Team

Coś jeszcze o nas:

Każda z nas ma swoje mocne strony. Kombinacja różnych zainteresowań sprawia, że się świetnie uzupełniamy i w ten sposób tworzymy zgraną drużynę. Szeroki wachlarz dziedzin, które nas pasjonują, gwarantuje kompetencję i zaangażowanie. „Zespół“ piszemy dużą literą. Jesteśmy przekonane, że przeciwieństwa się przyciągają i uzupełniają. Uwielbiamy siebie i to, co robimy. W ten sposób łączymy pracę i zabawę. Uważamy, że to najlepsza kombinacja, by osiągnąć sukces.

team

Kasia

Kasia

Jestem osobą pewną siebie i dążę do tego, czego chcę. Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu. W tym przypadku celem są udane zakupy, a przeszkodą, ich ceny. Nie lubię, gdy mój portfel jest zmuszony do diety. Dopasowuje ceny do swoich potrzeb a nie odwrotnie. Dzielę się tym jak to robić z Wami. Moją specjalnością są przede wszystkim finanse. Nie pieniądz jest ważny tylko człowiek, który go ma, potrzebuje lub chce zainwestować. Razem ze mną, nie musisz się już o nie bać. Zapraszam do wspólnej Hitomanii za grosze.


Emilia

Emilia

Cicha woda brzegi rwie. Z pozoru spokojna, ale z pazurem. Wiem, kiedy deal jest dobrym dealem i nie dam sobie mydlić oczu. Moda dziecięca i wszystko, co się kreci wokół najmłodszych to moja pasja i zamiłowanie. Rzetelnie sprawdzam i porównuje ceny wyszukując te, które są godne uwagi. Mam wysokie wymagania, bo wiem, że nasze pociechy i ich rodzice zasługują na najlepsze. Z doświadczenia znam zapotrzebowania dzieci i ich mam. Ci najmłodsi maja życzenia a mamusie wyciągają portfele. Razem ze mną zakupy dla najmłodszych nie będą już dramatem ani horrorem a wręcz dobrą komedią sensacyjną z happy endem.


Monika

Monika

Wyznaję zasadę, że pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy to już inna sprawa. Moim ulubionym słowem jest „ SALE“. Dlatego śledzę dla Was świat mody, zaglądając w każdy zakamarek szukam najlepszych okazji obkupienia się w nowe szaty za jak najniższą cenę. Bo w końcu im mniej wydasz tym więcej możesz kupić.


Ola

Ola

Przeciwieństwa się przyciągają. Moje zainteresowania, które są od siebie chwilami tak różne, często przydają się również w życiu zawodowym. Do moich zamiłowań należą w dużej mierze podróże, dobra zabawa i finanse, co do przeciwności to nie popieram pochopnych decyzji finansowych. Razem z kod rabatowy wychodzę do walki z nadmiernymi wydatkami. Razem ze mną będziesz się dobrze bawić, a zarazem oszczędzać! Have a Fun!


Magda

Magda

Stawiam sobie wysoko poprzeczki i lubię wyzwania! Zwalczanie wysokich cen to mój priorytet w pracy. Uwielbiam oszczędzać, by mieć możliwość na jeszcze większe shopping. Codziennie wybieram się na polowanie najlepszych ofert, by poszerzać horyzonty ograniczonych zakupów. Kocham zwierzęta i wszystko, co z nimi związane. Podążam za najnowszymi trendami i wiem, że oszczędzanie jest na topie! Zapraszam na wspólne łowy kodów rabatowych!

do góry