0 Ofert
Zaplo1
4.9 of 5 Gwiazdki

348 Ocen

Zaplo Screenshot

Kody rabatowe w Zaplo.pl
Promocje kwiecień 2024

Strona Zaplo.pl specjalizuje się w udzielaniu ratalnych pożyczek internetowych. Bez większych formalności można uzyskać pożyczkę z niską ratą, w dodatku bez wychodzenia z domu! Dzięki przejrzystej informacji dla klienta oraz specjalnej aplikacji mobilnej dostępnej dla klientów, zarządzanie pożyczkami nigdy nie było tak proste. Koszt pożyczki w Zaplo należy do najniższych na rynku, a dzięki promocjom i kodom rabatowym, można uzyskać jeszcze bardziej atrakcyjne oferty!

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

Tanie i wygodne pożyczki w Zaplo!

Zaplo oferuje atrakcyjne pożyczki ratalne. Bez zbędnych formalności można otrzymać pożyczkę w wysokości od 1000 do 10000 złotych. Wysokość pożyczki oraz okres spłaty można dowolnie regulować za pomocą suwaka dostępnego na stronie Zaplo.pl. Usługi zaplo.pl wyróżniają się tym, że pożyczka jest przyznawana łatwo i szybko. Dzięki wykorzystaniu systemu Instantor pożyczkodawca może błyskawicznie potwierdzić dane podane przez klienta w trakcie procesu przyznawania pożyczki, dzięki czemu nie ma potrzeby przelewania 1 grosza w celu potwierdzenia danych. Znacznie przyspiesza to tempo, w jakim klient może otrzymać pieniądze. Kredyty Online Zaplo

Bardzo atrakcyjną ofertą dla nowych klientów jest możliwość wzięcia pożyczki na próbę. Oznacza to, że jeśli skorzystamy z tej oferty i weźmiemy pożyczkę, a następnie zwrócimy całą kwotę w ciągu 30 dni, nie zostanie naliczona żadna prowizja. W związku z tym pożyczka będzie więc darmowa. Jest to niezwykle korzystna oferta dla osób, które chcą przekonać się, jak szybkie, sprawne i wygodne są pożyczki w Zaplo.

Zarządzanie pożyczkami w Zaplo jest niezwykle proste, dzięki funkcjonalnemu Profilowi Klienta, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat wziętych przez klienta pożyczek i opcje związane z zarządzaniem nimi. Oprócz tego, Zaplo udostępnia praktyczną aplikację mobilną, dzięki której za pomocą smartfona można zarządzać pożyczkami z każdego miejsca.

Liczenie pożyczki w Zaplo

Najtańsze pożyczki tylko dzięki promocjom w Zaplo.pl!

Zaplo to serwis, który oferuje tanie i łatwe do uzyskania pożyczki. Dzięki kodom rabatowym i promocjom możesz uzyskać jeszcze lepsze oferty!

Jak korzystać z kodów rabatowych na kwiecień 2024?

  1. Przejdź na stronę zaplo.pl.
  2. Wybierz odpowiednią promocję.
  3. Ustaw na suwaku interesującą cię wysokość i okres pożyczki.
  4. Uzupełnij wniosek.
  5. Dokończ składanie wniosku i oczekuj na rozpatrzenie go przez Zaplo.
Jak korzystać z kodu rabatowego

Informacje na warunków przyznania pożyczki, a także możliwości przesunięcia terminu spłaty oraz czasu, w jakim otrzymamy pieniądze.

Jakie warunki trzeba spełnić, by wnioskować o pożyczkę?

Aby móc wnioskować o pożyczkę w Zaplo, należy przede wszystkim mieć ukończone 21 lat, być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej oraz posiadać miejsce stałego zamieszkania w Polsce. Klient nie może widnieć w żadnym rejestrze dłużników (w tym w Biurze Informacji Kredytowej), musi posiadać aktywne konto bankowe oraz posiadać aktywny Profil Klienta na stronie zaplo.pl. Finalnym warunkiem uzyskania pożyczki jest pozytywna ocena uzyskana podczas badania zdolności kredytowej. Przy wnioskowaniu o pożyczkę należy przedstawić dowód osobisty.

Możliwość przesunięcia terminu spłaty pożyczki

Firma Zaplo zdaje sobie sprawę z faktu, że podczas spłaty pożyczki mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki lub inne niekorzystne okoliczności, dlatego aby wyjść naprzeciw wymaganiom klientów istnieje możliwość wzięcia tzw. „ wakacji pożyczkowych “. Oznacza to możliwość przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki o jeden miesiąc. Gdy pojawi sie możliwość wzięcia wakacji pożyczkowych, klient otrzyma stosownego maila, w którym znajdzie się również kwota, którą należy przelać za przesunięcie terminu spłaty o jeden miesiąc.

Czas

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o przyznanie pożyczki pieniądze mogą się znaleźć na koncie klienta w ciągu 15 minut. Aby nastąpiło to w tak krótkim czasie, muszą zostać spełnione następujące warunki: decyzja o przyznaniu pożyczki w czasie, kiedy pracuje dział obsługi klienta, klient poprosił o przelanie pieniędzy na rachunek bankowy prowadzony przez jeden z następujących banków: Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millenium Bank, PKO Bank Polski oraz bank, w którym Klient posiada konto, realizuje przelewy w momencie decyzji o przyznaniu pożyczki (np. nie ma w tym czasie przerwy technicznej).

Kontakt

Klienci mogą kontaktować się telefonicznie ze sklepem pod numerami 221 33 888 lub 222 673 000. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00, natomiast w soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.. Korespondencja mailowa jest możliwa pod adresem [email protected] Możliwy jest również kontakt za pomocą czatu z pracownikiem Zaplo. Aby skorzystać z tej metody komunikacji, należy wejść w zakładkę kontakt i kliknąć „ napisz do nas “. W ciągu paru chwil połączenie zostanie nawiązane.

VideoPlay

Kontakt

Vivus Finance sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 16c
02-092 Warszawa
Tel.: 221 33 888 lub 222 673 000
E-mail: [email protected]

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Zaplo

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Zaplo Logo
10.000 zł
Akcja
Pożycz w Zaplo nawet 10 000 zł.
Wygodnie, przez internet i bez zaświadczeń.
do Sklepu »
Zaplo Logo
Pożyczka
Akcja
Pożycz bez zaświadczeń nawet 5 000 zł z RRSO 159,8 %.
do Sklepu »
Zaplo Logo
Rata
Akcja
Przetestuj pożyczkę i spłacaj ją w niskich ratach nawet przez 3 lata!
do Sklepu »
do góry