1 Oferta
UPC1
4.8 of 5 Gwiazdki

170 Ocen

UPC Screenshot

Kody rabatowe w UPC
Promocje październik 2018

UPC to lider cyfrowych usług kablowych związanych z telewizją, szerokopasmowym Internetem oraz telefonią dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dostawca łączy ludzi ze światem innowacji i proponuje gospodarstwom domowym dostęp do technologii cyfrowych oraz wysoką jakość obsługi klienta. Dzięki aktywnym kodom rabatowym możesz cieszyć się aktualnymi informacjami i rozrywką w niższych cenach!

więcej

Aktualne kody rabatowe do UPC

Dodaj kod rabatowy

Najlepszy dostęp do technologii razem z UPC!

Dzięki UPC zyskasz stały dostęp do informacji i rozrywki, które odgrywają ważną rolę w życiu każdego człowieka. Oferta UPC została wzbogacona w rozwiązania niezbędne podczas codziennego użytkowania z telefonu, telewizora czy też Internetu. Dostawca oferuje pakiety telewizyjne, usługę Internetu, telefonu, a także telewizję filmową i sportową. Każda z nich została rozbudowana z myślą o komforcie i potrzebach użytkowników.
Happy home

W przypadku telewizji UPC proponuje skorzystanie z dodatkowych rozwiązań, takich jak My Prime, Horizon Go, Multiroom HD czy też Replay TV. Istnieje możliwość wyboru atrakcyjnego pakietu Internet+Telewizja, gdzie zyskasz dostęp do określonej liczby programów tematycznych oraz usługi szybkiego Internetu. Skorzystaj z usług największego operatora kablowego w Polsce w niższych cenach i aktywuj dostępne kody rabatowe.


Darmowe rozmowy w upc

Wykorzystaj kupony rabatowe na UPC!

Usługi kablowe w niższej cenie? To możliwe! Rabaty nie muszą dotyczyć tylko fizycznych produktów. Pomyśl o oszczędnościach w domowym budżecie i skorzystaj ze zniżek oferowanych przez nasz serwis. Zarejestruj się na stronie i potwierdź swoje członkostwo. Zyskasz dostęp do wszystkich najnowszych zniżek, z których będziesz mógł skorzystać i zrobić zakupy w niższych, atrakcyjnych cenach.

Formularz online UPC

Informacje na temat sposobu zamawiania

Możesz zamówić usługi UPC za pomocą Internetu, Mediaboxu, u Przedstawiciela, Telefonicznie czy też w Salonie Sprzedaży. W celu doboru odpowiedniego pakietu i omówienia wdrożenia danej usługi możesz skontaktować się z konsultantem, który podpowie, na co warto się zdecydować. Komfort realizacji zakupu zapewnia możliwość wyboru terminu, w którym odwiedzi Cię technik UPC i zainstaluje zamówione usługi.

Kontakt

Z konsultantami UPC możesz skontaktować się pod numerem telefonu 813 813 813.

Kontakt

UPC Polska Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
Tel. 813 813 813

Czytaj więcej »

Polecane sklepy

OrangeOrangenc+nc+PlusPlusNetiaNetiaNjuMobileNjuMobile

Zakończone akcje rabatowe UPC

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

UPC Logo
Instalacja
Kod rabatowy
Co za okazja! Instalacja HAPPY HOME tylko 1 zł! Nie przegap!
UPC Logo
Nowości
Akcja
Nowe oferty na wrzesień. Oferta Internet dla studenta oraz pakiety net+TV!
UPC Logo
Happy Home
Akcja
Oferta specjalna!
Powiększony pakiet Happy Home!
2x szybszy internet i nagrywarka! To jest dooobre!
UPC Logo
Happy days
Akcja
Happy Days w UPC! Nawet 20 zł taniej!
UPC Logo
Happy
Akcja
Lipcowe Happy days w UPC! Internet w fantastycznej cenie! Oszczędzasz 10 zł!
do góry