1 Oferta
Vivus1
4.9 of 5 Gwiazdki

277 Ocen

Vivus Screenshot

Kody rabatowe w Vivus.pl
Promocje kwiecień 2021

Chociaż mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, to nie mniej jednak są nam w codziennym życiu niezwykle potrzebne. Aby móc w pełni korzystać z życia oraz całkowicie oddawać się swoim pasjom i zainteresowaniom potrzebnych jest nam nieco więcej niż przysłowiowe 3 grosze. Gdy wyciąg z naszego konta nie nastraja pozytywnie, a sami nie mamy co liczyć na zastrzyk gotówki od mamy, cioci, czy babci, czas skorzystać z profesjonalnej pomocy w tej sprawie. I choć wiele osób na sam dźwięk słowa „ Pożyczka “ kiwa przecząco głową, istniejące obecnie na rynku instytucje, dzięki swojej ofercie powoli redefiniują te słowo i czyniąc je tym samym przyjemniejszym. Do jednej z nich z pewnością należy Vivus, oferujący pożyczki na niezwykłych warunkach. Jeśli więc zaistniała poważna sytuacja i potrzebujesz szybko pieniędzy, śmiało zajrzyj na stronę vivus.pl.

więcej
do Sklepu »

Aktualne kody rabatowe do Vivus

Vivus Logo
Pożyczka
Akcja
Kolejna pożyczka do 7500 zł. Na spłatę masz 30 dni!
Pokaż ofertę »
Ważne do 12.05.2021
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.
Dodaj kod rabatowy

Vivus - jedyna taka pożyczka online!

Historia Vivus rozpoczęła się 25 lipca 2012 roku, gdy piątka osób, w tym Prezes Loukas Notopoulos wystartowało pod obecną nazwą firmy. Od początku Vivus charakteryzowało dynamiczne działanie, dzięki któremu z każdym dniem zwiększała się liczba pracowników, powstawały nowe Departamenty, a wraz z nimi przybywali nowi Klienci. Nieustannie firma dokłada wszelkich starań, aby utrzymywać pozycję lidera na rynku pożyczkowym oraz zdobywać kolejne szczyty. Jej sukces stał się efektem zaangażowania zespołu, wyznawanych wartości oraz orientacji na potrzeby Klientów.

Stos monet po parasolką

Już pierwsza pożyczka w Vivus stanowi niezwykle atrakcyjną ofertę dla każdego, kto szybko potrzebuje zastrzyku gotówki. I chociaż trudno niektórym Klientom w to uwierzyć, to pierwsza pożyczka w Vivus jest za darmo , dzięki czemu możesz ją wypróbować, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Po 30 dniach oddajesz dokładnie tyle samo, ile pożyczyłeś, czyli: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0% , oprocentowanie stałe w skali roku to także 0%, natomiast całkowity jej koszt wynosi 0 zł. Nie musisz się martwić o ukryte, dodatkowe naliczenia. Przetestujesz sam, jak łatwo i szybko Vivus realizuje pożyczki, a gdy zdecydujesz się na kolejną, to jej opłaty będą uwarunkowane od takich czynników: jak wartość pożyczonych pieniędzy oraz czas w którym mają być zwrócone.

Vivus to jeden z najbardziej wiarygodnych pożyczkodawców - dowód? W ciągu 7 lat Spółki z Grupy Kapitałowej 4finance Group, do której należy, udzieliło ich ponad 7 milionów w 12 krajach na całym świecie. Pożyczając w Vivus pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet w ciągu 15 min , wystarczy, że posiadasz konto w jednym ze wspópracujących z firmą banków: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Millenium Bank lub PKO Bank Polski.

Pan w garniturze wkładający stosy monet

Niesamowite promocje i szybka gotówka na Vivus.pl

Potrzebujesz pilnie gotówki? Szukasz sprawdzonej firmy, która bez ukrywania dodatkowych kosztów, sprawnie i w krótkim czasie udzieli Ci pożyczki? Zajrzyj na stronę Vivus.pl i przekonaj się sam jak atrakcyjna oferta na Ciebie czeka! Skorzystaj z aktualnie przygotowanych przez firmę promocji, a następnie pożyczaj tylko na dobrych i jawnych warunkach!

Jak korzystać z kodów rabatowych na kwiecień 2021?

  1. Kliknij w wybrany przez Ciebie promocję - zostaniesz przekierowany na stronę firmy.
  2. Wejdź w wybraną przez Ciebie ofertę
  3. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.
  4. Kliknij „ Weź pożyczkę “ - wówczas ukaże się kwota z naliczoną promocją.
  5. Uzupełnij swoje dane i następnie złóż zamówienie.


Korzystanie z kodu rabatowego

Informacje dotyczące oferty „ Weź pożyczkę i zarabiaj “

W Vivus.pl możesz nie tylko szybko i bezproblemowo otrzymać pożyczkę, ale również zarabiać! Jeśli należy do grona zadowolonych z usług firmy Klientów wystarczy, że opowiesz o tym swoim znajomym. Podziel się swoimi pozytywnymi doświadczeniami i wyślij mu zaproszenie, aby skorzystał z oferty Vivus. Pamiętaj jednak, że aby tego dokonać musisz na początku uzyskać zgodę od znajomego na jego przesłania.

Jeśli Twoi przyjaciele, bądź członkowie rodziny są zainteresowani wzięciem pożyczki na Vivus.pl, wpisz ich adres e-mail lub numer telefonu. Wystosowane przez pożyczkodawcę zaproszenie przesłane będzie w Twoim imieniu. W przypadku, jeśli ktoś z grona poleconych przez Ciebie znajomych skorzysta z usług Vivus, otrzymujesz 30 zł za każdego z nich!

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące świadczonych przez firmę Vivus usług, koniecznie skontaktuj się z jej pracownikami. Możesz dokonać tego telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach od 8:00 do 20:00 pod numerem telefonu: 221 221 227 lub wysyłając wiadomość pod adres: kontakt@vivus.pl

VideoPlay

Kontakt

Nr.Tel: 221 221 227
E-Mail: kontakt@vivus.pl

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Vivus

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Vivus Logo
Okazja!
Akcja
Jest okazja - jest pożyczka!
Skorzystaj z oferty Vivus.pl!
do Sklepu »
Vivus Logo
Pożyczka
Akcja
Zostań klientem vivus.pl i weź kolejną pożyczkę na swoje potrzeby aż do 7500zł dla Ciebie z dobrym oprocentowaniem!
do Sklepu »
Vivus Logo
Pożyczaj
Akcja
Druga pożyczka do 7500 zł z RRSO 518,1 %. Sprawdź!
do Sklepu »
Vivus Logo
0 zł
Akcja
Skorzystaj z pierwszej pożyczki za darmo
do Sklepu »
do góry