0 Ofert
Wonga1
4.8 of 5 Gwiazdki

293 Ocen

Wonga Screenshot

Kody rabatowe w Wonga.pl
Promocje kwiecień 2024

Każdy z nas marzy o dobrym zabezpieczeniu finansowym, a tym samym życiu na określonym poziomie, bez martwienia się o pewne wydatki. I chociaż stare przysłowie mówi, że pieniądze nie są w stanie uszczęśliwić człowieka, to są one bardzo ważne, aby to szczęście dopełnić. Wiedzą o tym przede wszystkim osoby, które decydują się na założenie rodziny i posiadanie dzieci. Aby zapewnić dobry byt finansowy swoim bliskim musimy ciężko pracować, a i to często nie wystarcza, gdy po drodze pojawiają się nieprzewidziane wydatki. Jak więc sobie radzić, jeśli nastąpi sytuacja kryzysowa i nagle potrzebujemy zastrzyku pieniędzy? Najlepiej zgłosić się do sprawdzonego pożyczkodawcy z przejrzystą ofertą. Jeśli więc potrzebujesz pożyczki, koniecznie zajrzyj na stronę wonga.pl i przekonaj się sam, jak niesamowite okazje tam na Ciebie czekają.

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

WONGA - szybka pożyczka online

Pierwsza strona wonga.com powstała w Wielkiej Brytanii w 2007 roku, a do dnia dzisiejszego prowadzi działalność w kilku krajach na trzech kontynentach. Szacuje się, że firma udzieliła około 5 milionów pożyczek, a do tej liczby należy również zaliczyć klientów z Polski. Niezwykła oferta wonga.com zaowocowała licznymi nagrodami i wyróżnieniami dla firm z branży internetowych usług finansowych. Dlaczego wonga.pl cieszy się tak ogromną popularnością wśród obywateli naszego kraju? Na rynku polskim wonga.pl zajmuje się udzielaniem pożyczek krótkoterminowych od 50 do 1500 zł oraz ratalnych nawet do 10 000 zł, przy czym okres spłaty dla pierwszych z nich wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w drugim przypadku do 24 miesięcy. Niemniej jednak, największą zaletą korzystania z usług firmy jest fakt, iż pożyczkę można uzyskać nie ruszając się z domu: online lub w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem (wariant dostępny dla osób, które już są klientami firmy).

ludzie i wydatki

Wonga.pl w swojej działalności kieruje się trzema podstawowymi zasadami: przejrzystości, elastyczności i kontroli oraz selektywności. Oznacza to, że firma dostarcza wszelkich informacji odnośnie kosztów i konsekwencji związanych z zaciągnięciem pożyczki. Po drugie sam wybierasz kwotę oraz określasz co do dnia okres spłaty. Ponadto wonga.pl dokładnie ocenia zdolność kredytową osób, które ubiegają się o otrzymanie pieniędzy, tak aby miały realne szanse na ich spłatę, a tym samym nie popadły w problemy finansowe. Jednym z aspektów, który najbardziej przemawia za skorzystaniem z usług wonga.pl jest szybka realizacja składanego wniosku. Dzieje się tak za sprawą innowacyjnego podejścia firmy, który objawia się w 100% online i zautomatyzowanym procesie. Wonga.pl zakłada minimum biurokracji, dzięki czemu w większości przypadków nie ma konieczności wysyłania dokumentów lub kontaktowania się z konsultantem. Jeśli z kolei zdecydowałeś się złożyć wniosek o pożyczkę w dzień świąteczny, nie musisz się martwić, bowiem informacja dotycząca decyzji kredytowej dotrze do Ciebie w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9!

szybko i wygodnie

Niesamowite okazje na stronie wonga.pl

Spotkały Cię nieplanowane wydatki finansowe? Potrzebujesz pieniędzy na remont, wyjazd na wakacje, a może zakup prezentów świątecznych? Jeśli szukasz zaufanego i sprawdzonego pożyczkodawcy, to oferta na stronie wonga.pl jest stworzona właśnie dla Ciebie! Przejrzysta umowa, dogodne warunki spłaty i brak zbędnych formalności! Skorzystaj z aktualnych okazji i przestań martwić się o pieniądze.

Jak korzystać z kodów rabatowych kwiecień 2024?

  1. Kliknij w wybraną przez Ciebie promocję - zostaniesz przekierowany na stronę firmy.
  2. Wejdź w wybraną przez Ciebie ofertę pożyczki.
  3. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i postępuj zgodnie z instrukcją.
  4. Aktywuj promocję.
  5. Złóż wniosek i czekaj na potwierdzenie.


realizacja zamówienia

Informacje dotyczące warunków i przebiegu otrzymania pożyczki na stronie wonga.pl

W celu otrzymania szybkiej pożyczki internetowej wonga.pl wystarczy złożyć odpowiedni wniosek na stronie, co zajmuje zazwyczaj kilka minut! W tym celu musisz podać numer Twojego konta bankowego, na które zostanie przelana pożyczka, numer dowodu osobistego oraz numer telefonu komórkowego, niezbędnego do późniejszej weryfikacji. W pierwszym kroku wejdź na główną stronę internetową firmy i tam za pomocą suwaków ustal, jaką kwotę i na jak długo potrzebujesz. Następnie wypełnij wniosek i podaj wszystkie niezbędne dane, dzięki czemu firma sprawdzi, czy deklarowana pożyczka nie jest dla Ciebie dużym obciążeniem. Zaloguj się na swój rachunek bankowy lub wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 10 groszy w celu potwierdzenia Twojej tożsamości. Wtedy otrzymasz informację (pomijając święta państwowe), czy pożyczka została przyznana. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia zapoznaj się dokładnie z treścią umowy i jeśli ją zaakceptujesz (elektronicznie lub pisemnie) na Twoje konto przelana zostanie gotówka online.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące świadczonych przez wonga.pl usług, to koniecznie skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 22:00 oraz w soboty i w niedziele od 9:00 do 17:00 telefonicznie pod numerami telefonu:
+48 22 388 88 88
+48 660 168 100
Możesz również wysłać wiadomość pod adres: [email protected]
VideoPlay

Przesyłka

Informacje na stronie www.wonga.pl

Reklamacje

www.wonga.pl

Jak zwrócić produkt?

www.wonga.pl

Kontakt

Wonga.pl sp. z o.o.
ul. Żaryna 2B, bud. D
02-593 Warszawa
Tel.: +48 22 388 88 88
E-mail:[email protected]

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Wonga

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Wonga Logo
30 dni
Akcja
Weź pożyczkę Wonga do 3000 zł na 30 dni!
do Sklepu »
Wonga Logo
Rata
Gratis
Pożyczanie na poziomie Wonga.
Pożyczka z ratą gratis do 20 000 zł na 48 rat!
do Sklepu »
Wonga Logo
Rata
Gratis
Nawet do 20 000 zł z jedną ratą gratis!
Pożyczanie na poziomie!
do Sklepu »
Wonga Logo
Pożyczka
Akcja
Weź pożyczkę w Wonga.pl
Masz 60 miesięcy na spłatę!
do Sklepu »
Wonga Logo
Wiosna
Akcja
Sprawdź jak uzyskać wiosenny przypływ gotówki!
do Sklepu »
do góry