UPC Logo
1 Ofert
UPC1
4.9 of 5 Gwiazdki

76 Ocen

UPC Screenshot

Kody rabatowe w UPC

UPC to lider cyfrowych usług kablowych związanych z telewizją, szerokopasmowym Internetem oraz telefonią dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dostawca łączy ludzi ze światem innowacji i proponuje gospodarstwom domowym dostęp do technologii cyfrowych oraz wysoką jakość obsługi klienta. Dzięki aktywnym kodom rabatowym możesz cieszyć się aktualnymi informacjami i rozrywką w niższych cenach!

więcejdo Sklepu »

Aktualne kody rabatowe do UPC

Dodaj kod rabatowy

Najlepszy dostęp do technologii razem z UPC!

Dzięki UPC zyskasz stały dostęp do informacji i rozrywki, które odgrywają ważną rolę w życiu każdego człowieka. Oferta UPC została wzbogacona w rozwiązania niezbędne podczas codziennego użytkowania z telefonu, telewizora czy też Internetu. Dostawca oferuje pakiety telewizyjne, usługę Internetu, telefonu, a także telewizję filmową i sportową. Każda z nich została rozbudowana z myślą o komforcie i potrzebach użytkowników.
Happy home

W przypadku telewizji UPC proponuje skorzystanie z dodatkowych rozwiązań, takich jak My Prime, Horizon Go, Multiroom HD czy też Replay TV. Istnieje możliwość wyboru atrakcyjnego pakietu Internet+Telewizja, gdzie zyskasz dostęp do określonej liczby programów tematycznych oraz usługi szybkiego Internetu. Skorzystaj z usług największego operatora kablowego w Polsce w niższych cenach i aktywuj dostępne kody rabatowe.


Darmowe rozmowy w upc

Wykorzystaj kupony rabatowe na UPC!

Usługi kablowe w niższej cenie? To możliwe! Rabaty nie muszą dotyczyć tylko fizycznych produktów. Pomyśl o oszczędnościach w domowym budżecie i skorzystaj ze zniżek oferowanych przez nasz serwis. Zarejestruj się na stronie i potwierdź swoje członkostwo. Zyskasz dostęp do wszystkich najnowszych zniżek, z których będziesz mógł skorzystać i zrobić zakupy w niższych, atrakcyjnych cenach.

Formularz online UPC

Informacje na temat sposobu zamawiania

Możesz zamówić usługi UPC za pomocą Internetu, Mediaboxu, u Przedstawiciela, Telefonicznie czy też w Salonie Sprzedaży. W celu doboru odpowiedniego pakietu i omówienia wdrożenia danej usługi możesz skontaktować się z konsultantem, który podpowie, na co warto się zdecydować. Komfort realizacji zakupu zapewnia możliwość wyboru terminu, w którym odwiedzi Cię technik UPC i zainstaluje zamówione usługi.

Kontakt

Z konsultantami UPC możesz skontaktować się pod numerem telefonu 813 813 813.

Kontakt

UPC Polska Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
Tel. 813 813 813

Czytaj więcej »

Polecane sklepy

OrangeOrangeSaturnSaturnNjuMobileNjuMobileNetiaNetiaPlusPlus

Zakończone akcje rabatowe UPC

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

UPC Logo
JBL GO
Gratis
MEGA DUET! Zamów Happy Home i zgarnik mobilny głośnik Bluetooth w prezencie!
UPC Logo
Promocje!
Akcja
Fantastyczne oferty promocyjne! Zapoznaj sie i wybierz tą idealną dla siebie!
UPC Logo
Internet
Akcja
Zapoznaj się ze świąteczną ofertą sklepu UPC.pl. Juz teraz tylko przez krótki czas dostaniesz Internet od 49 zł albo Internet+TV już od 79 zł! Sprawdź!
UPC Logo
Promocje
Akcja
Z okazji black friday masz szanse zgarnąć super promocje! Internet od 39 zł albo internet + TV już od 69 zł! Sprawdź i przekonaj się!
UPC Logo
Happy Home
Akcja
Oferta specjalna!
Powiększony pakiet Happy Home!
2x szybszy internet i nagrywarka! To jest dooobre!
UPC Logo
49 zł
Akcja
Internet po studencku z krótką umową, nie tylko dla studentów za 49 zł miesięcznie do 120Mb/s !
do góry