0 Ofert
You can drive1
4.8 of 5 Gwiazdki

313 Ocen

You can drive Screenshot

Szybkie ubezpieczenia online na Youcandrive.pl
Promocje luty 2024

You Can Drive to marka stworzona przez znaną i cenioną grupę Ergo Hestia pozwalająca na zakup ubezpieczeń przez Internet. Przeznaczona jest głównie dla osób poniżej 30 roku życia i proponuje korzystne ubezpieczenie samochodu, mieszkania czy podróży. W ten sposób młodzi ludzie będą mogli znaleźć atrakcyjną ofertę za rozsądne pieniądze, co często jest niemożliwe z powodu zniżek narastających z wiekiem. Serwis docenia ich niezależność i pozwala wybrać taką ofertę ubezpieczeniową, jakiej potrzebują.

więcej

Aktualne kody rabatowe do You can drive

Dodaj kod rabatowy

Ubezpieczenie bez wychodzenia z domu dzięki You Can Drive

W ofercie You Can Drive znajdziesz:

 • ubezpieczenia komunikacyjne ( OC, AC i ubezpieczenia dodatkowe);
 • ubezpieczenia podróżne (koszty leczenia, NNW, assistance i opcje dodatkowe);
 • ubezpieczenia mieszkaniowe (ubezpieczenie murów i wyposażenia oraz opcje dodatkowe).


Ubezpieczenia You Can Drive

Oferta produktów skierowana jest do osób poniżej 30 roku życia, które często zmuszone płacić wysokie składki wynikające z ich młodego wieku. To sprawia, że zazwyczaj decydują się na „ dopisanie “ rodziców lub dziadków do dowodu rejestracyjnego. You Can Drive dba, aby oferta dla Ciebie była optymalna pod każdym względem, dzięki czemu zyskujesz komfort i poczucie bezpieczeństwa za rozsądną cenę.

Ubezpieczenie kupisz zaledwie w kilka minut, a pomoże Ci w tym szybki i czytelny kalkulator. Oferta komunikacyjna i jej wycena to tylko 1 minuta, a oferta podróży i mieszkania to jedynie kilkanaście sekund. Jeżeli zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia – uzupełniasz swoje dane, dokonujesz przelewu internetowego, a gotową polisę drukujesz. Wszystko to zrobisz online, bez wychodzenia z domu, poczynając od procesu zakupu, a kończąc na otrzymaniu potwierdzenia zawarcia polisy w formie elektronicznej. Pamiętaj, że podczas zakupu ubezpieczenia You Can Drive nigdy nie jesteś uzależniony od godzin pracy infolinii. Kalkulacji oraz zakupu możesz dokonać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W sytuacji, gdy w niedzielny wieczór zorientujesz się, że kończy Ci się OC na Twoje auto, masz możliwość szybko zakupić polisę i tym samym uniknąć wysokiej kary za jej brak. Serwis zadba również o obsługę posprzedażową, a po roku przypomni Ci o konieczności odnowienia polisy.

Ubezpieczenia You Can Drive

Zgłaszanie szkody

Jeśli zależy Ci na jakości i sprawnej obsłudze to masz kolejny argument za skorzystaniem z oferty You Can Drive. Szybko i sprawnie załatwisz wszelkie formalności po zdarzeniu drogowym. Możesz dokonać zgłoszenia szkody na kilka różnych sposobów:

 • przez Internet, logując się do eKonta ubezpieczeniowego – najwygodniejszy sposób zgłoszenia szkody i monitorowania procesu jej likwidacji,
 • drogą telefoniczną za pośrednictwem infolinii pod czynny całą dobę numer 801 107 107 (z telefonu stacjonarnego) lub +48 58 555 55 55 (z telefonu komórkowego lub zagranicy),
 • korespondencyjnie, przesyłając zgłoszenie listem / faxem,
 • poprzez formularze na stronie internetowej Ergo Hestii.

Najszybciej i najwygodniej jest zgłosić szkodę przez eKonto ubezpieczeniowe. Wchodząc na stronę www.ekonto.ergohestia.pl możesz aktywować własne eKonto.

Po zalogowaniu, klikając w zakładkę „Szkody, a potem w zgłoszenie szkody “ możesz dokonać pełnego zgłoszenia większości szkód, najczęściej bez konieczności dosyłania jakichkolwiek papierowych dokumentów. Korzystanie z eKonta stanowi gwarancję podwyższonej jakości obsługi. Po zakończeniu procesu zgłoszenia otrzymasz potwierdzający je dokument i będziesz mógł śledzić przebieg likwidacji szkody przez internet. eKonto jest darmowym dodatkiem do każdej polisy You Can Drive.

Baza wiedzy

Na Youcandrive.pl znajdziesz obszerną bazę wiedzy, która pomoże Ci odpowiednio zabezpieczyć się przed nieprzyjemnymi sytuacjami, a w przypadku ich wystąpienia - poprowadzi Cię przez proces uporania się z nimi. W serwisie znajdziesz wiele pomocnych artykułów, dowiesz się między innymi:

 • czy polisa OC „przechodzi “ na nowego właściciela?
 • co ze zniżkami w przypadku przerwy w ubezpieczeniu OC i AC?
 • czym charakteryzują się ubezpieczenia komunikacyjne?
 • jaki dowód zawarcia OC jest honorowany przez policję?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów już teraz i zajrzyj do publikacji na Youcandrive.pl

Jak korzystać z kodów rabatowych na luty 2024?

Kody rabatowe pozwolą Ci na uzyskanie atrakcyjnej zniżki podczas obliczania potencjalnych kosztów ubezpieczenia. Aby z nich skorzystać postępuj według poniższych wskazówek:

korzystanie z kodu rabatowego youcandrive.pl

 • Kliknij w wybrany przez Ciebie kod rabatowy You Can Drive. Po chwili zostaniesz przeniesiony na stronę ubezpieczyciela, a w ramce u góry pojawi się Twój kod.
 • Wybierz interesującą Cię ofertę i przejdź do kalkulatora.
 • W miejscu „Kod promocyjny “ wpisz kod, który otrzymałeś.
 • Oblicz składkę i ciesz się z niższej, atrakcyjniejszej ceny.

Dane kontaktowe

Możesz szybko i sprawnie skontaktować się z ubezpieczycielem. W tym celu zadzwoń na numer telefonu: 58 555 50 60, który dostępny jest w dni robocze w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00. Ponadto możesz skorzystać z dostępnego formularza kontaktowego, który znajdziesz na stronie internetowej serwisu. Dodatkowo istnieje możliwość kontaktu za pomocą aplikacji Skype.

Kontakt

Numer telefonu: +48 58 555 50 60

Zakończone akcje rabatowe You can drive

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

You can drive Logo
za 375 zł
Akcja
Ubezpieczenia komunikacyjne You can drive.
OC+NNW+Holowanie po wypadku już za 375 zł/rok.
You can drive Logo
Podróżna
Akcja
Ubezpieczenie You Can Drive & Travel.
Zadbaj o kompleksową ochronę dla podróżujących.
You can drive Logo
Mieszkanie
Akcja
Ubezpiecz nieruchomość, wyposażenie i rzeczy osobiste! Sprawdź super ofertę!
You can drive Logo
Lekarz
Akcja
Wyjeżdzasz na dłuższy czas?
Ubezpiecz się na ewentualne wizyty lekarskie za granicą!
You can drive Logo
Naprawa
Akcja
Skorzystaj z dodatkowego ubezpieczenia komunikacyjnego
Wybierz Assistance i podróżuj bez obaw!
do góry