3 Oferty
Plush bez limitu1
5 of 5 Gwiazdki

307 Ocen

Plush bez limitu Screenshot

Kody rabatowe w Plushbezlimitu.pl
Promocje lipiec 2019

Plush to oferta sieci Plus skierowana szczególnie do młodych i starannie dopasowana do potrzeb osób, którym najbardziej zależy na mobilnym internecie. W ofercie znajdują się telefony na abonament i na kartę, które wyróżniają się atrakcyjnymi pakietami internetowymi oraz opcjami Social Free i Video Free, gwarantującymi darmowy dostęp (nie zużywają one transferu) do serwisów społecznościowych jak Facebook, Instagram, WhatsApp, Messenger oraz Youtube. Liczne zniżki pozwalają na uzyskanie bardzo korzystnych ofert - szukaj promocji i kodów rabatowych, a zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

więcej
do Sklepu »

Aktualne kody rabatowe do Plush bez limitu

Plush bez limitu Logo
Etui
W prezencie
Kup starter, doładuj i zgarnij personalizowane etui w prezencie!
Pokaż ofertę »
Ważne do 22.07.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Zapoznaj się z regulaminem zamieszczonym na stronie internetowej sklepu!
Plush bez limitu Logo
Dostawa
Gratis
Zamawiaj i nie płać za dostawę!
Pokaż ofertę »
Ważne do 02.09.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Zapoznaj się z regulaminem zamieszczonym na stronie internetowej sklepu!
Plush bez limitu Logo
Okazje
Akcja
Zapoznaj się z ofertą i wybierz swój smartfon w okazyjnej cenie!
Pokaż ofertę »
Ważne do 24.07.2019
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Zapoznaj się z regulaminem zamieszczonym na stronie internetowej sklepu!
Dodaj kod rabatowy

Plushbezlimitu.pl - abonament z najlepszym pakietem internetowym

Abonament Plush ABO to bardzo korzystna i wygodna propozycja. Istnieje możliwość przeniesienia numeru z innej sieci, zamiany karty w Plushu na abonament bądź uzyskania nowego numeru w Plush. Dostawca oferuje cztery warianty abonamentu. Najtańszy wariant kosztuje 10 złotych i oferuje 1 GB pakietu internetowego (przy czym Facebook nie zużywa transferu) oraz bezpłatne SMSy i MMSy. Połączenia kosztują 29 groszy za minutę. Następna oferta jest nieco droższa, bo kosztuje 20 zł miesięcznie, za to oferuje bezpłatne połączenia i 3 GB pakietu internetowego. Zmianą w stosunku do poprzedniego wariantu jest koszt wiadomości SMS (19 groszy). Umowy zawierane są na czas nieokreślony.

Oferta Abonamentu za 25 złotych miesięcznie na czas nieokreślony wyróżnia się brakiem limitów oraz obszernym pakietem internetowym 10 GB. Social media w cenie - oznacza to, że Facebook, WhatsApp, Messenger oraz Instagram nie zużywają transferu danych.

miś

Drugi wariant umowy za 25 złotych miesięcznie oferuje dodatkowo darmowy pakiet Video Free przez trzy miesiące, co oznacza, że Youtube nie będzie przez ten czas zużywać transferu danych, a pakiet internetowy jest powiększony o dodatkowe 5 GB. Taką umowę można zawrzeć jedynie na okres 24 miesięcy. Razem z tą ofertą Plush oferuje także wybór telefonów w korzystnych cenach w ratach rozłożonych na 24 miesiące. Za 1 złoty na start dostępne są takie urządzenia jak Samsung Galaxy J3, ZTE Blade A520, LG K10 2017 oraz Huawei Y6. W nieco wyższej cenie Plush oferuje także Huawei P10 oraz Samsung Galaxy J5. Wysokość rat oscyluje w granicach od 21 do 30 złotych miesięcznie.

Plush proponuje również telefony na kartę. W ofercie są bardzo atrakcyjne doładowania: do każdej kwoty dodawany jest gratis transfer danych. Za 5 złotych doładowania otrzymamy 100 MB transferu do wykorzystania przez miesiąc, a za 100 złotych aż 50 GB! . Standardowa stawka bez promocji wynosi 29 groszy za minutę połączenia, 19 groszy za SMS i 19 groszy za 1 MB danych.

super oferta

Plushbezlimitu.pl– aktualne promocje w jednym miejscu!

Usługi oferowane przez Plush należą do najkorzystniejszych na rynku.

W jaki sposób korzystać z kodów rabatowych na lipiec 2019 ?

  1. Kliknij w wybrany przez Ciebie kod rabatowy - zostaniesz przekierowany na stronę sklepu.
  2. Umieść wybrane przez Ciebie produkty w koszyku.
  3. Wpisz kod w zaznaczone pole i kliknij : „ Zatwierdź“.
  4. Złóż zamówienie i czekaj na swoją przesyłkę.


realizacja zamówienia

Informacje na temat rejestrowania numeru i dostawy.

Rejestracja numeru w Plush

Rejestracji numeru można dokonać w salonach Plusa i Cyfrowego Polsatu, kioskach Ruchu, sklepach Neonet oraz w oddziałach Poczty Polskiej. Należy ze sobą zabrać dowód osobisty oraz telefon z kartą SIM, którą chcemy zarejestrować. Rejestracji może dokonać każdy, kto ukończył 13 rok życia.

Numer można zarejestrować również zdalnie, jeśli Ty bądź twój znajomy posiadacie numer na abonament w sieci Plus. Aby dokonać rejestracji, wyślij z takiego telefonu SMS pod numer 80106 wpisując w treści ZAREJESTRUJ, numer telefonu na kartę i numer karty SIM.

Posiadając numer w innej sieci, można ten numer przenieść do Plusha. W ten sposób można uzyskać 50% rabatu na wybrany pakiet przez 3 miesiące.

Dostawa

Dostawa odbywa się za pomocą kuriera i jest bezpłatna, niezależnie od tego czy razem z usługa zamówiliśmy równiez telefon. Ze względów bezpieczeństwa, przy dostarczaniu przesyłki kurier porówna dane podane przy składaniu zamówienia z twoim dowodem osobistym, należy więc mieć przy sobie dokument tożsamości.

Kontakt

Jeśli posiadasz telefon w sieci Plus możesz kontaktować się pod numerem 2601. Koszt połączenia wynosi 1,97 zł za minutę. Osoby które nie są klientami Plusa mogą kontaktować się z Plush pod numerem 601 102 601. Na stronie dostępny jest również formularz kontaktowy.
VideoPlay

Przesyłka

Drogą kurierską.

Reklamacje

W salonach sieci Plus.

Czytaj więcej »

Kontakt

Pod nr tel .601 102 601

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Plush bez limitu

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Plush bez limitu Logo
LTE
Akcja
Zapoznaj się z ofertą i zgarnij internet LTE w super cenie za jedyne 30 zł/mies.!
do Sklepu »
Plush bez limitu Logo
Aktywacja
Gratis
W plushu nie płacisz za aktywcję!
do Sklepu »
Plush bez limitu Logo
Duety
Akcja
Nasze popisowe numery!
Wybierz dwa lub więcej numerków i płać za każdy 5 zł mniej!
do Sklepu »
Plush bez limitu Logo
Abonament
Akcja
Szukasz taniego abonamentu? Teraz od 10 zł/miesięcznie!
do Sklepu »
Plush bez limitu Logo
Przedłuż
Akcja
Masz umowę w plush? Przedłuż umowę i zgarnij telefon za 0 zł!
do Sklepu »
do góry