1 Oferta
Hapi Pożyczki1
4.9 of 5 Gwiazdki

366 Ocen

Hapi Pożyczki Screenshot

Kody rabatowe w Hapi Pożyczki
Promocje maj 2022

Hapipozyczki.pl to serwis internetowy oferujący ekspresowe pożyczki , które szybko przyniosą Ci zastrzyk dodatkowej gotówki. To część międzynarodowej grupy IPF, która jest wiodącym dostawcą produktów finansowych, obsługującym prawie trzy miliony klientów na całym świecie. Hapipozyczki.pl pozwolą Ci na możliwość zdecydowania, ile pieniędzy chcesz pożyczyć, a także jakiej wielkości miesięczne raty preferujesz. Będziesz mógł samemu wybrać dzień, w którym chcesz rozpocząć spłatę pożyczki, a także okres jej spłaty. Dzięki opcji nazwanej „ wakacjami od spłaty“ wstrzymasz jej spłatę, przez co będziesz mógł dowolnie ją zaplanować.

więcej
do Sklepu »

Aktualne kody rabatowe do Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki Logo
15 000 zł
Akcja
Pożyczki długoterminowe w hapi pożyczki.
Pożycz nawet 15 tys. zł na okres 36 miesięcy.
Pokaż ofertę »
Ważne do 12.08.2022
więcejWarunki realizacji / szczegóły
Szczegóły na stronie hapipozyczki.pl.
Dodaj kod rabatowy

Błyskawiczna pożyczka bez wychodzenia z domu na hapipozyczki.pl

Serwis hapipozyczki.pl oferuje pożyczki, które mogą być z łatwością dopasowane do Twoich upodobań. Dzieje się tak za sprawą dostępnego na stronie internetowej kalkulatora, dzięki któremu dostosujesz zarówno wysokość, jak i okres spłaty Twojej pożyczki. Dodatkowo, natychmiast poznasz kwotę miesięcznej spłaty, jednak pamiętaj, że szczegółowe warunki zostaną ustalone dopiero po przeanalizowaniu Twojej zdolności kredytowej. Jednorazowo masz możliwość otrzymania nawet 15 000 złotych na okres do 36 miesięcy. Wszystko to całkowicie bez jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Indywidualna oferta

Pamiętaj, że pożyczka w hapipozyczki.pl jest elastyczna. Dzięki opcji „ wakacje od spłat“ możesz na pewien czas wstrzymać jej spłatę. Możesz skorzystać z niej tylko wtedy, gdy Twoja pożyczka składa się z co najmniej 7 miesięcznych rat do spłaty, a terminowo spłacone masz co najmniej 3 pełne, następujące po sobie raty.
Jak wygląda składanie wniosku o pożyczkę?
Cały proces zaczyna się od skorzystania z kalkulatora i wybrania dogodnych dla Ciebie warunków. Następnie po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą doradca klienta, który ustali z Tobą szczegóły pożyczki. Pamiętaj, że będziesz musiał dokonać przelewu weryfikacyjnego, który pozwoli na upewnienie się, że podany przez Ciebie we wniosku rachunek bankowy jest na pewno Twój. Jeśli otrzymasz pozytywną decyzję, pieniądze wpłyną na Twoje konto w ciągu 15 minut.
Spłata pożyczki
Proces spłacania pożyczki jest bardzo prosty. Możesz korzystać z płatności online oraz przelewów bankowych. W tym celu zaloguj się do Strefy Klienta, gdzie znajdziesz swój indywidualny numer konta, który posłuży Ci do wysłania przelewu. Pamiętaj, że terminowe spłaty umożliwią Ci budowanie pozytywnej historii kredytowej oraz uzyskanie kolejnej pożyczki na jeszcze bardziej dogodnych warunkach.
Jeśli chcesz, możesz spłacić pożyczkę przed terminem. Pozwoli Ci to na zaoszczędzenie na odsetkach. W takiej sytuacji skontaktuj się z serwisem, korzystając z sekcji obsługi klienta dostępnej na stronie internetowej. Pamiętaj, że w „ strefie klienta“ znajdziesz wszelkie informacje dotyczące Twojej pożyczki, między innymi bieżącą kwotę rozliczeniową, termin spłaty, a także umowę w wersji elektronicznej.

Proste zasady pożyczki

Dlaczego warto skorzystać z pożyczki?

Nieważne, na co potrzebujesz pieniędzy. Nowy samochód? Wypad do Tatr? Remont mieszkania? Wejdź na hapipożyczki.pl i skorzystaj z błyskawicznej pożyczki, która zapewni Ci zastrzyk gotówki, jeśli tylko będziesz jej potrzebował. Cały proces składania wniosku przebiega online, a Ty nie musisz wychodzić z domu. Dzięki indywidualnej ofercie samemu ustalisz kwotę pożyczki, miesięczną ratę oraz dzień comiesięcznej spłaty. Ponadto serwis nie będzie wymagał od Ciebie żadnych zbędnych formalności, co zaoszczędzi Ci cennego czasu i zapewni komfort oraz przejrzystość całego procesu. Pamiętaj, że dodatkowo otrzymasz osobistego doradcę, który pomoże Ci w obsłudze Twojej pożyczki i będzie rozwiewał wszystkie Twoje wątpliwości.

Warunki pożyczki:
Aby otrzymać pożyczkę na maj 2022 musisz spełnić kilka warunków, między innymi:
  • musisz być pełnoletni,
  • musisz posiadać rachunek bankowy,
  • musisz posiadać telefon komórkowy,
  • musisz posiadać stałe źródło regularnego i udokumentowanego dochodu.
Najlepsza pożyczka

Dane kontaktowe

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania i chcesz skontaktować się z kompetentną osobą, która doradzi Ci w kwestiach finansowych, możesz zadzwonić na numer telefonu 22 395 85 87, który dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, a także w soboty w godzinach od 9:00 do 17:00. Jeśli preferujesz kontakt mailowy możesz napisać na adres bok@hapipozyczki.pl. Ponadto do Twojej dyspozycji jest specjalny formularz kontaktowy, który znajdziesz na stronie internetowej serwisu.

VideoPlay

Kontakt

IPF Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa
Tel: +22 395 85 87
e-mail:bok@hapipozyczki.pl

Czytaj więcej »

Zakończone akcje rabatowe Hapi Pożyczki

Bądź na bieżąco, zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj najlepsze hity shoppingu!

Hapi Pożyczki Logo
Z domu
Akcja
Zostań w domu i weź pożyczkę wygodnie przez internet
do Sklepu »
Hapi Pożyczki Logo
Nr. 1
Akcja
Pożyczaj tylko u najlepszych. Hapi pożyczki nr. 1 w rankingu Pożyczkaportal i Loando
do Sklepu »
Hapi Pożyczki Logo
Konkurs
Akcja
Jesienna hapispłata w zasięgu ręki.
Weź hapipożyczkę z szansą na CAŁKOWITĄ SPŁATĘ pożyczki!
do Sklepu »
Hapi Pożyczki Logo
4.600 zł
Akcja
Pożycz nawet 4.600 zł ze spłatą do 24 miesięcy.
RRSO 9,81 %.
do Sklepu »
do góry