0 Ofert
Banknot.pl1
4.7 of 5 Gwiazdki

231 Ocen

Banknot.pl Screenshot

Kody rabatowe na banknot.pl
Promocje styczeń 2022

Banknot.pl to nowoczesny serwis pożyczkowy gwarantujący szybki i sprawny przypływ gotówki, którą przeznaczysz na realizację marzeń czy załatanie dziury w domowym budżecie. Serwis proponuje odnawialną linię pożyczkową . Dzięki odnawialnemu charakterowi pożyczki zyskujesz możliwość wielokrotnego czerpania z przyznanych pieniędzy. Kwota, jaką przeznaczysz na spłatę kapitału zmniejsza zadłużenie i jednocześnie powiększa kwotę dostępnych środków, z których możesz skorzystać, kiedy zajdzie taka potrzeba. Z banknot.pl niespodziewane wydatki nie będą spędzać snu z powiek. Aktywuj kody rabatowe i zapewnij sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe.

więcej

Aktualne kody rabatowe do Banknot.pl

Alternatywne kody rabatowe

Provident Logo
Pożyczka
Akcja
Prosta Pożyczka dla Nowych Klientów!
3000 zł dostajesz, a tylko 3300 zł oddajesz! Sprawdź!
Pokaż ofertę »
Ważne do 13.02.2022
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Regulamin akcji na stronie sklepu.
Dodaj kod rabatowy

Zadbaj o swój domowy budżet z banknot.pl

Wakacje, święta, urodziny, wesele, remont. Te i wiele innych okazji wymaga od nas przygotowania także pod kątem finansowym. Na niektóre z nich możemy odpowiednio wcześniej się przygotować, jednak są także te nieplanowane, które zaskakują. Sąsiad zalał mieszkanie? Nagle musimy zmienić samochód, ponieważ ten, który posiadamy zawodzi nas na każdym kroku? A może przeciwnie, spotkało nas coś radosnego i pozytywnego - właśnie pojawiła się niesłychanie atrakcyjna oferta na wakacje? Niezależnie od powodu, dla którego potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki, warto wybrać sprawdzone źródło.

Odnawialna Linia Pożyczkowa

Banknot.pl proponuje odnawialną linię pożyczkową, która zapewnia swobodę decydowania o tym, kiedy i w jaki sposób będziesz korzystać z przyznanych środków finansowych. Ciągły dostęp do gotówki pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo finansowe. Osoby decydujące się na skorzystanie z usług banknot.pl ponoszą koszty za te dni, w których czerpią z przyznanych środków.

W jaki sposób działa banknot.pl?

Na początku zostanie Tobie przyznana Odnawialna Linia Pożyczkowa. Każda dokonana przez Ciebie wypłata umniejsza środki dostępne na Twoim koncie. Z kolei każda wpłata kapitału powiększa środki będące do Twojej dyspozycji. Sam decydujesz, w jakim terminie i kwotę jakiej wartości spłacasz w Odnawialnej Linii Pożyczkowej. Warunkiem jest to, żeby spłata nie była mniejsza od Minimalnej Kwoty zawartej na wyciągu. Zaletą oferty jest fakt, że ponoszone przez Ciebie koszty naliczane są tylko od wartości wykorzystanych przez Ciebie pieniędzy.
Co ważne, umowę w banknot.pl na Odnawialną Linię Pożyczkową zawiera się na okres 4 miesięcy. W czasie trwania umowy przyznana kwota może zostać podwyższona, jednak warunkiem jest terminowe spłacanie wszystkich zobowiązań. Osoby korzystające z oferty banknot.pl budują historię kredytową, umożliwiającą w przyszłości podwyższenie dostępnej do wykorzystania kwoty oraz korzystanie z kolejnych produktów.

Weź szybką pożyczkę

Jak wziąć pożyczkę na banknot.pl na styczeń 2022?

  1. Przejdź na główną stronę serwisu banknot.pl.
  2. Na suwaku wybierz kwotę, którą jesteś zainteresowany.
  3. Sprawdź całkowity koszt Linii Pożyczkowej i kliknij w „ Weź pożyczkę“.
Następnym krokiem jest złożenie wniosku oraz wpisanie wszystkich niezbędnych informacji do formularza, który pojawi się na ekranie komputera. Konieczne będzie wpisanie adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego w celu przesłania informacji dotyczących Twojej Odnawialnej Linii Pożyczkowej. Po wypełnieniu wszystkich formalności banknot.pl przeanalizuje Twój wniosek. Po otrzymaniu pozytywnego wyniku analizy Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej zaproponujemy Tobie limit Odnawialnej Kwoty Pożyczkowej. Zaraz po akceptacji oferty będziesz mógł zlecić pierwszą wpłatę. Przyznana wartość zostanie przelana na Twój rachunek bankowy.
W celu ustalenia kwoty, jaką chcesz wypłacić na banknot.pl, wejdź na stronę banku i w menu bocznym wybierz sekcję „ wypłata“. Zaznacz kwotę, którą chcesz wypłacić i kliknij w przycisk „ Wypłata“.

Jak dokonać spłaty na banknot.pl?

Kiedy zakończy się Okres Rozliczeniowy banknot.pl prześle do Ciebie wyciąg informujący o wysokości Minimalnej Kwoty do spłaty, a także terminie płatności. Każda osoba otrzymuje swój indywidualny numer rachunku bankowego na który musi dokonać spłaty.

Kontakt

W celu rozwiania wszelkich wątpliwości i upewnienia się o warunkach oferty możesz skontaktować się z konsultantami. Do Twojej dyspozycji są od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-18:00 pod numerem telefonu (+48) 22 213 89 10. Możesz także zdecydować się na kontakt mailowy pod adresem: kontakt@banknot.pl.

VideoPlay

Jak zwrócić produkt?

Masz prawo odstąpić od Umowy w terminie do 14 dni od dnia jej zawarcia.

Kontakt

Yes Finance S.A.
Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa
Tel.: (+48) 22 213 89 10
E-mail: kontakt@banknot.pl

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Banknot.pl

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Banknot.pl Logo
Online
Akcja
Pożycz w 100% online nawet do 1000 zł
Banknot.pl Logo
Kasa
Akcja
Weź już dzisiaj pożyczkę do 5tys. z umową na 4 miesiące!
Banknot.pl Logo
Odnawialna
Akcja
Odnawialna Linia Pożyczkowa
Wybierz, złóż wniosek bez dodatkowych dokumentów i otrzymaj gotówkę w ciągu 5 min
do góry