1 Oferta
4life direct1
4.8 of 5 Gwiazdki

184 Ocen

4life direct Screenshot

Kody rabatowe w 4lifedirect.pl
Promocje maj 2022

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych kwestii, o którą należy zadbać, aby wieść szczęśliwe i spokojne życie. Mimo tego, że przewidywanie najgorszych scenariuszy nie jest domeną optymistów, warto czasami zabezpieczyć się przed najmniej pożądanymi sytuacjami. To szczególnie ważne, gdy na naszych barkach spoczywa los bliskich nam osób. Niestety wiele jest na świecie historii, w których przykry wypadek, bezlitosna choroba lub nagła śmierć głowy rodziny pozbawiła najmłodszych szansy na dobrej jakości życie. Losy ludzkie potrafią być naprawdę różne, a nagły ich zwrot potrafi wywrócić wszystko do góry nogami. Warto więc zadbać o właściwe ubezpieczenie, które w wielu sytuacjach okaże się światłem nadziei i niezbędną pomocą w rozmaitych sytuacjach życiowych. Stąd niezwykła oferta 4Life Direct, dzięki której w promocyjnej cenie możesz zadbać o przyszłość swoją i swoich bliskich.

więcej
do Sklepu »

Aktualne kody rabatowe do 4life direct

4life direct Logo
Polisa
Akcja
Bezterminowe ubezpieczenie na życie na dobrych warunkach!
Pokaż ofertę »
Ważne do 12.06.2022
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły na stronie sklepu.
Dodaj kod rabatowy

4Life Direct - usługi ubezpieczeniowe na miarę Twoich potrzeb!

4Life Direct to firma, która dzięki swojemu niezwykłemu podejściu do Klienta, słuchaniu jego indywidualnych potrzeb, a w konsekwencji tworzeniu atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej, cieszy się ogromnym szacunkiem ponad 2 milionów osób, w tym ogromnej grupy Polaków. Początek jej działalności sięga lat 90-tych, kiedy w Republice Południowej Afryki innowacyjne ubezpieczenia zostały zaprezentowane klientom po raz pierwszy. Szybki rozwój 4Life Direct spowodował, że jej oferta rozprzestrzeniła się w Australii i Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Od 2009 roku Grupa 4Life Direct prowadzi swoją działalność w Europie, m.in. w Polsce, w Czechach, Słowacji, na Węgrzech, gdzie cieszy się doskonałą reputacją za formę świadczenia swoich usług i uznawana jest za światowego lidera w bezpośredniej sprzedaży ubezpieczeń na życie. To, co wyróżnia 4Life Direct, to indywidualna forma współpracy z Klientami oraz oferowana przez firmę polisę.

Czas dla seniorów

Działalność 4Life Direct od początku opiera się na trzech podstawowych zasadach. Przede wszystkim jest to prostota działania, która przede wszystkim objawia się w łatwo zrozumiałym języku. 4Life Direct nie używa więc niezrozumiałego języka prawniczego, tak aby klienci mieli pełną świadomość tego, co obejmuje dane ubezpieczenie. Warunki umowy są krótkie i czytelne, a wszelkie przekazywane przez pracowników informacje pisane prostym językiem.

Drugim, niezwykle ważnym filarem jest wygoda klientów, która może być uzyskana dzięki doskonałej obsłudze 4Life Direct. Pracownicy firmy służą Ci stale pomocą, a dzięki bezpośredniemu nawiązywaniu kontaktu z każdym klientem, tak naprawdę załatwiają wszystko za Ciebie.

Trzecia złota zasada firmy to przystępna cena, gdyż 4Life Direct uznaje, że ubezpieczenia na życie powinny być dostępne dla wszystkich. Nieważne, ile zarabiasz, jaki posiadasz zawód, czy jaki jest Twój obecny stan zdrowia - w 4Life Direct wszyscy klienci traktowani są z należytym szacunkiem i troską.

Ubezpieczenia na życie

Promocyjna oferta ubezpieczeniowa na stronie 4LifeDirect.pl!

Chcesz zadbać o dobrą przyszłość swoją i swoich bliskich? Pragniesz ubezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych sytuacji? Skorzystaj z atrakcyjnych usług ubezpieczeniowych w 4Life Direct, w której niewymagane są nawet badania lekarskie! Nagła śmierć, groźny wypadek lub bezlitosna choroba - to jedne z najczarniejszych scenariuszy! Skorzystaj z niezwykłej, promocyjnej oferty, śpij spokojnie i nie martw się o los Twojej rodziny!

Jak działają kody rabatowe 4lifedirect na maj 2022?

  1. Kliknij w wybraną przez Ciebie promocję - zostaniesz przekierowany na stronę firmy.
  2. Wejdź w wybraną przez Ciebie ofertę ubezpieczeniową.
  3. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.
  4. Aktywuj promocję.
  5. Złóż wniosek i czekaj na potwierdzenie.

Polisa na życie

Informacje dotyczące złożenia reklamacji na usługi 4Life Direct

Reklamacje polisy

Jeśli chcesz złożyć reklamację na świadczone przez 4Life Direct usługi, możesz tego dokonać w formie pisemnej (na adres 4Life Direct sp. z o.o., ul. Chmielna 132/134, 00-805 Warszawa), elektronicznie (bok@4lifedirect.pl), telefonicznie (22 354 50 00) lub w siedzibie firmy.

W treści reklamacji należy podać: imię, nazwisko, adres korespondencyjny, nr polisy, nr telefonu/adres e-mail, opis przedmiotu reklamacji oraz żądanie potwierdzenia wpływu reklamacji do 4Life Direct. W terminie 30 dni od złożenia reklamacji firma udzieli informacji o decyzji drogą listowną lub na życzenie klienta elektroniczną.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące oferty 4Life Direct i świadczonych przez firmę usług, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, pod numerem telefonu: 800 777 444 (dla nowych Klientów) 22 354 50 00 (dla obecnych Klientów). Możesz również wysłać wiadomość na adres e-mail: info@4lifedirect.pl

VideoPlay

Przesyłka

Na adres domowy.

Reklamacje

Na adres siedziby.

Czytaj więcej »

Jak zwrócić produkt?

Poprzez kontakt z doradcą.

Kontakt

tel:800 777 444
email:info@4lifedirect.pl.

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe 4life direct

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

4life direct Logo
Plus
Akcja
Polisa Moi Bliscy.
Ubezbiecz się już dziś!
do Sklepu »
4life direct Logo
Polisa
Akcja
Polisa na życie dla osób powyżej 40. roku życia
już od 49 zł miesięcznie!
do Sklepu »
do góry