0 Ofert
Vivus1
4.8 of 5 Gwiazdki

430 Ocen

Vivus Screenshot

Kody rabatowe w Vivus.pl
Promocje luty 2024

Jeśli zaistniała poważna sytuacja i potrzebujesz szybko pieniędzy, śmiało zajrzyj na stronę vivus.pl. Chociaż mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, to nie mniej jednak są nam w codziennym życiu niezwykle potrzebne. Aby móc w pełni korzystać z życia oraz całkowicie oddawać się swoim pasjom i zainteresowaniom potrzebnych jest nam nieco więcej niż przysłowiowe 3 grosze. Gdy wyciąg z naszego konta nie nastraja pozytywnie, a sami nie mamy co liczyć na zastrzyk gotówki od mamy, cioci, czy babci, czas skorzystać z profesjonalnej pomocy w tej sprawie. I choć wiele osób na sam dźwięk słowa „Pożyczka“ kiwa przecząco głową, istniejące obecnie na rynku instytucje, dzięki swojej ofercie powoli redefiniują te słowo i czyniąc je tym samym przyjemniejszym. Do jednej z nich z pewnością należy Vivus, oferujący pożyczki na niezwykłych warunkach.

więcej
do Sklepu »
Dodaj kod rabatowy

Vivus - jedyna taka pożyczka online!

Historia Vivus rozpoczęła się 25 lipca 2012 roku, gdy piątka osób, w tym Prezes Loukas Notopoulos wystartowało pod obecną nazwą firmy. Od początku Vivus charakteryzowało dynamiczne działanie, dzięki któremu z każdym dniem zwiększała się liczba pracowników, powstawały nowe Departamenty, a wraz z nimi przybywali nowi Klienci. Nieustannie firma dokłada wszelkich starań, aby utrzymywać pozycję lidera na rynku pożyczkowym oraz zdobywać kolejne szczyty. Jej sukces stał się efektem zaangażowania zespołu, wyznawanych wartości oraz orientacji na potrzeby Klientów.

Pożyczki Vivus

Już pierwsza pożyczka w Vivus stanowi niezwykle atrakcyjną ofertę dla każdego, kto szybko potrzebuje zastrzyku gotówki. I chociaż trudno niektórym Klientom w to uwierzyć, to pierwsza pożyczka w Vivus jest za darmo , dzięki czemu możesz ją wypróbować, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Po 30 dniach oddajesz dokładnie tyle samo, ile pożyczyłeś, czyli: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0% , oprocentowanie stałe w skali roku to także 0%, natomiast całkowity jej koszt wynosi 0 zł. Nie musisz się martwić o ukryte, dodatkowe naliczenia. Przetestujesz sam, jak łatwo i szybko Vivus realizuje pożyczki, a gdy zdecydujesz się na kolejną, to jej opłaty będą uwarunkowane od takich czynników: jak wartość pożyczonych pieniędzy oraz czas w którym mają być zwrócone.

Vivus to jeden z najbardziej wiarygodnych pożyczkodawców - dowód? Vivus jest jednym z liderów rynku pożyczek internetowych oraz sektora fintech w Polsce. F, w serwisie vivus.pl zarejestrowało się już ponad dwa miliony klientów. Od początku swej działalności jest regularnym laureatem wielu nagród w zakresie obsługi klienta.

Pożyczki online Vivus

Niesamowite promocje i szybka gotówka na Vivus.pl

Potrzebujesz pilnie gotówki? Szukasz sprawdzonej firmy, która bez ukrywania dodatkowych kosztów, sprawnie i w krótkim czasie udzieli Ci pożyczki? Zajrzyj na stronę Vivus.pl i przekonaj się sam jak atrakcyjna oferta na Ciebie czeka! Skorzystaj z aktualnie przygotowanych przez firmę promocji, a następnie pożyczaj tylko na dobrych i jawnych warunkach!

Jak korzystać z kodów rabatowych na luty 2024?

  1. Kliknij w wybrany przez Ciebie promocję - zostaniesz przekierowany na stronę firmy.
  2. Wejdź w wybraną przez Ciebie ofertę Vivus.
  3. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.
  4. Kliknij „ Weź pożyczkę “ - wówczas ukaże się kwota z naliczoną promocją.
  5. Uzupełnij swoje dane i następnie złóż zamówienie.


Korzystanie z kodu rabatowego Vivus

Informacje dotyczące oferty „ Weź pożyczkę i zarabiaj “

W Vivus.pl możesz nie tylko szybko i bezproblemowo otrzymać pożyczkę, ale również zarabiać! Jeśli należy do grona zadowolonych z usług firmy Klientów wystarczy, że opowiesz o tym swoim znajomym. Podziel się swoimi pozytywnymi doświadczeniami i wyślij mu zaproszenie, aby skorzystał z oferty Vivus. Pamiętaj jednak, że aby tego dokonać musisz na początku uzyskać zgodę od znajomego na jego przesłania.

Jeśli Twoi przyjaciele, bądź członkowie rodziny są zainteresowani wzięciem pożyczki na Vivus.pl, wpisz ich adres e-mail lub numer telefonu. Wystosowane przez pożyczkodawcę zaproszenie przesłane będzie w Twoim imieniu. W przypadku, jeśli ktoś z grona poleconych przez Ciebie znajomych skorzysta z usług Vivus, otrzymujesz 30 zł za każdego z nich!

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące świadczonych przez firmę Vivus usług, koniecznie skontaktuj się z jej pracownikami. Możesz dokonać tego telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach od 8:00 do 20:00 pod numerem telefonu: 221 221 227 lub wysyłając wiadomość pod adres: [email protected]

VideoPlay

Kontakt

Tel.: 660 600 700
lub 22 206 21 21
E-Mail: [email protected]

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Vivus

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Vivus Logo
5 %
Kod rabatowy
Promocja VIVUS.
Skorzystaj z kodu rabatowego i odbierz 5 % rabatu na pożyczkę.
do Sklepu »
Vivus Logo
20 %
Kod rabatowy
Skorzystaj z urodzinowej promocji Vivus.
Odbierz 20 % rabatu.
do Sklepu »
Vivus Logo
Pożyczka
Akcja
Kolejna pożyczka do 7500 zł. Na spłatę masz 30 dni!
do Sklepu »
Vivus Logo
3000 zł
Akcja
Pierwsza pożyczka Vivus do 3000 zł!
30 dni na spłatę i RRSO 0%!
do Sklepu »
Vivus Logo
Okazja!
Akcja
Jest okazja - jest pożyczka!
Skorzystaj z oferty Vivus.pl!
do Sklepu »
do góry