6 Ofert
PKO BP1
4.8 of 5 Gwiazdki

242 Ocen

PKO BP Screenshot

Kody rabatowe w pekao.com.pl
Promocje kwiecień 2021

Z pewnością pieniądze nie są najważniejszą wartością w życiu człowieka. Nie mniej jednak bez właściwego wsparcia finansowego o te najważniejsze wartości, takie jak choćby rodzina, czy zdrowie nie możemy odpowiednio zadbać. Warto więc stworzyć sobie poczucie bezpieczeństwa w kwestiach materialnych oraz powierzyć zarobione pieniądze zaufanemu banku. Do jednego z najbardziej cenionych oraz sprawdzonych banków w naszym kraju należy z pewnością PKO Bank Polski, którego działalność poparta jest wieloletnim doświadczeniem oraz bogatą historią. Od wielu lat, po dzień dzisiejszy PKO BP dba stale o dobro swoich klientów, oferując im prowadzenie konta w atrakcyjnych warunkach, pożyczki i kredyty w nagłych potrzebach finansowych oraz korzystne ubezpieczenia, które stanowią gwarancję bezpieczeństwa dla wszystkich członków rodziny. PKO BP to bank dla Ciebie!

więcej
do Sklepu »

Najlepsze oferty PKO BP

PKO BP Logo
0 zł
Akcja
100 zł za nowe konto 0 zł opłat za prowadzenie konta dla wszystkich poniżej 26 roku życia
Pokaż ofertę »
Ważne do 31.12.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.

Aktualne kody rabatowe do PKO BP

PKO BP Logo
Premia
Akcja
Prowadzisz działalność? Mamy dla Ciebie premię do 1200 zł Otwórz konto firmowe bez wychodzenia z domu
Pokaż ofertę »
Ważne do 30.05.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.
PKO BP Logo
Młodzież
Akcja
Konto dla Młodych PKO BP to: 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego dla osób w wieku 18-26 lat!!!
Pokaż ofertę »
Ważne do 17.05.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji na stronie sklepu.
PKO BP Logo
Canal+
W prezencie
Załóż PKO Konto za Zero z Oficjalną Kartą Ekstraklasy, spełnij warunki promocji i zyskaj pakiet Sport lub Film w CANAL+ telewizji przez internet na pół roku!
Pokaż ofertę »
Ważne do 30.04.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.
PKO BP Logo
1200 zł
W prezencie
Konto Przekorzystne Biznes z GWARANCJĄ BRAKU OPŁAT przez 12 miesięcy i do 1200 zł premii
Pokaż ofertę »
Ważne do 30.06.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
PKO BP Logo
300 zł
W prezencie
Załóż Konto Przekorzystne na selfie, weź udział w aktualnych promocjach, płać kartami i zyskaj do 300 zł!
Pokaż ofertę »
Ważne do 31.05.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Dodaj kod rabatowy

PKO BANK POLSKI - bank dla całej rodziny!

PKO BP, inaczej Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski, założony został w 1948 roku, a dzisiaj w skład jego Grupy Kapitałowej wchodzą Bank jako jednostka dominująca, 14 jednostek zależnych bezpośrednio i 33 jednostki zależne pośrednio. PKO BP jest bankiem uniwersalnym, co oznacza, że obsługuje zarówno osoby fizyczne, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i wielkie korporacje.

Pomimo wieloletniej tradycji oraz bogatej historii tej instytucji, bank stale idzie z duchem czasu, tworząc dla swoich Klientów coraz bardziej innowacyjną, a tym samym bardziej atrakcyjną ofertę. Będąc Klientem indywidualnym i decydując się na posiadanie konta w PKO BP, możesz liczyć na koszt prowadzenia konta w wysokości 0zł! Ponadto za kartę do swojego numeru bankowego nie płacisz także nic, jeśli w danym okresie rozliczeniowych dokonasz transakcji za minimum 300 zł! W przeciwnym wypadku opłata wynosi zaledwie 6,90 zł! Na terenie naszego kraju istnieje ponad 3 tysiące bankomatów banku, więc wypłata środków całkowicie za darmo jest niemal zawsze na wyciągnięcie ręki.

aplikacja

Ponadto klienci PKO BP posiadają możliwość komfortowego płacenia kodem BLIK lub zbliżeniowo z aplikacją mobilną IKO! Masz również dostęp do nowoczesnego serwisu bankowości internetowej iPKO, który jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku osób, dokonujących często zakupów przez Internet. Darmowa usługa „ Płacę z iPKO“ umożliwia Ci płacenie w sklepach internetowych bez potrzeby wypełniania formularza przelewu, ujawniania numeru karty, czy konta.

PKO BP nie zapomina również o swoich klientach, gdy znajdą się oni w trudnej i nieprzewidzianej potrzebie finansowej. Dlatego w ofercie znajdziesz m.in ofertę pożyczki Mini Ratka na spełnianie marzeń, Debet na Koncie, czy Limit Odnawialny.

Ponadto PKO BP nie zapomniało również o młodych ludziach, którzy pragną zdobyć wyższe wykształcenie i osiągnąć zawodowy sukces. To właśnie dla nich został przygotowany Kredyt Studencki, którego część kosztów pokrywana jest ze środków budżetu państwa. Atrakcyjne warunki i możliwość uzyskania kredytu nawet przez studentów o niskiej zdolności kredytowej, sprawiają, że okres nauki będzie szansą rozwoju i realizacji swoich planów. Ponadto dla najlepszych absolwentów, którzy ukończą studia z wyróżnieniem oraz dla osób, będących w ciężkiej sytuacji materialnej, część kredytu może przez PKO BP zostać umorzona!

płatności

Niesamowite promocje i oferty na stronie pkobp.pl!

Szukasz sprawdzonego i zaufanego banku, któremu będziesz mógł powierzyć prowadzenie konta, a w razie nagłej potrzeby zwrócisz się po pożyczkę? Zapoznaj się z bogatą ofertą największego banku w Polsce, który od wielu lat dostarcza swoim klientom najlepsze rozwiązania. Zajrzyj na stronę pkobp.pl i przekonaj się sam, jak korzystne okazje i niesamowite promocje czekają na klientów PKO BP.

W jaki sposób korzystać z promocji kwiecień 2021?

  1. Kliknij w wybraną przez Ciebie promocje - zostaniesz przekierowany na stronę banku.
  2. Wejdź w wybraną przez Ciebie ofertę.
  3. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.
  4. Aktywuj promocję.
  5. Złóż wniosek i czekaj na potwierdzenie.


realizacja zamówienia

Informację dotyczące aktywacji aplikacji IKO

Aplikacja PKO BP

Teraz możesz obsługiwać swoje konto i finanse w PKO Banku Polskim przy użyciu telefonu! Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną IKO! Sprawdź, czy Twój telefon spełnia wymagania techniczne i ma dostęp do Internetu, a następnie korzystaj z jej niesamowitych funkcji! Aplikacja IKO może działać zarówno w trybie pasywnym, jak i aktywnym . Dostępna jest na telefony z systemami: Android , iOS i Windows Phone.

Sam nadajesz PIN do Twojej aplikacji, który będzie Ci służyć do logowania oraz potwierdzania nim przelewów, doładowań i innych operacji realizowanych w IKO.

Aplikacja IKO jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudzę, tak aby mogła spełniać swoje podstawowe zadanie: usprawniać i przyspieszać działania na Twoim koncie. Gdyby jednak w trakcie jej użytkowania nasunęły się jakieś wątpliwości lub pytania, możesz skorzystać z załączonego na stronie Plus.pl przewodnika po IKO, dostępnego także w języku angielskim!

Kontakt

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących oferty banku PKO Bank Polski, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, którego Infolinia czynna jest 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, pod numerem telefonu : 800 302 302 Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, dostępnego na stronie pkobp.pl.
VideoPlay

Kontakt

BOK : 800 302 302.

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe PKO BP

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

PKO BP Logo
Nowa
Akcja
Załóż Konto Przekorzystne na selfie. Weź udział w aktualnych promocjach, płać kartami i zyskuj nagrody o wartości do 400 zł
do Sklepu »
PKO BP Logo
200 zł
W prezencie
Otwórz konto na selfie, skorzystaj z aktualnych promocji i zgarnij do 200 zł!
do Sklepu »
PKO BP Logo
Pożyczka
Akcja
Pożyczka Przekorzystna Oprocentowanie TYLKO 6%
do Sklepu »
do góry