Erotyka - internetowe sex shopyErotyka

Kiedyś temat tabu, dzisiaj coraz bardziej popularna kategoria zakupowa. Chcesz urozmaicić intymny czas we dwoje? Dodaj trochę pikanterii swojemu związkowi. Sprawdź nasze oferty, specjalnie dla Ciebie wyselekcjonowane. Posiadamy rabaty i promocje takich sklepów jak: SexShop112.pl, Pokój Rozkoszy, Kinky Winky czy Feromony.pl. Kupuj zabawki dla dorosłych w korzystnych cenach i daj się ponieść namiętności!

  • Poczucie prywatności i stuprocentowa dyskrecja
  • Wysokiej jakości zabawki i akcesoria dla dorosłych
  • Możliwość zwrotu w przypadku niezadowolenia
  • Szybka i wygodna dostawa

Koniec ze wstydem!

Zabawki i akcesoria erotyczne wreszcie przestają być tematem tabu. Z dnia na dzień rośnie zainteresowanie zakupem wyjątkowych gadżetów, które urozmaicą łóżkową rutynę. I to nie tylko dla par. Coraz więcej singli decyduje się na zerwanie z celibatem, bez konieczności angażowania w zabawę drugiej osoby. Przestajemy się wstydzić swojej seksualności i zaczynamy sięgać po zabawki z sex-shopów. I bardzo dobrze! Bo czy to wstyd mieć zabawki erotyczne? Absolutnie nie. Udane pożycie seksualne to marzenie wielu osób, a więc nie warto wstydzić się swoich intymnych gadżetów.

Chcę urozmaicenia – na co się zdecydować?

Odpowiedź na to pytania zależy w stu procentach od Ciebie i Twojego partnera lub partnerki. Jeżeli jesteś w związku i pragniesz odmiany, po pierwsze: porozmawiaj z drugą połówką. Komunikacja partnerów, nie tylko dotycząca preferencji seksualnych, jest w związku bardzo ważna, jeśli nie najważniejsza. To nieistotne jak doskonale się rozumiecie, pewnych upodobań nie da się wyczytać ze spojrzenia. Z tego powodu, warto po prostu usiąść i porozmawiać o seksie, o tym co Was podnieca, co chcielibyście dodać do swoich zabaw, a także o tym, na co na pewno nigdy nie wyrazicie zgody. To mit, że tylko mężczyźni inicjują łóżkowe urozmaicenia. Kobiety także coraz chętniej poszukują nowych doznań. Wspólny mianownik łączący obie płci to z kolei wątpliwości. Mężczyźni obawiają się, że ich partnerki mogą poczuć się potraktowane przedmiotowo, kobiety natomiast nie chcą sugerować, iż ich partnerzy nie stają na wysokości zadania.

Jeżeli nie wiesz jak przeprowadzić taką rozmowę lub potrzebujesz bardziej fachowych porad, możesz udać się do seksuologa. Istnieje też szeroki wybór publikacji na temat seksu i jego stopniowego urozmaicania. Nie wstydź się zadawać pytań i szukać odpowiedzi! Intymność między partnerami to niezwykle istotna część ich wspólnego życia.

Od czego zacząć?

Po uzgodnieniu wspólnych oczekiwań w sypialni, przychodzi moment na dobór akcesoriów. W tej sytuacji zdecydowana większość kupujących decyduje się na shopping online. Po pierwsze, wiele sklepów oferuje stu procentową dyskrecję. Wysyłane do nas gadżety są starannie zapakowane, tak by nie zdradzały zawartości przesyłki. Po drugie, zakupy internetowe dają nam poczucie anonimowości i komfortu. Nie martwimy się o oceniające spojrzenia innych osób i stajemy się bardziej otwarci w doborze odpowiednich akcesoriów. Po trzecie, możemy dać sobie czas i w spokoju przejrzeć ofertę sklepu, a co za tym idzie, bez pośpiechu dobrać najbardziej odpowiadające nam zabawki erotyczne, bez konieczności wychodzenia z domu.

No właśnie, ale od czego zacząć? Na początek nie warto rzucać się na głęboką wodę. Pamiętaj, że dążenie do ideału nierzadko wymaga czasu i cierpliwości. Także w strefie intymnej. Co więcej, para, która nigdy wcześniej nie korzystała z żadnych „wspomagaczy”, nie powinna od razu zasypywać się masą zabawek erotycznych. Jeśli seks będzie oparty na samych akcesoriach, to partnerzy szybko odczują sztuczność sytuacji i stracą to, co najważniejsze czyli nic porozumienia między sobą. Pamiętaj, że wszelkie gadżety mają stanowić jedynie dodatek do pożycia, a nie znajdować się w centrum uwagi. Po co Ci szuflada, pełna wymyślnych urządzeń, jeżeli nie będziesz ich używać? Warto zastosować metodę małych kroków. Może lepiej rozpocząć od zmiany pozycji, ubrania seksownej bielizny, a dopiero później zdecydować się na zakup erotycznej zabawki?

Po pierwsze: spontaniczność

Wybraliście już swoje gadżety, ale nie do końca wiecie jak zacząć je wprowadzać do sypialni? Nic w tym złego! Wiele osób ma obawy, że seks z użyciem zabawek może być trochę śmieszny lub, co gorsza, niezręczny. Zdarza się, że tak jest, ale tylko w momencie gdy, jak wspominaliśmy wyżej, zabawki są w centrum uwagi. Nie powinniście też specjalnie się umawiać na konkretne „scenariusze”. Postawcie na spontaniczność! Jeżeli masz ochotę na ubranie seksownej bielizny – zrób to i zaskocz drugą połówkę. Poświęć więcej czasu na grę wstępną. Jeżeli Wasza wspólna fantazja przewiduje odgrywanie ról, zanim wskoczysz w przebranie, zacznij od pikantnych rozmów lub smsów. Takie krótkie wiadomości znacznie bardziej działają na wyobraźnię niż jakikolwiek seksowny strój.

Zadbaj o atmosferę

Żaden, nawet najlepszej jakości gadżet, nie zastąpi atmosfery intymności w sypialni. Zanim przejdziesz do testowania nowych zabawek, zadbaj o odpowiedni nastrój. Najgorsze, co możesz zrobić, to znienacka wyciągnąć z szafki nowy wibrator lub kajdanki i tak zaskoczyć partnera czy partnerkę. Nie szalej! Poczekaj na odpowiedni moment. Zapal świecę zapachową o przyjemnym, relaksującym aromacie. Zainicjuj masaż z użyciem wonnych olejków. Stwórz idealną atmosferę, abyście oboje poczuli się pewnie i swobodnie. Seks to zabawa dla obojga partnerów i używanie gadżetów ma być przyjemnością dla obu stron.

Nie rób nic wbrew sobie

Nigdy nie zgadzaj się na zakup zabawek lub akcesoriów, tylko ze względu na namowy partnera lub partnerki! Każdy z nas ma inne upodobania i granice, których nie chce przekraczać. Zmuszanie się do jakichkolwiek ustępstw może skutkować, w najlepszym przypadku, niechęcią do dalszego eksperymentowania, a w najgorszym, do rozstania. Dlatego zanim zdecydujesz się na zakup nowego gadżetu, upewnij się, że w stu procentach chcesz go wypróbować. Z drugiej strony, nie wywieraj presji na drugiej osobie. Związek opiera się na kompromisach i porozumieniu, także w zaciszu własnej sypialni.

Jak przechowywać erotyczne gadżety

Pamiętaj o przygotowaniu bezpiecznego miejsca na zabawki dla dorosłych, z dala od kurzu i osób trzecich. Ostatnią rzeczą na jaką masz ochotę, to tłumaczenie swoim krewnym czy, o zgrozo, dzieciom co tak śmiesznie powarkuje w szufladzie. Najlepiej trzymaj swoje gadżety w oddzielnych woreczkach (często możesz je dokupić podczas składania zamówienia), w miejscu, do którego nie docierają promienie słoneczne. Ciekawym pomysłem jest umieszczenie zamykanego na kluczyk pudełka w szafie lub pod łóżkiem. Higiena produktów, których będziesz używać w najbardziej intymnych sytuacjach też jest bardzo ważna. Pamiętaj, by zadbać o ich regularne czyszczenie, zarówno przed jak i po użyciu. Sprawdź jakie płyny dezynfekujące są najlepsze do konkretnych zabawek, aby ich nie uszkodzić.

Uwolnij wyobraźnię i korzystaj z wyjątkowych rabatów

Puść wodze fantazji i daj się skusić unikalnym ofertom, przygotowanym przez ekipę kod-rabatowy.pl. Dzięki atrakcyjnym cenom dostępnym na naszym portalu, umilisz swoje romatyczne chwile w sypialni, nie wydając przy tym majątku. Sprawdź wszystkie dostępne zniżki i ciesz się momentami uniesień ze swoją drugą połówką!

Wszystkie sklepy z tej kategorii

do góry