0 Ofert
Pekao1
4.8 of 5 Gwiazdki

218 Ocen

Pekao Screenshot

Kody rabatowe w Pekao S.A.
Promocje kwiecień 2024

Posiadanie konta bankowego jest w dzisiejszych czasach koniecznością, ale i oczywistością. Jak jednak wybrać bank, który najlepiej zajmie się Twoimi pieniędzmi? Zajrzyj do oferty jednego z najstarszych banków w Polsce – Pekao S.A. Zadbaj o swoje oszczędności, płać skąd chcesz i jak chcesz, bez problemu. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd najlepszych promocji i rabatów przygotowanych przez Bank Pekao S.A. , zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów. Nie trać czasu, załóż konto i korzystaj z bonusów Pekao od dziś!

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

Bank Pekao S.A. - nowoczesność i odpowiedzialność

Od 1929 roku Bank Pekao wyznacza standardy na rynku finansowym w Polsce i aspiruje do roli lidera w branży bankowej w kraju. Pekao wspiera rozwój gospodarczy, chętnie współpracuje także z polskimi, nowoczesnymi markami. Ponadto w Banku Pekao S.A. przestrzegane są zasady Kodeksu Etyki Bankowej Związku Banków Polskich i Kanonu dobrych praktyk rynku finansowego.

Rodzina na przyjęciu

Bank Pekao S.A. oferuje korzystne warunki współpracy zarówno swoim klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Sztandarowym produktem spółki jest obecnie Konto Przekorzystne. Otwierając takie konto, płacisz 0 zł za jego prowadzenie, 0 zł za obsługę karty debetowej, 0 zł prowizji banku za wypłaty z bankomatu za granicą oraz zyskujesz wiele innych korzyści.

Naturalnie, Bank Pekao S.A. udziela także kredytów z możliwie niskim oprocentowaniem. Co więcej, możesz „przenieść“ raty kredytu z innego banku do Pekao i płacić tylko od 1,99 % prowizji za spłatę pożyczki. Bank oferuje także specjalny Kredyt Studencki. Spłatę takiego kredytu rozpoczynasz dopiero po dwóch latach od ukończenia studiów, ma on także niższe oprocentowanie i prowizję 0 %.

Mężczyzna z telefonem

Korzystne oferty i rabaty Bank Pekao S.A.

Powyżej znajdziesz specjalnie przygotowane dla Ciebie oferty, zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów banku. Zadbaj o swoje pieniądze, nie płać za prowadzenie konta. Oszczędzaj Pekao S.A. !

W jaki sposób korzystać z promocji na kwiecień 2024?

  1. Kliknij w wybraną przez Ciebie Pekao promocję - zostaniesz przekierowany na stronę banku.
  2. Wejdź w wybraną przez Ciebie ofertę.
  3. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.
  4. Aktywuj Pekao promocje.
  5. Złóż wniosek i czekaj na potwierdzenie.

Jak otworzyć konto online

Informacje dotyczące serwisu Pekao24 oraz aplikacji PeoPay

Pekao24

Dzięki bankowości online poprzez serwis Pekao24 możesz na bieżąco zlecać przelewy, zarządzać statusem aktywności poszczególnych serwisów Pekao24 lub zablokować wszystkie serwisy Pekao24 jednym przyciskiem, czy nawet ustanowić nowy PIN.

PeoPay

Dzięki aplikacji PeoPay masz łatwy i wygodny dostęp do swoich rachunków oraz kart w Banku Pekao S.A. Za pomocą aplikacji możesz opłacać rachunki, zapłacić za zakupy, wypłacić gotówkę Blikiem, czy nawet wziąć pożyczkę. Sprawdź koniecznie!

Kontakt

Kontakt bankiem Pekao S.A. jest możliwy telefonicznie pod numerem +48 (22) 59 12 232 lub za pomocą formularza umieszczonego na stronie i okienka chatu, gdzie konsultant odpowie na wszystkie pytania dotyczące oferowanych usług. Możesz także skorzystać z serwisu Pekao24.

VideoPlay

Kontakt

Tel.: (22) 59 12 232

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Pekao

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Pekao Logo
Do 2000 zł
W prezencie
Konto Przekorzystne Biznes.
24 miesiące prowadzenia za 0 zł i do 2000 zł premii!
do Sklepu »
Pekao Logo
Gotówka
Akcja
Pożyczka Gotówkowa Pekao S.A.
Do 200 000 zł ze spłatą nawet na 10 lat i RRSO 9,92 %, na dowolny cel.
do Sklepu »
Pekao Logo
do 200 zł
W prezencie
Zyskaj 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego online wraz z kartą debetową + 3,5% na koncie oszczędnościowym
do Sklepu »
Pekao Logo
200 zł
W prezencie
Konto Przekorzystne dla młodych Pekao S.A.
0 zł za wszystko + 200 zł w prezencie!
do Sklepu »
Pekao Logo
Pożyczka
Akcja
Pożyczka Konsolidacyjna
Przenieś kredyt do Banku Pekao S.A.
Do 10 lat na spłatę!
do Sklepu »
do góry