0 Ofert
mtu241
4.8 of 5 Gwiazdki

303 Ocen

mtu24 Screenshot

Ubezpiecz się online na mtu24.pl!
Promocje luty 2024

Na mtu24.pl kupisz online ubezpieczenie renomowanej firmy, a wykorzystując dostępne aktualnie kody rabatowe, skorzystasz z dodatkowo z niezwykle atrakcyjnej zniżki. mtu24.pl to marka grupy ERGO Hestia, cieszącej się na rynku ubezpieczeń bardzo dobrą renomą oraz ogromnym zaufaniem wśród klientów. Na stronie internetowej mtu24.pl masz możliwość zakupu samego ubezpieczenia OC, a także pakietu OC połączonego z AC. A wszystko to bez konieczności wychodzenia z domu, a także bez potrzeby szukania pośrednika czy agenta. Wybierz opcję idealną dla siebie i dokonaj zakupu online!

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

Szczegółowa oferta ubezpieczeń na stronie mtu24.pl

mtu24.pl to marka zaufanej grupy ERGO Hestia, umożliwiająca nowoczesną formę kontaktu oraz wygodny zakup ubezpieczeń online. Usługi świadczone przez markę zostały potwierdzone Najwyższym Standardem Ochrony Grupy ERGO Hestia. Dzięki innowacyjnej oraz komfortowej formie sprzedaży, klienci mogą zakupić ubezpieczenia zarówno przez telefon, jak i Internet. Wszystkie oferowane przez markę mtu24.pl ubezpieczenia, dostosowywane są do potrzeb oraz oczekiwań klientów, zarówno w zakresie ochrony, jak i ich możliwości finansowych.

mtu24.pl w ramach swoich usług oferuje ubezpieczenia zarówno dla młodych kierowców (do 30 roku życia), jak i dla osób przekraczających ten wiek. Możliwość zakupu ubezpieczenia przez Internet stanowi niezwykle wygodną i szybką dla klientów formę. Wystarczy odwiedzić stronę internetową mtu24.pl, by w komfortowych warunkach ubezpieczyć swój pojazd, mieszkanie, a nawet podróże.

Składkę OC lub OC+AC można obliczyć bezpośrednio na stronie internetowej mtu24.pl i to w niecałe 2 minuty! Wystarczy tylko postępować zgodnie z zamieszczonym tam instruktażem. Oprócz tego można zakupić dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne. Dostępne jest między innymi Minicasco, a więc ubezpieczenie podobne do AC, ale wypłacane tylko wtedy, kiedy wycena szkody przewyższa 70% wartości Twojego samochodu w przypadku zaistniałej kradzieży lub uszkodzenia.

W ofercie znajduje się również Auto Pomoc, zapewniania w niespodziewanych sytuacjach drogowych. mtu24.pl oferuje także wypożyczenie samochodu zastępczego na czas naprawy po wypadku. W ofercie znajduje się również NNW kierowcy i pasażera, czyli dodatkowe środki po wypadku komunikacyjnym na wypadek śmierci lub ewentualnego uszczerbku na zdrowiu. Kolejna usługa to ubezpieczenie bagażu, obejmujące zwrot kosztów bagażu, który został uszkodzony w trakcie wypadku. W ofercie mtu24.pl znajduje się ponadto usługa: Auto Szyby, obejmująca wymianę lub naprawę uszkodzonej szyby w pojeździe objętym ochroną. Na stronie internetowej mtu24.pl możesz także zgłosić szkodę. Pierwszą opcją jest zgłoszenie szkody przez telefon. Możesz zgłosić szkodę z własnej polisy lub szkodę wyrządzoną przez osobę, która posiada polisę w mtu24.pl. Wystarczy, że w tym celu zadzwonisz na numer 801 170 170 lub +48 (58) 555 65 00 - konsultanci są dostępni całą dobę. Ponadto, masz także możliwość zgłoszenia szkody przez Internet - opcja ta dotyczy jednak tylko i wyłącznie zgłoszenia szkody z własnej polisy ubezpieczeniowej. Aby to zrobić, wejdź na stronę Ergo Hestii: www.ergohestia.pl

Jeżeli zdecydujesz się na ubezpieczenie komunikacyjne zakupione na stronie mtu24.pl, przysługuje Ci samochód zastępczy, który jest wypożyczany na koszt Ergo Hestii. W praktyce oznacza to, że firma zorganizuje oraz pokryje koszty związane z wynajmem samochodu na okres 3 dni. Ubezpieczenie to działa na terenie Polski. Jeżeli zależy Ci na polisie, która będzie ważna na terytorium Europy, powinieneś zdecydować się na pakiet Auto Pomoc Europa lub Premium.

MTU ubezpieczenia

Kupony rabatowe na ubezpieczenia w mtu24.pl na luty 2024!

Dzięki kodom rabatowym na zakup polisy w mtu24.pl możesz mieć pewność, że zamówisz ubezpieczenie w promocyjnej cenie, bez konieczności wychodzenia z domu i oszczędzając dodatkowo swój cenny czas. Śledź na bieżąco udostępniane przez nas atrakcyjne rabaty!

Jak korzystać z kodów rabatowych na luty 2024?

  1. Spośród widocznych na naszej stronie internetowej kuponów rabatowych , wybierz ten, który pasuje CI najbardziej. Zapoznaj się dokładnie z jego treścią i sprawdź, jakich dokładnie usług on dotyczy.
  2. Kliknij: „ Pokaż ofertę“ , skopiuj kod, a następnie kliknij: „ Przejdź do sklepu“ - wówczas zostanie przekierowany automatycznie na stronę mtu24.pl.
  3. Wklej kod w odpowiednie miejsce podczas składania zamówienia.


Polisa ubezpieczeniowa mtu24.pl

Dane kontaktowe:

Numer kontaktowy: 801 333 222. Infolinia sprzedażowa czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8:00 - 20:00, a także w soboty, w godzinach: 9:00 - 17:00. Możesz także zamówić rozmowę telefoniczną z konsultantem w wybranym przez Ciebie terminie i czekać na telefon.

Kontakt

Numer kontaktowy: 801 333 222

Zakończone akcje rabatowe mtu24

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

mtu24 Logo
Dom
Akcja
Chroń swój dom lub mieszkanie i wyposażenie.
Ubezpieczenie nieruchomości już od 73 zł rocznie!
do Sklepu »
mtu24 Logo
za 3,15 zł
Akcja
Ubezpiecz podróż z Mtu już za 3,15 zł dziennie!
do Sklepu »
mtu24 Logo
Auto
Akcja
Ubezpieczenie komunikacyjne mtu24.pl.
OC + NNW + Holowanie już za 375 zł rocznie!
do Sklepu »
mtu24 Logo
550 zł
Akcja
Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych już za 549 zł/rok!
do Sklepu »
mtu24 Logo
Za darmo
Akcja
Darmowe obliczenie wysokości składki AC OC
do Sklepu »
do góry