrakcyjnych warunkach, a także lokaty i instrumenty wspomagające efektywne oszczędzanie. Jeśli cenisz swoje bezpieczeństwo, z pewnością zainteresują Cię także różnorodne ubezpieczenia, które zabezpieczą Twoją przyszłość.

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

Doskonałe miejsce dla Twoich pieniędzy - mBank

mBank posiada w swojej ofercie różne propozycje kont, a w tym: konto dla młodych z atrakcyjnymi warunkami dla osób pomiędzy 13 a 24 rokiem życia, konto standardowe czy konto plus z bezpłatnymi wypłatami z bankomatu na terenie całej polski. Ponadto znajdziesz tutaj konta oszczędnościowe w trzech wariantach: standardowym, plus oraz walutowym oraz konta walutowe w 4 nominałach. Istnieje także oferta premium skierowana dla bardziej wymagających klientów. W jej ramach otrzymasz osobistego eksperta oraz ciekawe usługi. Nie zapomnij o dostępnych kartach kredytowych, które zapewnią Ci szybki zastrzyk gotówki, a także o kartach debetowych, które możesz przypisać do swojego konta w mBanku.

konto

W mBanku będziesz mógł wziąć atrakcyjny kredyt, który może być dowolnie konfigurowany za pomocą specjalnego kalkulatora. Dostępne są kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, samochodowe, hipoteczne oraz firmowe. Bank poprowadzi Cię poprzez swoich doradców, którzy wyjaśnią Ci każdą sporną kwestię. Przedstawią Ci napisaną zrozumiałym językiem umowę, bez jakichkolwiek kruczków prawnych. Jeśli interesuje Cię oszczędzanie pieniędzy, z łatwością będziesz mógł założyć elastyczną lokatę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Bez problemu będziesz mógł zacząć odkładać fundusze na emeryturę, za pomocą Indywidualnego Konta Emerytalnego. Bank pomoże Ci również w pomnażaniu Twojego kapitału oferując fundusze inwestycyjne, a także dostęp do giełdy, produktów strukturyzowanych i ofert publicznych. Dodatkowo mBank proponuje wiele różnych ubezpieczeń, między innymi: samochodowe, turystyczne, nieruchomości, kredytów, na życie i zdrowie, czy do kart i zakupów

karty

Dlaczego warto skorzystać z kredytu z kodem rabatowym!

Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, kredyt gotówkowy w mBanku podreperuje Twój budżet, niezależnie od tego, na co chcesz przeznaczyć pieniądze. Elastyczny kalkulator pozwoli Ci na dopasowanie kwoty oraz okresu spłaty zgodnie z Twoimi preferencjami. Możesz wnioskować o kredyt w kwocie od 500 do 150 000 złotych, a okres spłaty może wynieść od 3 do 96 miesięcy. Atrakcyjne oprocentowanie sprawia, że jest to jedna z najlepszych ofert na rynku.

W jaki sposób korzystać z kodów rabatowych na kwiecień 2024 ?

  1. Zapoznaj się z naszą różnorodną ofertą.
  2. Wybierz promocje dostępne dla mbank.pl.
  3. Zostaniesz przekierowany na stronę banku.
  4. Przejrzyj dostępną ofertę oraz wybierz taką, która spełnia Twoje oczekiwania.
  5. Skorzystaj z promocji.
  6. Ciesz się nowoczesną bankowością bez limitów.
realizacja zamówienia

Informacje na temat warunk#w kredytu, aplikacji mobilnej i kontaku z bankiem

Warunki kredytu

Aby otrzymać kredyt w mBanku musisz być osobą fizyczną posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadać stałe dochody z tytułu umowy o pracę, prowadzenia działalności gospodarczej, pobierania emerytury, renty lub pochodzące z innych udokumentowanych źródeł, a także zgodę małżonka na zaciągnięcie kredytu. Jeśli jesteś studentem lub uczniem bank może odstąpić od obowiązku posiadania stałego źródła dochodu.

Aplikacja mobilna mBank

mBank posiada nowoczesną i rozbudowaną aplikację mobilną dostępną zarówno na telefony z systemem Android jak i iOS. Dzięki niej, będziesz mógł błyskawicznie zobaczyć stan swojego konta, a także przeprowadzić na nim większość bankowych operacji, takich jak zlecanie przelewów, zmiana limitów, branie kredytów czy śledzenie tempa wydatków. Za sprawą Android Pay zapłacisz telefonem za zakupy bez konieczności noszenia portfela. Bezpłatne powiadomienia poinformują Cię o tym, kiedy wpłynęła pensja. Ponadto aplikacja zapewni Ci mobilną autoryzację - nie będziesz musiał czekać na długiego SMSa, tylko wygodnie potwierdzisz daną operację. Pamiętaj, że wszystko to będzie się odbywać przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa - szyfrowane połączenia, wykorzystywanie odcisku palców, automatyczne wylogowywanie oraz możliwość zdalnego odłączenia aplikacji sprawią, że możesz być spokojny o swoje pieniądze.

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania możesz z łatwością skontaktować się z doradcami klienta mBanku. Zadzwoń pod numer 801 300 800 - jest to specjalna linia dostępna 24 godziny na dobę, dzięki której połączysz się z odpowiednim pracownikiem. Pozatym możesz korzystać ze specjalnego czatu, znajdującego się na stronie internetowej banku, a także napisać na adres e-mail: [email protected]. Bank udziela odpowiedzi także za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook - napisz wiadomość na Messengerze, a błyskawicznie uzyskasz odpowiedź na trapiące Cię pytanie.

VideoPlay

Reklamacje

Poprzez kontakt z BOK banku.

Czytaj więcej »

Kontakt

tel:801 300 800
email: [email protected]

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe mBank

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

mBank Logo
300 zł
W prezencie
Otwórz konto w mbank dla siebie i swojego dziecka
i zyskaj nawet 300 zł premii.
do Sklepu »
mBank Logo
200 zł
W prezencie
eKonto mBank z promocyjnym oprocentowaniem 2,2 %.
Otwórz i zgarnij 200 zł premii!
do Sklepu »
mBank Logo
750 zł
W prezencie
Załóż eKonto w mBanku w promocji
oszczedzaj nawet 6,5 % i i zgarnij do 450 zł
do Sklepu »
mBank Logo
350 zł
zwrotu
Otwórz konto z kartą Pol’and’Rock i zyskaj do 350 zł zwrotu
do Sklepu »
mBank Logo
200 zł
W prezencie
Załóż konto w mBanku
i odbierz nawet 650 zł w prezencie, w tym 200 zł na zakupy w Allegro i Allegro Smart na miesiąc
do Sklepu »
do góry