0 Ofert
Filarum1
4.8 of 5 Gwiazdki

237 Ocen

Filarum Screenshot

Kody rabatowe w Filarum.pl
Promocje styczeń 2022

W życiu człowieka pojawia się dość sporo mniej lub bardziej nieplanowanych wydatków - remont, konieczność zakupu lepszego samochodu, czy też zepsuty sprzęt AGD. Każdy z nas ma swoje humorki, którym bardzo często się poddaje i w rezultacie zaczyna wydawać coraz więcej pieniędzy. Aby spełniać swoje marzenia i stale, stopniowo podnosić standard życia wystarczy więcej oszczędzać i zaopatrzyć się w nagły przypływ zapasowej gotówki. Idealnym rozwiązaniem na wypadek dodatkowych wydatków okażą się szybkie i korzystne pożyczki gotówkowe, które pozwolą na realizację swoich własnych potrzeb. Należy jednak pamiętać, że wiele instytucji oferujących taki rodzaj usług, najzwyczajniej na świecie podchodzi do klienta w nierzetelny i nieuczciwy sposób, mamiąc tysiącem słodkich obietnic i ukrywając najbardziej kluczowe aspekty pod małym druczkiem na końcu umowy kredytowej. Aby jak najlepiej skorzystać z pożyczki, należy wybrać god

więcej

Aktualne kody rabatowe do Filarum

Alternatywne kody rabatowe

Vivus Logo
Pożyczka
Akcja
Kolejna pożyczka do 7500 zł. Na spłatę masz 30 dni!
Pokaż ofertę »
Ważne do 12.02.2022
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły promocji na stronie sklepu.
Dodaj kod rabatowy

Z troski o Twoje finanse

Firma Filarum to niezwykła, bardzo nowoczesna instytucja finansowa, która w rzetelny i uczciwy sposób zadba o dobro finansowe każdego klienta, niezależnie od jego wieku czy też stanu majątkowego. To niesamowite przedsiębiorstwo kompleksowo zatroszczy się o szczęście i stabilność finansową każdego, nawet najbardziej wymagającego pożyczkobiorców. Ta unikalna firma zawładnęła sercami tysięcy Polaków w bardzo krótkim czasie, co doprowadziło do nagrodzenia Filarum Złotym Laurem Konsumenta w 2014 roku.

Ta wyróżniająca się na rynku finansowym firma wyznaje jedną prostą zasadę - dobro klienta jest najważniejsze. Pragnąc zapewnić swoim klientom jak najlepszy start w świecie szybkich i tanich pożyczek gotówkowych, Filarum oferuje wzięcie pierwszej chwilówki do tysiąca złotych… za darmo! Pomimo tego, iż każda następna pożyczka zostanie obciążona kosztami, są to bardzo niskie oraz jawne kwoty, których klient jest w pełni świadomy i które w żaden sposób nie obniżają atrakcyjności oferty tej instytucji finansowej.

kasa

Każdy klient Filarum.pl posiada 30 dni na spłacenie zaciągniętej pożyczki, niezależnie od kwoty, na jaką ona opiewa. Największym i najbardziej znanym atutem tej nowoczesnej firmy jest niezwykle szybki czas rozpatrywania wniosków kredytowych, który wynosi dosłownie kilka minut. Co więcej, olbrzymim atutem tej firmy jest brak procedury identyfikacji klientów w Biurze Informacji Kredytowej, która jest zazwyczaj najczęstszą przyczyną odrzucania wniosków kredytowych w różnorodnych bankach.

Zastanawiając się nad swoją pierwszą pożyczką, warto więc bliżej przyjrzeć się rozbudowanej ofercie Filarum - firmy, która w jasny i otwarty sposób określi swoje zasady i z wielką życzliwością podejdzie w sposób indywidualny do każdego klienta.

marzenia

Najlepsze warunki pożyczki gotówkowej

Pragniesz zainwestować w swoje marzenia? A może po prostu marzysz o romantycznych wakacjach we dwoje i potrzebujesz zastrzyku pieniędzy? Trafiłeś wręcz idealnie, bo w Filarum.pl nie ma rzeczy niemożliwych, a świat chwilówek przestaje być przerażający i przygnębiający. Usiądź wygodnie i przyjrzyj się niezwykłej ofercie Filarum, która dzięki naszym promocjom wyda się jeszcze bardziej kusząca!

Jak skorzystać z promocji na Filarum na styczeń 2022 ?

  1. Zapoznaj się z nasza ofertą najbardziej urzekających promocji.
  2. Znajdź tą, która została stworzona z myślą o instytucji finansowej Filarum.pl.
  3. Zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę instytucji finansowej.
  4. Postępuj zgodnie z wytycznymi serwisu i wybierz najlepszą pożyczkę na miarę Twoich potrzeb i możliwości.
  5. Wprowadź kod promocyjny w odpowiednie miejsce.
  6. Ciesz się dodatkowymi finansami bez żadnych ograniczeń.


realizacja zamówienia

Informacje o procedurach i kontakt z Filarum.pl

Procedury

Schemat starania się o najlepszą i najbardziej korzystną pożyczkę na Filarum.pl jest niezwykle, wręcz dziecinnie prosty. Pierwszy krokiem na drodze do posiadania dodatkowej gotówki jest zarejestrowanie się na stronie internetowej instytucji finansowej . Następnie, po poprawnym zarejestrowaniu, wystarczy potwierdzić numer rachunku bankowego, przesyłając 0,01 zł z konta osobistego, potwierdzając tym samym swoje dane. Pożyczka zostanie ulokowana właśnie na tym koncie.

Kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją finansową Filarum, należy w godzinach działania Biura Obsługi Klienta (od 8:00 do 20:00), wykonać telefon pod numerem 222 66 80 80. Istnieje również możliwość skontaktowania się za pośrednictwem maila, pisząc na adres: info@filarum.pl. Trzecią metodą kontaktową jest całodobowy Live Chat dostępny na stronie www.filarum.pl.
VideoPlay

Przesyłka

Drogą mailową.

Kontakt

tel: 222 66 80 80.
email : info@filarum.pl

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Filarum

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Filarum Logo
Pożyczka
Akcja
Pożyczka do 5000 zł z RRSO 0 %
Filarum Logo
za 1 grosz
Akcja
Tylko 1 grosz dzieli Cię od pożyczki w Filarum.pl! Sprawdź sam!
Filarum Logo
30 dni
Akcja
Pożyczaj i nie stresuj się spłatą! Masz na to aż 30 dni!
Filarum Logo
Powracając
Akcja
Poraz kolejny u Nas ? Tym razem mamy dla Ciebie aż do 5tys.zł na Twoje marzenia i potrzeby!
do góry