4 Oferty
PKO BP1
4.8 of 5 Gwiazdki

314 Ocen

PKO BP Screenshot

Kody rabatowe w PKO BP
Promocje październik 2021

Z pewnością pieniądze nie są najważniejszą wartością w życiu człowieka. Nie mniej jednak bez właściwego wsparcia finansowego o te najważniejsze wartości, takie jak choćby rodzina, czy zdrowie nie możemy odpowiednio zadbać. Warto więc stworzyć sobie poczucie bezpieczeństwa w kwestiach materialnych oraz powierzyć zarobione pieniądze zaufanemu banku. Do jednego z najbardziej cenionych oraz sprawdzonych banków w naszym kraju należy z pewnością PKO Bank Polski, którego działalność poparta jest wieloletnim doświadczeniem oraz bogatą historią. Od wielu lat, po dzień dzisiejszy PKO BP dba stale o dobro swoich klientów, oferując im prowadzenie konta w atrakcyjnych warunkach, pożyczki i kredyty w nagłych potrzebach finansowych oraz korzystne ubezpieczenia, które stanowią gwarancję bezpieczeństwa dla wszystkich członków rodziny. PKO BP to bank dla Ciebie!

więcej
do Sklepu »

Najlepsze oferty PKO BP

PKO BP Logo
250 zł
W prezencie
MOŻESZ ZGARNĄĆ DO 250 ZŁ W PROMOCJI! Otwórz PKO Konto dla Młodych
Pokaż ofertę »
Ważne do 31.10.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Promocja jest dostępna dla osób, które nie miały konta w PKO Banku Polskim w okresie 01.01.2020 r. – 19.09.2021 r. włącznie (nie dotyczy konta Inteligo).

Aktualne kody rabatowe do PKO BP

PKO BP Logo
150 zł
W prezencie
Otwórz konto za 0 zł na selfie, skorzystaj z aktualnych promocji i zgarnij 150 zł! :)
Pokaż ofertę »
Ważne do 31.10.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.
PKO BP Logo
Młodzi
Akcja
Konto Dla Młodych PKO BP.
0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów i do 500 zł debetu na 30 dni.
Pokaż ofertę »
Ważne do 31.10.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.
PKO BP Logo
Bez Granic
Akcja
Konto Bez Granic PKO BP.
Płacąc 17,90 zł miesięcznie masz 0 zł za wypłaty gotówki, 0 zł za kartę debetową i inne korzyści. Sprawdź!
Pokaż ofertę »
Ważne do 31.10.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.
Dodaj kod rabatowy

PKO BANK POLSKI - bank dla całej rodziny!

PKO BP, inaczej Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski, założony został w 1948 roku, a dzisiaj w skład jego Grupy Kapitałowej wchodzą Bank jako jednostka dominująca, 14 jednostek zależnych bezpośrednio i 33 jednostki zależne pośrednio. PKO BP jest bankiem uniwersalnym, co oznacza, że obsługuje zarówno osoby fizyczne, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i wielkie korporacje.

Pomimo wieloletniej tradycji oraz bogatej historii tej instytucji, bank stale idzie z duchem czasu, tworząc dla swoich Klientów coraz bardziej innowacyjną, a tym samym bardziej atrakcyjną ofertę. Będąc Klientem indywidualnym i decydując się na posiadanie konta w PKO BP, możesz liczyć na koszt prowadzenia konta w wysokości 0zł! Ponadto za kartę do swojego numeru bankowego nie płacisz także nic, jeśli w danym okresie rozliczeniowych dokonasz transakcji za minimum 300 zł! W przeciwnym wypadku opłata wynosi zaledwie 6,90 zł! Na terenie naszego kraju istnieje ponad 3 tysiące bankomatów banku, więc wypłata środków całkowicie za darmo jest niemal zawsze na wyciągnięcie ręki.

aplikacja IKO

Ponadto klienci PKO BP posiadają możliwość komfortowego płacenia kodem BLIK lub zbliżeniowo z aplikacją mobilną IKO! Masz również dostęp do nowoczesnego serwisu bankowości internetowej iPKO, który jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku osób, dokonujących często zakupów przez Internet. Darmowa usługa „ Płacę z iPKO“ umożliwia Ci płacenie w sklepach internetowych bez potrzeby wypełniania formularza przelewu, ujawniania numeru karty, czy konta.

PKO BP nie zapomina również o swoich klientach, gdy znajdą się oni w trudnej i nieprzewidzianej potrzebie finansowej. Dlatego w ofercie znajdziesz m.in ofertę pożyczki Mini Ratka na spełnianie marzeń, Debet na Koncie, czy Limit Odnawialny.

Ponadto PKO BP nie zapomniało również o młodych ludziach, którzy pragną zdobyć wyższe wykształcenie i osiągnąć zawodowy sukces. To właśnie dla nich został przygotowany Kredyt Studencki, którego część kosztów pokrywana jest ze środków budżetu państwa. Atrakcyjne warunki i możliwość uzyskania kredytu nawet przez studentów o niskiej zdolności kredytowej, sprawiają, że okres nauki będzie szansą rozwoju i realizacji swoich planów. Ponadto dla najlepszych absolwentów, którzy ukończą studia z wyróżnieniem oraz dla osób, będących w ciężkiej sytuacji materialnej, część kredytu może przez PKO BP zostać umorzona!

płatności online PKOBP

Niesamowite promocje i oferty na stronie pkobp.pl!

Szukasz sprawdzonego i zaufanego banku, któremu będziesz mógł powierzyć prowadzenie konta, a w razie nagłej potrzeby zwrócisz się po pożyczkę? Zapoznaj się z bogatą ofertą największego banku w Polsce, który od wielu lat dostarcza swoim klientom najlepsze rozwiązania. Zajrzyj na stronę pkobp.pl i przekonaj się sam, jak korzystne okazje i niesamowite promocje czekają na klientów PKO BP.

W jaki sposób korzystać z promocji październik 2021?

  1. Kliknij w wybraną przez Ciebie promocje - zostaniesz przekierowany na stronę banku.
  2. Wejdź w wybraną przez Ciebie ofertę.
  3. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.
  4. Aktywuj promocję.
  5. Złóż wniosek i czekaj na potwierdzenie.
realizacja zamówienia PKO BP

Informację dotyczące aktywacji aplikacji IKO

Aplikacja PKO BP

Teraz możesz obsługiwać swoje konto i finanse w PKO Banku Polskim przy użyciu telefonu! Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną IKO! Sprawdź, czy Twój telefon spełnia wymagania techniczne i ma dostęp do Internetu, a następnie korzystaj z jej niesamowitych funkcji! Aplikacja IKO może działać zarówno w trybie pasywnym, jak i aktywnym . Dostępna jest na telefony z systemami: Android , iOS i Windows Phone.

Sam nadajesz PIN do Twojej aplikacji, który będzie Ci służyć do logowania oraz potwierdzania nim przelewów, doładowań i innych operacji realizowanych w IKO.

Aplikacja IKO jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudzę, tak aby mogła spełniać swoje podstawowe zadanie: usprawniać i przyspieszać działania na Twoim koncie. Gdyby jednak w trakcie jej użytkowania nasunęły się jakieś wątpliwości lub pytania, możesz skorzystać z załączonego na stronie Plus.pl przewodnika po IKO, dostępnego także w języku angielskim!

Kontakt

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących oferty banku PKO Bank Polski, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, którego Infolinia czynna jest 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, pod numerem telefonu : 800 302 302 Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, dostępnego na stronie pkobp.pl.

VideoPlay

Kontakt

BOK : 800 302 302.

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe PKO BP

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

PKO BP Logo
Pożyczka
Akcja
Pożyczka gotówkowa PKO BP.
Umowa w kwocie od 1500 zł, spłata nawet do 96 miesięcy, RRSO 12,90 %.
do Sklepu »
PKO BP Logo
Gotówka
Akcja
Pożyczka gotówkowa do 24 miesięcy.
0 % prowizji, całkowicie online, nawet do 24 rat!
do Sklepu »
PKO BP Logo
ZERO
Akcja
Konto Za Zero PKO BP.
0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę debetową, 0 zł za wypłaty BLIKiem i kartą.
do Sklepu »
PKO BP Logo
0 zł
Akcja
Prowadzisz działalność? Załóż konto firmowe za 0 zł
do Sklepu »
PKO BP Logo
Kredyt
Akcja
Kredyt konsolidacyjny PKO BP.
Od 2 do 120 miesięcy na spłatę, umowa w kwocie od 500zł, RRSO 7,45%. Sprawdź warunki!
do Sklepu »
do góry