O nas

Kontakt

Content Comet UG
Griegstr. 40A
14193 Berlin

Web: content-comet.de
E-Mail: [email protected]
Prezes Zarządu: Andreas Hoogendijk
Rejestr:
Numer rejestracyjny KRS:
NIP: DE

Napisz do nas

Chcesz, aby Twój sklep i promocje zostały opublikowane na naszej stronie, bądź szukałeś kodu rabatowego i go nie znalazłeś, skontaktuj się z nami przez maila [email protected]. Nasza redakcja skontaktuje się z Tobą jak najszybciej!

Zawartość strony www

Zawartość naszych stron tworzona jest z największą starannością. Nie możemy jednak zagwarantować, że zawarte na niej informacje są prawidłowe, kompletne i aktualne. Jako usługodawca jesteśmy w świetle obowiązujących przepisów prawa odpowiedzialni za własne treści na tych stronach. Jednak zgodnie z prawem jako usługodawca nie jesteśmy zobowiązani do kontrolowania przekazywanych nam bądź zapisywanych obcych informacji czy też badania okoliczności, które wskazują na bezprawne działanie. Zgodnie z powszechnie obowiązującym prawem zobowiązani jesteśmy do usuwania lub blokowania informacji. Jednak w tym kontekście odpowiedzialność zaczyna obowiązywać dopiero od momentu powiadomienia o konkretnym naruszeniu prawa. W chwili ujawnienia odpowiednich naruszeń prawa będziemy usuwać te treści ze strony.

Odpowiedzialność za linki zewętrzne

Nasza oferta obejmuje zewnętrzne linki do trzecich stron internetowych, na których zawartość nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Treści na stronach, do których prowadzą linki z naszych stron podlegają odpowiedzialności ich właścicieli lub operatorów. Przed utworzeniem linku przekierowywana strona jest sprawdzana pod kątem ewentualnych nieprawidłowości prawnych i gdy nie zostały znalezione jakiekolwiek treści niezgodne z prawem tworzony jest link. Stała kontrola zawartości stron linków zewnętrznych nie jest możliwa. Natychmiast po poinformowaniu nas o naruszeniach prawnych dany link zostanie usunięty.

Prawa autorskie

Treści publikowane na tej stronie i prace są chronione prawem autorskim. Powielanie, przetwarzanie, dystrybucja i wszelkie wykorzystanie wykraczające poza granice prawa autorskiego wymagają pisemnej zgody autora lub właściciela praw. Dozwolone jest jedynie pobieranie lub kopiowanie tej stron na własny, prywatny i niekomercyjny użytek. Jeśli zawartość strony nie została stworzona przez operatora, wówczas rozpatrywane są prawa autorskie podmiotów trzecich. Taka zawartość strony oznaczona jest jako treści pomiotów trzecich. Jeśli dostrzegą Pastwo naruszenie praw autorskich, prosimy o podanie nam odpowiedniej informacji. Po zawiadomieniu o naruszeniu prawa takie treści zostaną niezwłocznie usunięte.

Zdjęcia znajdujące się na stronie kod-rabatowy.pl pochodzą z bazy obrazów https://www.shutterstock.com bądź ze stron sklepów internetowych.

Newsletter
FaysalFarhan / Shutterstock.com

Happy Family Shopping
Tynyuk / Shutterstock.com

Businessman on blurred background holding sales icons in his hand 3D rendering
Tynyuk / Shutterstock.com

A young couple using a Tablet PC while having a glass of wine at home.
Spectral-Design / Shutterstock.com

Web line icon. Perfume
PPVector / Shutterstock.com

woman dress icon. vector illustration
Edel / Shutterstock.com

Food and Drink icons set Elegant series
Kapreski / Shutterstock.com

Pet digital design, vector illustration eps 10.
Studio_G / Shutterstock.com

Computer mouse icon
StudioIcon / Shutterstock.com

lawn icon
Pensiri / Shutterstock.com

fun game icons set
HuHu / Shutterstock.com

Vector. 3 icons. Cars.
Tronini Andrei / Shutterstock.com

Fitness Icons set elegant series
Kapreski / Shutterstock.com

shopping icon
Pensiri / Shutterstock.com

Money icon set
In-Finity / Shutterstock.com

palma icon. sign design
Rova N / Shutterstock.com

Home electronics icon set
Oleg Babich / Shutterstock.com

Book icons set
Alexander Ryabintsev/ Shutterstock.com

Children play on playground. Pictogram icon set
Jovanovic Dejan / Shutterstock.com

Wi-fi smartfone icon, smart signal icon
vector_ic/ Shutterstock.com

heart line icon, outline and solid vector love logo, linear pictogram isolated on white, pixel perfect vector set (collection) of black shoes silhouettes on white background
seastar/ Shutterstock.com

illustration
AVIcon / Shutterstock.com


do góry