0 Ofert
Vectra1
4.8 of 5 Gwiazdki

493 Ocen

Vectra Screenshot

Kody rabatowe w Vectra.pl
Promocje kwiecień 2024

Niepohamowany rozwój technologiczny to zdecydowanie domena XXI wieku, który przyniósł ze sobą mnóstwo innowacyjnych rozwiązań. Cała branża elektroniczna ewoluuje, ciągle się zmienia, a wszyscy czołowi producenci różnorodnych sprzętów stale próbują prześcignąć się w coraz to nowszych cudach techniki. Staliśmy się niewolnikami technologii, z dnia na dzień dając się coraz bardziej wciągnąć w koło nowoczesności - nasz świat wypełniony jest smartfonami, tabletami, potężnymi komputerami, a także technologią VR oraz 3D. Większość ludzi nie potrafi sobie wyobrazić życia bez internetu czy telewizji, a to niesamowite uzależnienie sprawia, że rynek najnowszych technologii, z roku na rok, kwitnie coraz bardziej. Jednym z najbardziej znanych dostawców modernistycznych technologii XXI w Polsce jest Vectra - czołowy lider w usługach telekomunikacyjnych.

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

Nowoczesna wizja telekomunikacji

Vectra to jeden z najbardziej znanych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, który dostarcza swoje usługi ponad dziewięciuset tysiącom abonentów, w ponad trzystu miastach w całym kraju. Ta niezwykła potęga w świecie nowoczesnych technologii charakteryzuje się niecodzienną rzetelnością, idealną jakością transferów danych oraz niesamowicie profesjonalnym podejściem do każdego klienta.

Oferta tego niezwykłego operatora telekomunikacyjnego obejmuje szeroką ofertę analogowej i cyfrowej telewizji kablowej. W swojej ofercie telewizyjnej Vectra przedstawia olbrzymi wachlarz kanałów HD, które pozwolą na otrzymanie idealnego, krystalicznie czystego dźwięku i żywego, nieprzeciętnego obrazu. Wszystko to sprawia, że każdy klient będzie miał szansę otrzymać w jak najlepszych, konkurencyjnych cenach, które z całą pewnością nie pozwolą przejść obok siebie obojętnie.pani z pilotem

Oprócz niezwykłej oferty telewizyjnej, ten unikalny operator telekomunikacyjny jakim jest Vectra, zajmie się zapewnieniem szerokopasmowego dostępu do internetu. W tym przypadku klient będzie miał szansę wybrać, czy bardziej zależy mu na otrzymaniu dostępu do sieci tradycyjną drogą kablową, czy też bezprzewodową, łącząc się poprzez modem USB - tak zwany router. Vectra proponuje idealne rozwiązania technologiczne w postaci niezwykle silnego oraz szybkiego transferu danych, który sprawi, że korzystanie z internetu stanie się czystą przyjemnością.

Ta niezwykła firma telekomunikacyjna oprócz dostępu do najlepszej jakościowo telewizji oraz internetu, oferuje usługi telefonii stacjonarnej. Oparta na niezawodnej technologii cyfrowej usługa, stanie się gwarancją idealnej słyszalności i komunikacji oferowanej w jak najlepszych cenach na rynku. Oprócz usługi stacjonarnej, Vectra wychodzi naprzeciw potrzebom osób będących ciągle w ruchu i przedstawia niezwykle nowoczesną telefonię w technologii LTE, która swoją funkcjonalnością zachwyci każdego jej użytkownika.

rodzina

Technologia nigdy nie była tak tania.

Nowoczesny człowiek nie chce wydawać dużej ilości pieniędzy na technologie, które stają się codziennością. Chcąc zapewnić sobie dostęp do najlepszych jakościowo usług telekomunikacyjnych, warto bliżej przyjrzeć się ofercie Vectry - czołowego operatora nowoczesnych technologii. Dodatkowo, dzięki naszym niezwykłym kodom rabatowym, posiadanie najszybszego internetu, telewizji oraz telefonii, stanie się niezwykle przystępne.

Jak skorzystać z promocji na kwiecień 2024?

  1. Zapoznaj się z naszą ofertą pełną promocji.
  2. Wybierz tą, stworzoną dla Vectra.pl.
  3. Zostaniesz przekierowany na stronę dostawcy telekomunikacyjnego.
  4. Przejrzyj ofertę firmy i wybierz najlepszą dla Ciebie usługę.
  5. Skorzystaj z proponowanej przez nas promocji.
  6. Ciesz się niezawodnym internetem, telewizją i telefonią już za tak niewiele!


realizacja zamówienia

Informacje na temat promocji i kontaktu

Promocje

Czołowa firma telekomunikacyjna Vectra oferuje niezwykłe, cieszące się olbrzymią popularnością paczki promocyjne, które zachwycą każdego klienta. Pakiety są dostępne czasowo i zostają wymieniane co jakiś czas. Dzięki tak bogatej ofercie promocyjnej, każdy miłośnik nowoczesnych technologii, będzie w stanie odkrywać świat telewizji, internetu oraz telefonii nawet do 30 procent taniej!

Kontakt

W celu skontaktowania się z zespołem Vectra.pl należy skorzystać z usług Centrum Obsługi Klienta, który działa od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 22:00, pod numerem 801 080 180 oraz 58 724 65 00.

Dodatkowo, istnieje możliwość umówienia się z Konsultantem Vectry w jednym z dziesiątek punktów stacjonarnych, za pośrednictwem usługi „ Umów się na wizytę “.

Na stronie internetowej vectra.pl możesz również wysłać zapytanie, korzystając z dostępnych zakładek, typu: „ Płatności “, „ Reklamacje “, „ Pomoc techniczna “, E-faktura “, „ Zwrot sprzętu “, itp.

VideoPlay

Kontakt

VECTRA S.A.
Aleja Zwycięstwa 253
81-525 Gdynia
Tel.:801 080 180
oraz +48 58 724 65 00
Faks:+48 58 74 26 600
E-mail:[email protected]

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Vectra

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Vectra Logo
Dzień Mamy
Akcja
Na Dzień Matki BEZLIMIT 10GB - pierwsze 3 miesiące za 1 zł/mies.!
do Sklepu »
Vectra Logo
promocja
Akcja
Poznaj oferty promocyjne - telewizja i internet Vectra w super cenach.
do Sklepu »
Vectra Logo
49,99 zł
Akcja
Szybki internet + TV z dekoderem Smart 4K
tylko 49,99 zł miesięcznie!
do Sklepu »
Vectra Logo
69,99 zł
Akcja
Telewizja + Internet 600 Mb/s za 69,99 zł
+ Netflix i TIDAL na 6 miesięcy za 0 zł!
do Sklepu »
Vectra Logo
studencki
Rabat
Internet dla studentów.
Zamów w Vectra z krótkim okresem zobowiązania.
do Sklepu »
do góry