0 Ofert
Plush bez limitu1
4.9 of 5 Gwiazdki

1619 Ocen

Plush bez limitu Screenshot

Kody rabatowe w Plush
Promocje sierpień 2022

Plush to oferta sieci Plus skierowana szczególnie do młodych i starannie dopasowana do potrzeb osób, którym najbardziej zależy na mobilnym internecie. W ofercie Plush znajdują się telefony na abonament i na kartę, które wyróżniają się atrakcyjnymi pakietami internetowymi oraz opcjami Social Free i Video Free, gwarantującymi darmowy dostęp (nie zużywają one transferu) do serwisów społecznościowych jak Facebook, Instagram, WhatsApp, Messenger oraz Youtube. Liczne kody rabatowe Plush bez limitu pozwalają na uzyskanie bardzo korzystnych ofert - szukaj promocji i zniżek, a zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

więcej

Aktualne kody rabatowe do Plush bez limitu

Dodaj kod rabatowy

Plushbezlimitu.pl - abonament z najlepszym pakietem internetowym

Abonament Plush ABO to bardzo korzystna i wygodna propozycja. Istnieje możliwość przeniesienia numeru z innej sieci, zamiany karty w Plushu na abonament bądź uzyskania nowego numeru w Plush. Dostawca oferuje cztery warianty abonamentu. Najtańszy wariant kosztuje 10 złotych i oferuje 1 GB pakietu internetowego (przy czym Facebook nie zużywa transferu) oraz bezpłatne SMSy i MMSy. Połączenia kosztują 29 groszy za minutę. Następna oferta Plush jest nieco droższa, bo kosztuje 20 zł miesięcznie, za to oferuje bezpłatne połączenia i 3 GB pakietu internetowego. Zmianą w stosunku do poprzedniego wariantu jest koszt wiadomości SMS (19 groszy). Umowy zawierane są na czas nieokreślony.

Oferta Abonamentu za 25 złotych miesięcznie na czas nieokreślony wyróżnia się brakiem limitów oraz obszernym pakietem internetowym 10 GB. Social media w cenie - oznacza to, że Facebook, WhatsApp, Messenger oraz Instagram nie zużywają transferu danych.

Promocje Plush

Drugi wariant umowy Plush za 25 złotych miesięcznie oferuje dodatkowo darmowy pakiet Video Free przez trzy miesiące, co oznacza, że Youtube nie będzie przez ten czas zużywać transferu danych, a pakiet internetowy jest powiększony o dodatkowe 5 GB. Taką umowę można zawrzeć jedynie na okres 24 miesięcy. Razem z tą ofertą Plush oferuje także wybór telefonów w korzystnych cenach w ratach rozłożonych na 24 miesiące. Za 1 złoty na start dostępne są takie urządzenia jak Samsung Galaxy J3, ZTE Blade A520, LG K10 2017 oraz Huawei Y6. W nieco wyższej cenie Plush oferuje także Huawei P10 oraz Samsung Galaxy J5. Wysokość rat oscyluje w granicach od 21 do 30 złotych miesięcznie.

Plush proponuje również telefony na kartę. W ofercie są bardzo atrakcyjne doładowania: do każdej kwoty dodawany jest gratis transfer danych. Za 5 złotych doładowania otrzymamy 100 MB transferu do wykorzystania przez miesiąc, a za 100 złotych aż 50 GB! . Standardowa stawka bez promocji wynosi 29 groszy za minutę połączenia, 19 groszy za SMS i 19 groszy za 1 MB danych.

super oferta Plush

Plushbezlimitu.pl– aktualne promocje w jednym miejscu!

Usługi oferowane przez Plush należą do najkorzystniejszych na rynku.

W jaki sposób korzystać z kodów rabatowych Plush na sierpień 2022 ?

  1. Kliknij w wybrany przez Ciebie kod rabatowy Plush - zostaniesz przekierowany na stronę Plushbezlimitu.pl.
  2. Umieść wybrane przez Ciebie produkty w koszyku.
  3. Wpisz kod rabatowy w zaznaczone pole i kliknij : „Zatwierdź“.
  4. Złóż zamówienie i czekaj na swoją przesyłkę.
Gdzie wpisać kod rabatowy Plush

Informacje na temat rejestrowania numeru i dostawy.

Rejestracja numeru w Plush

Rejestracji numeru można dokonać w salonach Plusa i Cyfrowego Polsatu, kioskach Ruchu, sklepach Neonet oraz w oddziałach Poczty Polskiej. Należy ze sobą zabrać dowód osobisty oraz telefon z kartą SIM, którą chcemy zarejestrować. Rejestracji może dokonać każdy, kto ukończył 13 rok życia.

Numer można zarejestrować również zdalnie, jeśli Ty bądź twój znajomy posiadacie numer na abonament w sieci Plus. Aby dokonać rejestracji, wyślij z takiego telefonu SMS pod numer 80106 wpisując w treści ZAREJESTRUJ, numer telefonu na kartę i numer karty SIM.
Posiadając numer w innej sieci, można ten numer przenieść do Plusha. W ten sposób można uzyskać 50% rabatu na wybrany pakiet przez 3 miesiące.

Dostawa

Dostawa odbywa się za pomocą kuriera i jest bezpłatna, niezależnie od tego czy razem z usługa zamówiliśmy równiez telefon. Ze względów bezpieczeństwa, przy dostarczaniu przesyłki kurier porówna dane podane przy składaniu zamówienia z twoim dowodem osobistym, należy więc mieć przy sobie dokument tożsamości.

Kontakt

Jeśli posiadasz telefon w sieci Plus możesz kontaktować się pod numerem 2601. Koszt połączenia wynosi 1,97 zł za minutę. Osoby które nie są klientami Plusa mogą kontaktować się z Plush pod numerem 601 102 601. Na stronie dostępny jest również formularz kontaktowy.

VideoPlay

Przesyłka

Drogą kurierską.

Reklamacje

W salonach sieci Plus.

Czytaj więcej »

Kontakt

Tel.: 601 102 601
E-mail:esklep@plus.pl

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Plush bez limitu

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Plush bez limitu Logo
ABO
Akcja
Abonament w Plush już od 25 zł za miesiąc, sociale bez transferu, od 15 GB + HBO Go miesiąc za darmo.
Plush bez limitu Logo
100 GB
W prezencie
Świąteczny prezent od PLUSHA - odbierz 100 GB gratis.
Plush bez limitu Logo
Duety
Akcja
Nasze popisowe numery PLUSH!
Wybierz dwa lub więcej numerów
i płać za każdy abonament 5 zł mniej!
Plush bez limitu Logo
gigabajty
Gratis
Im dłużej korzystasz, tym więcej GB dostajesz.
Odbierz dodatkowe gigsy za staż Plush.
Plush bez limitu Logo
Social
Gratis
Bombowy Abonament za 25 zł/miesiąc.
20GB + pakiet Social Media za darmo.
do góry