0 Ofert
UPC1
4.9 of 5 Gwiazdki

718 Ocen

UPC Screenshot

Kody rabatowe w UPC
Promocje luty 2024

UPC to lider cyfrowych usług kablowych związanych z telewizją, szerokopasmowym Internetem oraz telefonią dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dostawca łączy ludzi ze światem innowacji i proponuje gospodarstwom domowym dostęp do technologii cyfrowych oraz wysoką jakość obsługi klienta. Dzięki aktywnym kodom rabatowym UPC możesz cieszyć się aktualnymi informacjami i rozrywką w niższych cenach!

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

Najlepszy dostęp do technologii razem z UPC!

Dzięki UPC zyskasz stały dostęp do informacji i rozrywki, które odgrywają ważną rolę w życiu każdego człowieka. Oferta UPC została wzbogacona w rozwiązania niezbędne podczas codziennego użytkowania z telefonu, telewizora czy też Internetu. Dostawca oferuje pakiety telewizyjne, usługę Internetu, telefonu, a także telewizję filmową i sportową. Każda z nich została rozbudowana z myślą o komforcie i potrzebach użytkowników.

Happy home UPC

W przypadku telewizji UPC proponuje ona skorzystanie z dodatkowych rozwiązań, takich jak My Prime, Horizon Go, Multiroom HD czy też Replay TV. Istnieje możliwość wyboru atrakcyjnego pakietu Internet+Telewizja, gdzie zyskasz dostęp do określonej liczby programów tematycznych oraz usługi szybkiego Internetu. Skorzystaj z usług największego operatora kablowego w Polsce w niższych cenach, sprawdyaj promocje UPC i aktywuj dostępne kody rabatowe UPC.

Darmowe rozmowy w upc

Wykorzystaj kody rabatowe UPC na luty 2024 na UPC!

Usługi kablowe w niższej cenie? To możliwe! Rabaty nie muszą dotyczyć tylko fizycznych produktów. Pomyśl o oszczędnościach w domowym budżecie i skorzystaj ze zniżek oferowanych przez kod-rabatowy.pl. Zarejestruj się na stronie i potwierdź swoje członkostwo. Zyskasz dostęp do wszystkich najnowszych zniżek, z których będziesz mógł skorzystać i zrobić zakupy w niższych, atrakcyjnych cenach.

Formularz online UPC

Informacje na temat sposobu zamawiania w UPC

Możesz zamówić usługi UPC za pomocą Internetu, Mediaboxu, u Przedstawiciela, Telefonicznie czy też w Salonie Sprzedaży. W celu doboru odpowiedniego pakietu UPC i omówienia wdrożenia danej usługi możesz skontaktować się z konsultantem, który podpowie, na co warto się zdecydować. Komfort realizacji zakupu zapewnia możliwość wyboru terminu, w którym odwiedzi Cię technik UPC i zainstaluje zamówione usługi.

Kontakt

Z konsultantami UPC możesz skontaktować się pod numerem telefonu 813 813 813.

VideoPlay

Kontakt

UPC Polska Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
Tel. 813 813 813

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe UPC

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

UPC Logo
Premium
za 1 zł
Kup online Internet + TV UPC.
Kanały Premium tylko za 1 zł/miesiąc!
do Sklepu »
UPC Logo
Instalacja
za 1 zł
Zamów pakiet internet + telewizja UPS,
a instalację otrzymasz za 1 zł..
do Sklepu »
UPC Logo
krótka
Akcja
Internet i telewizja z krótką umową.
Specjalna oferta UPC na 12 miesięcy.
do Sklepu »
UPC Logo
promocja
Akcja
Petarda promocja UPC.
175 kanałów TV + internet 750 MB/s za 99,99 zł/miesiąc.
do Sklepu »
UPC Logo
od 74,99zł
Akcja
Promocje UPC.
Szybki internet + TV w super cenie od 74,99 zł!
Instalacja za 0 zł.
do Sklepu »
do góry